Şimdi Ara

Kıyma Kilo 585 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Işık hızında gelen zamlardan sonra kıyma 600 liraya dayandı. Hatta kasaplarda 620 tl.

Kıyma Kilo 585 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seçim sonrası espiriler havalarda uçuşuyordu.
    Coin coin dediniz nasıl coinledik diye

Gödünüz mü şimdi essah kime coinlediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 18 Nisan 2024; 14:4:15 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Yerel seçim bitti.

Tele1 gibi hala ekonomi çok kötü demek haber değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olm önce ülkedeki esnaf düdüklemesi ahlaki faşizmine son verilmesi gerek.

Yoksa kim gelirse gelsin siyaseten yapılabilecek en ufak atraksiyonu yok maalesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yiğenim %40 yağlı kıyma hala 400 tl

• Ak Troll mode on:

et yemeyin ot yeyin. et yiyenlerin %100'ünün öldüğü kanıtlandı.

Ak Troll mode off.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Et yiyemiyorsan istakoz yiyin Kıyma Kilo 585 TL 

• Son seçimde evde durmak yerine gidip sandıkları dolandım.
    Gittiğim okulda chp nin organizede zayıp olduğunu şimdi buradan uzun uzun yazmak istemiyorum.
    Önemli bir işim çıkmaz ölmez sağ kalırsam 28 genel saçimlerinde ( ŞIIIT BİRİSİ VAR ) şeklinde başlık açacağım.
    Emin olun birileri bir şey yapacağı zaman bu sözü söyleyecektir, yanındakine.
    Benim gibi evde olmak yerine, şııt birisi var dedirtecek arkadaşları bekliyor olacağım.

• Hiç merak etmeyin AT'lar Eşekler tam gaz kesilmeye başlandı piyasa rahatlayacak az sabredin..

• Günde yaklaşık yarım kilo et tüketirim. 2 haftalık kasap alışverişim 10 bin lirayı geçiyor. Merak ediyorum bu millet cidden suvan ekmek ve makarna ile mi yaşıyor? 1 kg pirzola 1000 lirayı geçmiş vaziyette kasapta. Neyse altta kalanın canı çıksın. Dünyanın en temel besin maddesi olan kırmızı eti sadece zengin kesimin yiyebilecegi ülkeler dünyada parmakla sayılı şu an. Venezula, Arjantin, Lübnan gibi. Geçen konu açmıştım et tüketiminde Afrika ülkeleriyle yarışıyor diye ülke.

• Kurban geliyor diye köklüyorlar şu dini beyenmeyenler var

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    SIRAYA LANN

Yazmadan edemeyeceğim , bu video 5-6 sene öncesine ait.Şimdilerde değişen bişiy yok hâlâ yüzde 30 küsür alıyorsalar et ucuz demektir

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Oooo zenginlik, alırım bir dal Kıyma Kilo 585 TL 

Evet partizan kesimin üst tabakası sizden daha güzel besleniyor, ama alt kesim olan ve "Erdoğan da Erdoğannn" diyenler karbonhidrat ağırlıklı besleniyor.

Binbir türlü rahatsızlıkları var. Şehir hastanelerinde randevu kovalıyorlar. Şükrediyorlar.

• astegon kullanıcısına yanıt

30 yaşına geldim. Hastaneye 2-3 kere gittim galiba bir çocukken bronşit oldugumda, bir covid zamanı aşı olmaya, bir de ehliyet alırken. Bir de o ıstakoz falan paylaşanlar en ucuz istakoz türünü paylaşmış. 30-40 dolara yersin onu. Bak işte para bile yakışmıyor bunlara harcamasını bile bilmiyorlar.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    şuanda değişen şey = artık ot bile pahalı. Tayyibin yüksek vergili yakıtı ve kamyonları kasası boş geri döndüren nakliye mafyası sağolsun İstanbul'da bi maydanoz 18 bi marul 35 lira.

• Hakmar markette 1kg kuşbaşı parça et 399 tl. Ve çok kaliteli lezzetli et. Bunlar sizi kazıklıyor.

• ucuz olmuş, daha pahalı olmalıydı. kilosu 1000 tl uygundur.

• Biz ailecek sürekli ıstakoz yediğimiz için hamdolsun et zamlarından etkilenmiyoruz.Kıyma Kilo 585 TL 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.