Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan ucuza kitap satan yer yok şuan yarı fiyata kitaplar.Yüzde 20'yebakmayın çoğu kitap yüzde %50 indirimli.

• AMAZONAPP25 süresi doldu mu acaba ben uygulamadan yazıyorum geçerli değil diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodu uygulayamayanlar müşteri hizmetlerine mesaj atsın. Ben öyle yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kod gelmiş AMZNPR30

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

125 TL sepete: 25 TL prime üyeleri otomatik indirim + AMZNPR30 = 70TL'ye geliyor. 

• @mountainwolf

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mountainwolf

125 TL sepete: 25 TL prime üyeleri otomatik indirim + AMZNPR30 = 70TL'ye geliyor. 

25 TL sepette inmedi bende

• Amazon "prime" üyeliğiniz var ise ve kodu cep telefonunuzdaki amazon uygulamasında kullandıysanız indirimi uygulaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mountainwolf

Amazon "prime" üyeliğiniz var ise ve kodu cep telefonunuzdaki amazon uygulamasında kullandıysanız indirimi uygulaması lazım.

sepette otomatik dusmedi hocam ama okuyalim20 kodunu ile birlikte kullanabildim

• okuyalım20 i dün kullandım şimdi kullandırtmıyor tek seferlik miydi bu kod?

• mountainwolf kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar geçerli hocam bilginiz var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WESHARK

Yeni kod gelmiş AMZNPR30

Dün sipariş verecektim. Kesin yarın kod çıkar diye düşündüm. Güzel oldu teşekkürler :)

• the witcher serisi nasıldır acaba ?

oyununu da henüz oynamadım.

• jaw kullanıcısına yanıt

Evet. Kodlar tek seferlik. Aynı kodu, kullanıcı sadece 1 defa kullanabiliyor. Sanırım amazon, Türkiye piyasasına girmek için kendisine yer açmaya çalışıyor. Pek fazla kâr amacı gütmeden kendi prime sistemini tanıtıyor. Bence başarılı da oldu. Piyasa daha çok kızışacak gibi... Böyle indirimleri şu ana kadar Türkiye'deki başka hiçbir satıcıda görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 7 Ekim 2020; 16:37:32 >
  • Kitapyurdu'nun sessiz kalması çok enteresan. En son 2018 eylülde Platin günü yapmıştı, yine o dönemler cepteteb, enpara, seninbankan kampanyaları olmuştu ama epeydir sessizler. En azından bir Platin Günü beklerdim. Düşündürücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

25 TL sepette inmedi bende

Alıntıları Göster

128tl kitap da %20ye ek bunu kullandım 73tl oldu xd

• mountainwolf kullanıcısına yanıt

Okuyalım kodu tek seferlik değil. Geçen hafta bir bu hafta bir alışveriş yaptım ikisinde de kod geçerliydi. Gönderici amazon olursa uyguluyor kodu.

• Kodlar tek seferlik çalışıyor. ( %20 indirim + 120/30 indirimi) . 165 ₺ tutarındaki kitaplar 102 ₺ ye geldi indirimlerle beraber. Bizim yerli şirketlerde nereden daha fazla zam yaparız onun derdindeler. Son birkaç aydır kitap alışverişlerimi Amazon dan yapıyorum. Çoğu zaman kitaplar, piyasanın en az 3-5 ₺ aşağısına satılıyor. Bazen de 50₺ kitaba 20₺ indirim yaptıkları bile oluyor. Diğer şirketler dişe dokunur fiyatlama yapmadıktan sonra daha çok müşteri kaybederler.

• Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

İdefix sepette %10 indirim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.