Şimdi Ara

Kitap önerisi-ölümden sonra yaşam ölünce ne oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ateistim ölümden sonraki cennet cehennem kavramına inanmıyorum.eğer cennete gitmiyorsa öldükten sonra ne oluyor gibi konuların oldugu felsefi psikolojik bilimsel bir kitap öneriniz varmı acaba?

• Bu konularda bir kitaptan bilgi almak yerine kendin hayal etmelisin. Bana sorarsan bilmiyorum

Edit: Ateistim yazmissin ateizme gore yok olur gidersin. Yani kavramlari bilmeden kesin buyum deme. Bir kavram icine girmektense kendi tanrini kendin olustur, kendi dinini kendin olustur zaten tum dinler boyledir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrick Yıldız -- 7 Ağustos 2017; 16:33:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

Bu konularda bir kitaptan bilgi almak yerine kendin hayal etmelisin. Bana sorarsan bilmiyorum

Edit: Ateistim yazmissin ateizme gore yok olur gidersin. Yani kavramlari bilmeden kesin buyum deme. Bir kavram icine girmektense kendi tanrini kendin olustur, kendi dinini kendin olustur zaten tum dinler boyledir

Zaten senin yazdıklarından dolayı birazda işin felsefesine girmek istediğimden istedim.Ateistim dedim çünkü öldükten sonra cennete gidiyoruz diyen arkadaşlar çıkmasın diye yoksa deist-agnostik ve ateistlik arasında gidip geliyorum sürekli.

• Öyle bişey olsa zaten dükkanı kapalım gidelim
    Bu konuda gazali ilahi boyutta
    Normal olarak yaşam neden var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.