Şimdi Ara

kıyafet fiyatları nereye gidiyor bilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler artık rahatsızlık seviyesine geldi resmen kıyafete verdiğim para artık koyuyor bundan 3 4 sene önce levis adidas almak koymazdı fakat şuan bakıyorum bir levis pantolon internet sitelerinde 250 300 seviyelerinde e ayakkabıda botta zaten uçmuşlar yeni çıkan modeller 750 1000 tl bandına çıktı outdoor mevzusuna hiç girmiyorum aylık 10bin falan kazanmanız lazım alabilmeniz için. 31 yaşındayım ben çocukken adidas nike zengin çocuklarında olurdu yokluk vardı yine o yıllara dönüş başladı galiba. Önemle örümcek beyinli kitleden yazan olursa şimdiden şunu da söyleyim et yemek, arabaya binmek, adidas giymek lüks değil insani temel ihtiyaçlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakiramaseksi -- 18 Mart 2019; 6:27:12 >

• İthal ürünler veya yerli üretim olan yabancı marka ürünleri dövize endeksli olduğu için. Aslında bu ürünlerde fiyat artışı yok, ortalama bir adidas hala 100€ ama senin emeğin tl olarak ödendiği için sen paranı tl olarak kazandığın için o ayakkabı sana 600₺ oluyor. Yazmaya bile gerek yoktu ama neyse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

İthal ürünler veya yerli üretim olan yabancı marka ürünleri dövize endeksli olduğu için. Aslında bu ürünlerde fiyat artışı yok, ortalama bir adidas hala 100€ ama senin emeğin tl olarak ödendiği için sen paranı tl olarak kazandığın için o ayakkabı sana 600₺ oluyor. Yazmaya bile gerek yoktu ama neyse...
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 12:16:27 >
  • yahudi ithal markaları alma

-problem çözüldü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.