Şimdi Ara

Kız arkadaşımdan ayrılayımmı ayrılmayayımmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kız arkadaşımdan ayrılayımmı ayrılmayayımmı ?

(En Son Oy Tarihi: 8.11.2008)
Giriş
  • Bana 2 kere Bitti demesine rağmen 2sindede ben haklıydım bu haklılığımı ona anlatınca bu sefer o anladı hatasını benden çok özür diledi.Şu an yine aynısını yapıyor dünden beri sadece 1 dişci yüzünden tartışıyoruz dişciye gidicektim oturuyordum bizim dükkanda aniden dişci çağırdı bende mesaj atmaya başladım benim işim var gidiyorum diye ondan sonra şarzım bitti telefonu 2 saat sonra açtım bana yazdığı mesaj şu..Hoşçakal demeyi bile bilmiyorsun insan giderken düzgünce görüşürüz der falan dedi.Ben dedim böleböle dişcideydim son anda yazdım onu dedim diyoki 2 dknı ayırıp yazamadınmı mesaj diyo.(sanki kendi çok yapıyo)ve neden dişciye gittiğini söylemiyosun diyo ve bunu şu an uzatıyo dün başladı barıştık gene şu an kapışıyoruz 1 dişciye gittiğimi söylemedim diye karıştırıyo ortalığı.Çocuk gibi ortalığı bulandırdı.Ben konuşmayalım diyorum yoksa kötü şeyler olcak diyorum haksız olduğunu anladın ondan kaçıyosun diyo ne yapayım ben ?

• dün beni başka numaradan işletmeye çalıştı merhaba sizden çok hoşlanıyorum falan sanki ben salağım anlamıyacam dedim benim sevdiğim kız var falan ama o kızın sevgilim oldugunu biliordum en basından beri sora bana itiraf etti bunları ben yaptım simdi sana daa çok bağlandım falan....

Dün dişçi olayında ise bana sanırım inanmamış dişciye gittiğinden eminmisin diyo.
  • Kendin bilirsin
  • ya aslında olay çok çocukca adam gibi oturup konuşabilirsiniz de işte kendine çeki düzen ver kendine gel falan filan yoksa bitirelim tamamen de korkar zaten
  • Bendede Şöyle Bişey Var..

Kız Benden Ayrılmak İstiyor Sonra Vazgeçiyor Vazgeçm Nedenide Bana Aşık Olduğunun Farkına varıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Bendede Şöyle Bişey Var..

Kız Benden Ayrılmak İstiyor Sonra Vazgeçiyor Vazgeçm Nedenide Bana Aşık Olduğunun Farkına varıyor..

Benimde vardı bi tane öyle gariptir o türler sen ayrıl sonra sürüne sürüne gelir biliyorum

• sen ayrılmasanda kız ayrılacak senden, bi olay bukadar uzatılmaz ya. Seni ya peşinden koşturmak kulu kölesi yaptırmak istiyor ya da sıkılmış ayrılmak için bahane arıyor. Yani sen adma gibi açıklamışsın bukadar bütülecek ne var tamam bidaha olmasın de geçgit ya.
  • kusura bakma
    ama kızın biraz poposunu kaldırmışsın
    hiç yüz verme ilgilenme biterse bitsin
    ezdirme kendini
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Bendede Şöyle Bişey Var..

Benimde vardı bi tane öyle gariptir o türler sen ayrıl sonra sürüne sürüne gelir biliyorum

telefonda Oyalama Mesajı Attım yarın Konuşcam Ama Eğer Ters Bişey Olursa Sölerim Ayrılcam Diye..

• eger karsındakı dooru ınsansa ayrılma derım. ayrılırsan pısman olursun adam akıllı kız bulmak cok zor. ben bulmustum kendı hatamdan kaybettım. kızı aldatıp durdum günde 3 kez ayrılır mı bı ınsan? ben ayrılıodum. ayrılma sebebım dahada ıgrenc kızı aldattıgım zmn dıer kızla bulusacagım zmn kızla ayrılırdım kı ertesı gün benı aramasın msj atmasın ben nası olsa barısınca barısıodu kız hmn dıodum. ulen ne parlak fıkırlıymısım bea..
    sımdı o kızı okdr cok arıorum kı anlatamam sana kaldı kı askerdeyken nekdr kasar varsa arıorum hıc bırı tınlamıor. bı tek ızıne geldıgımde tınlıolar cok berbat bı duygu ya. bıde gunahını aldık kızın o daha fena.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 2 Kasım 2008; 12:42:55 >

• hala uzatıyo konuyu baska bişey konuşalım dicem yada yolu vercem
  • yol ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: farabi12

dün beni başka numaradan işletmeye çalıştı merhaba sizden çok hoşlanıyorum falan sanki ben salağım anlamıyacam dedim benim sevdiğim kız var falan ama o kızın sevgilim oldugunu biliordum en basından beri sora bana itiraf etti bunları ben yaptım simdi sana daa çok bağlandım falan....

Dün dişçi olayında ise bana sanırım inanmamış dişciye gittiğinden eminmisin diyo.

Kızın yaş kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Orjinalden alıntı: farabi12

dün beni başka numaradan işletmeye çalıştı merhaba sizden çok hoşlanıyorum falan sanki ben salağım anlamıyacam dedim benim sevdiğim kız var falan ama o kızın sevgilim oldugunu biliordum en basından beri sora bana itiraf etti bunları ben yaptım simdi sana daa çok bağlandım falan....

Kızın yaş kaç?

14-15 falan

Zaten yaşının 14-15 olması benim yol vermem için bana moral veriyo şu an ya telefonu kapattı yada şarzı bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farabi12 -- 2 Kasım 2008; 12:39:29 >

• herkes d...k(ğ) ına ayrıl demiş
  • ayrıl..
  • OOOO PİTİ PİTİ YAP
  • telefonu kapattı iyi yaptı biraz daha konuşsak şutingen olucaktı şimdi moral en altta :)
  • 14- 15 yaşındaysa niye bukadar takınıyoz ya. Daha önünüzde uzun zamanlar var neler neler olacak. Bende sandım ki 20 25 yaş aralığında. Hiç takma kafana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.