Şimdi Ara

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
25.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızların, kadınların ne düşündüğünü anlamak zor..Seni kendine aşık edip egosunu tatmin etmiş olabilir..Şimdi tekmeyi koyup rahatlayacak...Yada başka birini buldu.Onu hedefe koydu...Seni şutlayıp ona ilgi , sevgi sunacak.... Yada senden umduğunu bulamadı..Ben bunun gibi nicelerini bulurum havasında uçuyor...Seni şutlamak istyorsa ağzınla kuş tut götür... Tuttuğun kuşu beğenmez...AKILLI OL...KENDİNİ KAPTIRMA...GİDEN GİTMİŞTİR...ORADA BİTMİŞTİR.... Yolun açık olsun deyip unut...Başka türlü zor... O kendini birine tokmaklatırken sen onu anıp, düşünüp ,sebepsiz durduk yere ahmakça acı çekeceksin....

• Kesinlikle vakit kaybetmeden onun yaptığından çok daha fazla şekilde onu umursama, hatta bunu eylemlerinle ve konuşmalarınla çok bariz hissettir. çok yaşlı olmasam da 37 yaşıma kadar öğrendiğim tek şey: Kesinlikle dizginleri bırakma, kendini teslim etme, ona vazgeçilmezmiş gibi davranma. Nekadar sevgini hissettirsen ve yaklaşsan okadar kaybedersin. Sev, Saygı duy, çok iyi davran, saçının teline bile kıyma ama bunları ona çok fazla hissettirme.
  • 39 yaşında feleğin çemberinden imbik imbik geçmiş bir ağabeyin olarak sana net olarak söyleyeyim ;
    Ya boynuzlanıyorsun yada boynuzlanma arefesindesin kardeşim.
    Bu anlattığın şeyler klasik Türk kızının ayrılma öncesi verdiği sinyallerdir.
    Ehli olan bunları hemen anlar ve karşı atak geliştirir ki zamanında bana da yapıldığında öyle acı geçirmiştim ki, salya sümük 2 ay ağladı durdu etrafımda ama hiç sallamadım verdim yolu gitti salağın birine yamadı kendini..
    Neyse senin hikayende yapılması gereken iki durum var ;
    1- Sen de kendini kızdan çek, arama sorma, ilgilenme, o aramadıkça o sana gelmedikçe sen de gitme, umursamaz davran ve mümkün olduğunca da neşeli gözükmeye çalış, bu onun ayarlarını bozacaktır.
    2- Net olarak ayrıl, ayrılmazsan pişman olur ezilirsin kardeşim.
    Bu maddeyi uygulayacak kararlığı ve cesareti yakaladığında önce 1.vitese tak sonra 2 yap ve onun gençliğini heba ederek gerçek bir alfa nasıl olur göster.

Şimdiden geçmiş olsun ve Başarılar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

39 yaşında feleğin çemberinden imbik imbik geçmiş bir ağabeyin olarak sana net olarak söyleyeyim ;
    Ya boynuzlanıyorsun yada boynuzlanma arefesindesin kardeşim.
    Bu anlattığın şeyler klasik Türk kızının ayrılma öncesi verdiği sinyallerdir.
    Ehli olan bunları hemen anlar ve karşı atak geliştirir ki zamanında bana da yapıldığında öyle acı geçirmiştim ki, salya sümük 2 ay ağladı durdu etrafımda ama hiç sallamadım verdim yolu gitti salağın birine yamadı kendini..
    Neyse senin hikayende yapılması gereken iki durum var ;
    1- Sen de kendini kızdan çek, arama sorma, ilgilenme, o aramadıkça o sana gelmedikçe sen de gitme, umursamaz davran ve mümkün olduğunca da neşeli gözükmeye çalış, bu onun ayarlarını bozacaktır.
    2- Net olarak ayrıl, ayrılmazsan pişman olur ezilirsin kardeşim.
    Bu maddeyi uygulayacak kararlığı ve cesareti yakaladığında önce 1.vitese tak sonra 2 yap ve onun gençliğini heba ederek gerçek bir alfa nasıl olur göster.

Şimdiden geçmiş olsun ve Başarılar ;)
    +1 katılıyorum bu arada avatarın güzelmiş hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kız milleti bi dalı tutmadan diğerini bırakmaz..sevgi aşk falan daha çok erkeğe ait hisler kadınlar ortama uyar, ortada çok sevgi varsa oda sevgi pıtırcığı olur ama çoğu zaman gerçekten sevmez ortama uyar ...ayık olun gençler
  • Veriyorsa devam et vermiyorsa siktir et.

• böyle hareketler yapmaya başladıysa başkasını bulmuşttur yada ego tatmin etmek için oda değilse s2kşceklerdir devrem bir zebani gibi oyüzden ya ayrıl yada takma o sana gelir yada hiç gelmz başkasını bulursun
  • DnyL kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyor o yüzden ben de çarşamba günü yüz yüze ayrılacağım bakalım sonrasında çok acı çekmeyiz umarım :D
  • Darkus Hydranoid kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum gerçekten seven insan bahanelerin arkasına sığınmaz.
    sorunun maddi olduğunu da sanmıyorum büyük ihtimalle başka biri var.
  • İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    Evlilik çocuk konusunu açan o yanlış anlaşılmasın benim böyle bir niyetim söylemim yoktu ilişkiye başlarken ilişki sırasında kendi çalıp oynadı sonra da bana evlilik çocuktan bir daha bahsetme filan diyor konuyu zaten en başında sen açtın. :D
  • Şu an ayrıl ve hemen önüne bak yeni bir ilişkiye başla. Çivi çiviyi söker.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BehlülHaznedar B kullanıcısına yanıt
    Ne acı çekecen kardeşim dünya nüfusunun yarısı kadın ha adı Ayşe olmuş ha Fatma ha başka bir şey takılma bu kadar. Sen şimdiden kovalamaya başla elin bollaşsın

• potansiyeller arasında başka birisi var ve onun için üzülmene bile gerek yok kısaca fırıldak yanar döner keyfine göre hareket eden bir organizma statüsünde olduğu çok açık. onu defedip etmemek sana kalmış ama anlattıklarına göre onun sana karşı pek bir heyecanı kalmamış yada sen birşeyler yapmışsın güvenini kırmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 9 Aralık 2019; 18:13:24 >
  • yedekliyormuş kızlar derler bu hep konuşulur, evi arabası olan babası mütahit başka biri varsa kolay yoldan refah bir yaşamı seçip hemen alıyorlar voltayı maalesef arabesk bir durum

türkiyedeki çalışan okumuş bayanların büyük yüzdesi çalışırken zengin bir koca bulup evde çocuk büyütmeyi tercih ediyorlar, çünki bence kadının fıtratında var bu yani evde oturmaya karşıyız diyorlar kadın toplumda çalışma hayatında ön saflarda olmaı diyolar ama eyleme gelince farklı ?

elbette çocukda yaparım kariyerde diyen ve bunu başaran bayanlarda var ama çok azınlıktalar

sen kendine güven okulunu bitir ayakların yere bassın ve ayakları yere basan seni sen olduğun için seven ve kabul eden biriyle tanışır yoluna devam edersin,

şu hayat çok gariptir gerçekten, şimdilik günün getirdiklerini yaşaş ancak bir planın olsun istikbalini düşün bencil olman gereken bir dönemdesin, bak kız ne kadar soğukkanlı gördünmü ! sende onun gibi ol duygular ekmek vermiyor, kızın dediğini yap akışına bırak bence , bekle ve gör hayatı gözlemle bu sana inanılmaz bir deneyim katacaktır ilerisi için, hayat bu kadar duygusal bakma değiştir bakışını

• kankası seni sevmemiş veya seni kıskanıyor ise elinden geleni yapar senden soğutmak için..
  • Arkadaşım sen yanlış yoldasın bunu net söylüyorum.

BU DEVİRDE ARTIK DÜZGÜN BİR KADIN BULMAK ÇOK ZOR. Ama hata sende eline geçirdiğini affetmeyeceksin, elle kokla ileriye de git sonra aldat yemin ederim daha kıymetli olacaksın. Bak bunu yap o kız seni 2 sene sonra bile sosyal medya hesaplarından takip edecek. Hiç şaşmaz... Tabi düzgün kızda çıkabilir ama o kendini belli eder zaten emin o

Bende yeni ayrıldım sevgilimden, oda böyle başladı ilişkiye ben sensiz yapamam, senden vazgeçemem sonra birden mesajlar kesilkdi yok ailesel sorunlar bilmem ne yalanın bini bin para.

Sana bir abi tavsiyesi senin güvenin kırılmış bir kere yarın bu ilişkiye devam etsen yine aynı sorun karşına çıkacak ve hep bir soru işareti ile dolaşacaksın. Ve şuan aklındaki soru işareti de çok net adım gibi biliyorum acaba bir başkası mı var diye düşünüyorsun? (haksız mıyım? Vardır hocam vardır... Yoksa hiçbir kız bu şekilde birden değişmez.

KIZ İLE ERKEK ARASINDAKİ İLİŞKİDE EN TEMEL ŞEY NE SEVGİ NE AŞK NE BAŞKA BİR ŞEY GÜVEN OLMADI MI HİÇBİR ZAMAN OLMAZ BU İŞ. Seninde güvenin kırılmış bir kere..

• Guest-5993D5759 G kullanıcısına yanıt
    Saolasin kardeşim,eyvallah

• Kural 1: Hatunlara asla kendini adama. Onların seni çekici bulma durumu, senin onlardan bağımsız olmana doğru orantılı olarak artar. Gerçekten çekici bir erkek muhabbet kuşu gibidir, onu kendi isteğiyle kafese sokmanın tek yolu ona kafesin içindeki su, yiyeceği sunmaktır(cinsellik). Bunu zorlayarak yapmanız gerekir. Ama çekici olmayan bir erkek yani kanadı kırık muhabbet kuşu kafese girmeye dünden razıdır.

Hiç sekmez birçok arkadaşımda gözlemledim. Başta ilgisi olan kızın evcil hayvanı olmaya karar veren arkadaşlarımın hepsi 1 hafta sürmedi terk edildi. Sen illa böyle yapmışsındır demiyorum, belki senden daha iyisini bulmuştur ve gitmeye yol arıyordur. Tavsiyen nedir diyecek olursan, 3'e 2 kuralı. O 3 kere yazıyorsa sen 2 kere yaz. O 3 kere seni seviyorum diyorsa sen 2 kere de. Asla yatırımı fazla yapan sen olma ve kızı da fazla sallama. Dışarı da sevgilinden kat kat güzel, sevimli binlerce hatun var. Bu olmazsa onlar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lokumum -- 9 Aralık 2019; 20:37:42 >

• Olmuyorsa zorlamamak gerekiyor dostum, sürekli üzülmek kavga dövüş yerine bir kez sağlam üzül bıçak gibi kesip at uzamasın.. Umarım karşına iyi insanlar çıkar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.