Şimdi Ara

Kitapçık üzerine imza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• arkadaşım bu kaçıncı konu açmadan önce bi bak konu açılmış mı diye . bunun gibi en az 5 konu açıldı . hala da devam ediyor . ayrıca sınavın kesin iptal , geçmiş olsun . böyle şeyleri affetmiyorlar . şaka şaka , iptal olmayacağını sen de biliyorsun laf olsun torba dolsun hesabı konu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabukadnezar2

arkadaşım bu kaçıncı konu açmadan önce bi bak konu açılmış mı diye . bunun gibi en az 5 konu açıldı . hala da devam ediyor . ayrıca sınavın kesin iptal , geçmiş olsun . böyle şeyleri affetmiyorlar . şaka şaka , iptal olmayacağını sen de biliyorsun laf olsun torba dolsun hesabı konu .

özür dilerim
  • nabukadnezar2 kullanıcısına yanıt
    ben de saydıracaktım tam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Somak4+5

quote:

Orijinalden alıntı: nabukadnezar2

arkadaşım bu kaçıncı konu açmadan önce bi bak konu açılmış mı diye . bunun gibi en az 5 konu açıldı . hala da devam ediyor . ayrıca sınavın kesin iptal , geçmiş olsun . böyle şeyleri affetmiyorlar . şaka şaka , iptal olmayacağını sen de biliyorsun laf olsun torba dolsun hesabı konu .

özür dilerim

yok kardeş ne özür diliyorsun , şakasına yazdım , laf olsun torba dolsun hesabı benim yazdıklarım da . ama lafla peynir gemisi yürümez o d ayrı bir muamma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.