Şimdi Ara

Kiwi slow juicer 75tl - bim (bölgesel olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
5.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elde kalan ürün olarak 300’den 75’e indirip satıyorlardı aldım. Bildiğiniz şubelerde varsa sorarsınız indiğinden haberleri olmayabilir. İş görüyor, denedim. kuvings alacak halimiz yok.

Piyasada 300+tl gözüküyor
    https://www.akakce.com/kati-meyve-sikacagi/en-ucuz-kiwi-kj-1935-200-w-yavas-sikim-fiyati,443371335.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi il ve ilçeden aldınız hocam, çok zannetmiyorum bulabileceğimi 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tür sıkacaklar En fazla 3 defa kullanılıp sonra kuytu bir köşeye kaldırılıp varlığını bile unutursunuz.tecrübe ile sabit

• Bunun yerine blender alın karışım falan yaparsınız

• Ankara OSMANLI / YENİMAHALLE Turgut Özal Mah. 1949.Cad. No: 26 26 adresinde çıkış tarafında paketi açılmış vardı fiyat sormadım.
  • Ben de almıştım bimden bu ürünü 80tl ye 6-7 ay önce. Kötü yanı portakalı bir kaç parçaya ayırıp içine atabiliyorsunuz maalesef. Ama güzel sıkıyor içinde parçacıklar oluyor ben şahsen parçacıklı daha çok seviyorum. Nar içinde aynı. Havucu falan da çok güzel sıkıyor.

• Owww bunlar çok güzel ya, detoxcuların arayıp pahalı diye alamadığı juicerlardan. Slow juicer ların avantajı metal değdirmeden sıkıyor. Soğuk press yapıyor yani ve diğer katı meyve sıkacaklarına göre meyve suyunun vitamini daha fazla muhafaza edilebiliyor.

• Şubelerde gözünüze çarpmıştır tek tük var zaten eski bir insert ürünü. Benim bildiğim bir şube yok şu an.

Ürün olarak da evde katı meyve sıkacağı, cam sürahi blender, rondo, narenciye sıkacağı hepsinden var. Bu farklı bir alet. Kıyma makinesi gibi ezerek sıkıyor. Bu fiyat olmasa almazdım bulursanız öneririm.

Görenler yukarıdaki arkadaş gibi şube adını yazarsa yararlananlar olur.

• SuCh S kullanıcısına yanıt
    Metal değince ne oluyor ki

• https://www.hepsiburada.com/electrolux-esf-2000-perfectjuice-800-w-kati-meyve-sikacagi-p-MTELEESF2000?magaza=HarikaFiyat&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.1

bunu 2016 yazın 48,90₺ ye almıştım teknosada
    geçen gün üst düzey bürokrata kutusundan bile çıkarmadan hedaye etti

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.hepsiburada.com/electrolux-esf-2000-perfectjuice-800-w-kati-meyve-sikacagi-p-MTELEESF2000?magaza=HarikaFiyat&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.1

bunu 2016 yazın 48,90₺ ye almıştım teknosada
    geçen gün üst düzey bürokrata kutusundan bile çıkarmadan hedaye etti
    Geçen de 12 liralık defactonun parfümünü gene üst düzey birisine hedaye etmiştin.. Üst düzeydekiler kendilerini kurtarmış, bari alttakileri gör biraz da, sevindir garipleri
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Tamam da bunun slow juicer ile ne alakası var?

• Limon sıkmak için iş yapar mı bu aletler? Salataya koymak için

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu nasıl o fiyata alabildiniz

• Forumda o kadar beyin yoksunu insan çoğaldı ki artık giresim gelmiyor yöneticilerin buna el atması üye olanlar ve yeni üyeliklere IQ testi yapması gecemeyenlerin üyeliğini silmesini öneriyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainQwerty

Hocam bunu nasıl o fiyata alabildiniz
    küçülen teknosa mağaza kapatıyordu
    kalan malları biran önce elden çıkarmak için sembolik fiyatlardan satıyordu
    antalya yolundayken değerli bir forum mensubu afyon teknosadan bu cihazı ihbar edince gidip aldım

• Cihaz güzel muadillerine göre çok ucuz.İş görüyor bayağı.Katı meyve sıkacakları püreyi ayırıyor ve ısınma yapıyor o yüzden salıncalı deniyor.Ben de o yüzden aldım.Memnunum genel olarak.Oransal olarak hemen hemen hiç su bırakmıyor.Bu konuda videolar var nette.Tek sıkıntısı biraz fazla posalı.Çocuklar için süzgeçten geçiriyorum.Ama herşeyi ezerek çok güzel sıkıyor.

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Kimi vitaminler demiri görünce ölüyormuş. O yuzden kullanılmıyor kimilerinde. Mesela cam rendeler var. Mesela bambu bıçaklar var.

O değil de benim merak ettiğim bir mevzu var. Şimdi sıktık mesela portakalın suyunu. Bolca sikacaksin ki uğraştığına değsin. Sıktığımiz meyvenin suyunu nasıl muhafaza edebiliriz? 2 hafta 1 ay 2 ay mesela.

• 169 lira az önce sordum Ankara Yenikent

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.