Şimdi Ara

kitapseç den kitap sipariş etmeyin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
36.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kadar aptalca bir politikaya sahip bir site olamaz 4 gün önce karekök LYS matematik SB sipariş ettim saat 13 sularıydı normalde tüm sitelerde, firmalarda o gün saat 16.00-17.00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır saat 18.00 oldu kargolanmasını beklediğim üründen bir haber yok, facebook sayfalarına mesaj attım bana ürünün 24 saat içerisinde onaylanacağı ondan sonraki 2 gün içerisinde de kargolanacağını söylediler düşünün boktan bir ürün onaylamayı bile 24 saat içerisinde yapıyorlar nitekim bu ürün ertesi gün saat 10-11 gibi onaylanmış daha kargo aşamasına gelmedik bile! her neyse kabullendim bu durumu ürünün kargolanmasını bekliyorum ama o da ne üzerinden 2 gün geçmesine rağmen hala ses seda yok bu sefer telefonla aradım "bugün gün içinde kargolanacak" dediler (bu konuşmayı dün yaptık) ama beklediğim gini oldu, ürünü kargoya vermediler geldik 4. güne şuan elime ulaşması gereken kitap hala kargolanmadı bile ve işin daha da kötüsü araya hafta sonunun girecek olması siz siz olun bu saçma salak siteden alışveriş yapmayın çinden ürün sipariş etsem daha çabuk ulaşırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki Bilgisi olmayanlar vardır diye 1-2 site tavsiyesi yapayım:

1)Kitap Serüveni = 50tl ve üstü kargo bedava cuma günü tüm Siparişler bedava ve tüm Siparişler 1 gün sonra geliyor (haftasonu hariç) ayrıca fiyatlar cidden ucuz

2)Kitap sarayı = Ucuz ve hızlı ama kargo ücreti 100tl ve sonrasında alınmıyor

3)Kitap işler = Kırtasiyelerden ucuz ama internette en pahalı satan site hızlı ama pahalı

4)Ucuzkitapal/Alternatif Kitap = İkiside aynı firma işlerden biraz ucuz ama kitapların stok durumunu gösteriyor Ve stokta Yoksa satış yapılmıyor yanı kitap temini için beklemiyorsunuz ayrıca hızlı bir şekilde geliyor.

Özetle;

Kitap Serüveni>Kitap Sarayı>Alternatif Kitap>Kitap İşler

4 sitede de %100 güvenli
  • internetten kitap almak ne dışardan alın hem de gezmiş olursunuz :)
  • Kitap işlerden başka siteye girmem bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieHunter

internetten kitap almak ne dışardan alın hem de gezmiş olursunuz :)

hocam 2 farklı kırtasiyeye sordum biri 35 tl diğeri 37 tl istedi, pahalı geldi hemen internetteki fiyatlara baktım bu siteyi gördüm 21 tlydi 14-15 tl fazla koyacağıma internetten sipariş ederim 1-2 gün geç de olsa elime ulaşır dedim bu siteden sipariş ettim, etmez olaydım aradaki 14 tl farkı çok güzel çıkardılar

• İşler kitap evlerinde sitesiyle aynı hatta siteden daha ucuza satıyorlar. Neden internetten sipariş veriyosunuz anlamıyorum zaten kitap almaya bile zaman ayıramayacak kadar çalışıyorsanız, o kadar iyi öğrenciyseniz okulunuz, hocalarınız size o kitapları sağlar

Baktım bu arada işlerden 25 liraya alınabiliyor o kitap...

• Belki Bilgisi olmayanlar vardır diye 1-2 site tavsiyesi yapayım:

1)Kitap Serüveni = 50tl ve üstü kargo bedava cuma günü tüm Siparişler bedava ve tüm Siparişler 1 gün sonra geliyor (haftasonu hariç) ayrıca fiyatlar cidden ucuz

2)Kitap sarayı = Ucuz ve hızlı ama kargo ücreti 100tl ve sonrasında alınmıyor

3)Kitap işler = Kırtasiyelerden ucuz ama internette en pahalı satan site hızlı ama pahalı

4)Ucuzkitapal/Alternatif Kitap = İkiside aynı firma işlerden biraz ucuz ama kitapların stok durumunu gösteriyor Ve stokta Yoksa satış yapılmıyor yanı kitap temini için beklemiyorsunuz ayrıca hızlı bir şekilde geliyor.

Özetle;

Kitap Serüveni>Kitap Sarayı>Alternatif Kitap>Kitap İşler

4 sitede de %100 güvenli

• Salı sabah 9 da sipariş verdim hala kargoya verilmedi,ilk defa kitapseç den sipariş verdim pişmanım, kitapişler candır

• Bende verdim geçenlerde 3 gün bekledim kargodan ses yok sonra aradım kadın dedi bir tane kitabınız elimizde kalmadı onun için bekletiyoruz.Ondan sonra iptal ettim gittim kitapçıdan 5 lira daha fazla vererek aldım.Kitabı internetten alırken cok hoş gözüküyo fiyatı falan ama beklemesi zulüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 24 Mart 2017; 15:22:22 >
  • 100 20 tl indirim yaptıklarında hızlı gelsin diye kapıda ödeme ile deneme kitap falan almıştım parayı almak için jet hızıyla yollamışlardı :D
  • Kitapseç geç gelir ama hatrı sayılır derecede ucuzdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama kargo ücreti ne kadara geliyor ? LYS simetriye baktım 25 lira gidip kendim kitabevinden alsam 33 34 liraya geliyor.

• Kitapaktif.com da güvenilir cuma günleri ekstra %15 indirim oluyor. 2 kere alışveriş yaptım sıkıntı yok

• Şimdi mesaj geldi ,bir kitap bulunmadığı için 28martta gönderilicekmiş , kitapseç pişmanlıktır

• Bende oradan sipariş vermiştim 2 gün sonra elimdeydi şanslıyım demekki

• ''50tl ve üstü kargo bedava cuma günü tüm Siparişler bedava ve tüm Siparişler 1 gün sonra geliyor'' bu nasıl cümle kardeş?
  • chatlck C kullanıcısına yanıt
    Neyini anlamadın bebek

• Ne anladın diye sorsan daha kısa cevap veririm
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl iptal ettirdiniz kitapseçte ? sitesinde sipariş iptal yok
  • crux07 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini ara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.