Şimdi Ara

Kitaplığınızdan Atmak İstediğiniz Kitaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani olur ya genç yaşınızda bir heves, duygusallıkla, dünya görüşünüz, siyasi duruşunuz ya da varsa dini değerleriniz vs oturmadan aldığınız kitaplar var mı? Ben bugünlerde ufak ufak atmaya başladım bu kitaplardan. Ergen yaşlarımda aldığım siyasi kitapları atmaya başladım. Hatta atarken içlerinde yazılanlara tekrar göz attığımda cidden çoğunun ne kadar ütopik ve bir diğer görüşte olanları rencide edebilecek şeyler olduğunu gördüm. Bu görüşlere bir insan neden sahip olur anlayamıyorum. Konunun tartışma boyutuna ulaşmaması adına hangi görüşte kitaplar olduğunu yazmayacağım.

Kitaptır atılmaz vs demeyin. Kimsenin bu yazılanlarla zehirlenmesini gerçekten istemediğim için atıyorum. Ayrıca kitapları çöp poşetiyle sarıp bir güzel geri dönüşüm noktasına attım. Bu kitapların sanırım en faydalı olacağı şey bu olurdu.

Sizlerin de bu şekilde attığınız ya da kitaplığınızda durmasını istemediğiniz kitaplarınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben klasiğim, atmıyorum, yakıyorum.

Ama uzun zamandır da bir şey yakmadım. Gerçi kitaplıkta yakılacak çok kitap var da çıkarıp yakmaya enerjim yok.
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Fahrenheit'ı getirdin aklıma
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Senin kitaplarının bile kalorisi yüksektir ha, çöp deyip geçme.

Hem yakmadan önce bi fotolarını paylaş, belki isteriz; karbondioksidiyle mi fikriyatıyla mı zehirleneceğimizin tercih hakkı bizde olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böcekli sümük

Senin kitaplarının bile kalorisi yüksektir ha, çöp deyip geçme.

Hem yakmadan önce bi fotolarını paylaş, belki isteriz; karbondioksidiyle mi fikriyatıyla mı zehirleneceğimizin tercih hakkı bizde olsun.
    Kimseye bu kötülüğü yapamam, sorry ama ipe sapa gelmez o kadar kitabım da var ki yakmayıp hala tutmam günah esasında.
  • Ben 6-7 sene önce aldığım 2 kitabı yaktım, 1 tanesi kayıp, diğeri de ciltliydi kıyamadım içini oydum. Artık aldığım kitapların hepsi duruyor, kötü de olsa nereden geldiğimi hatırlatıyor bana.
  • Kitaplarınızı atmayın, değerlendirin.
    ukitap isimli bir site var. kitap takas sitesi. elinizden çıkarmak istediğiniz kitapları sisteme ekliyorsunuz. sonrasında istediğiniz kitapları yazıyorsunuz ve sistem sizi eşleştiriyor. karşıdaki üye ile anlaşırsanız ister elden ister kargo ile birbirinize kitaplarınızı takas ediyorsunuz.
    artık yüzüne bakmayacağım kitaplarımı takasta kullandım ve çok güzel kitaplarım oldu.
    sitenin üye alımı şu an yok ama arada açıyorlar. davetiye ile üye olursanız daha çabuk üye oluyorsunuz. Benim yeteri kadar takasım olmadığı için davet edemiyorum maalesef.
  • kitap alımlarında kılı kırk yardığım için şimdilik hiç yok böyle bir isteğim. 100-120civarı kitabım var zaten hepsi benim canım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.