Şimdi Ara

Kiwi slow juicer 75tl - bim (bölgesel olabilir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
5.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim buna ihtiyacım var esasen ama kalmamıştır hiç bi yerde artık herhalde. Dört şubeye sordum haberleri yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Bu tür sıkacaklar En fazla 3 defa kullanılıp sonra kuytu bir köşeye kaldırılıp varlığını bile unutursunuz.tecrübe ile sabit
    Katılıyorum :)

Ben de bir ara almıştım . 5 yılda maksimum 5 kere kullanmışımdır.

• ben geçen puzzle aldım içim yandı neden aldım diye sonra aklıma geldi en nihayetinde üst düzey bir bürokrata veririm dedim şimdi buna hiç yeltenemem 24 lü ıslak mendillerden de iki koli aldım bunlar kurur mu onu düşünüyorum kurumadan onu da üst düzey bürokrata hediye ederiz olmazsa ne yapalım

• Pi kullanıcısına yanıt
    Bağ bozumunda 30 kilo üzüm suyu sıkıp dondurucuya attım. Tadı aynı taze sıkılmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 8 Aralık 2019; 17:6:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Komposto konserve gibi birsey düşünmüştüm hocam. Mantıklı. Benim de köşede duruyor. Olur da çıkarırsam dediğiniz gibi yapayım. Teşekkürler

• aslında kullanışlı aletler üşüngeçlik yapmazsanız temizliği felan diye bir ara çok kulandım sıkmalık portakal çok kullandım ama fiyatları artınca 3,5 aydır kullanamadım.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

Katı meyve sıkacağına göre aşırı az atık çıkıyor bu aletten. Bağbozumunda olsa çok iyi olacakmış. Gerçi üzümleri in çekirdeği sıkıntı olacak sanırım denemek lazım. Kullanma klavuzunda çekirdek olmamalı yazıyor.

• Bu alet smooth Blender denen şey mi abiler?

• Kullanma klavuzunda “donmuş meyve koymayın” yazmasına rağmen üstün Türk mühendislik bilgime güvenerek makineyi inceledim. (Diğer markalarda süzgeç yerine hazene içinde ayrı aparat oluyor) “Donuk üründen su çıkmayacağına göre hepsini aradaki kanallardan geçirip posa olarak atar” dedim ve aynen öyle oldu:
    Kiwi slow juicer 75tl - bim (bölgesel olabilir)

Ceviz-badem-fındık-leblebi ne isterseniz aynı şekilde yapar diye düşünüyorum.

Motor oldukça dayanıklı, zorlanmasına dikkat ederek ve güvenli bir aralıkta kullanarak her işi görecek

• Kırklareli Orman Bölge Md karşısındaki bim’de 1 adet 75tl vardı

• geçen gün sincan'da bu ürüne denk geldim, paketi yırtık; heyecanla kasadan okuttum 300 çıktı :(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.