Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

D&R alt limitsiz ücretsiz kargo kodu: 0031DD08

• mountainwolf kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kidega 10 EKİM kampanyası yapmış:

10.10'a özel...

"10 Numara Kampanya!"

10 yayınevinde hafta sonu boyunca %70'e varan indirim!

Detaylı incelemek için şimdi tıklayın: bit.ly/1020kdg

• Ev kitap doldu

• Harry Potter ve Felsefe Taşı (Resimli Özel Baskı) : 42,50 (%50 indirim ile 85,00 liradan düşüyor)
    Harry Potter ve Sırlar Odası (Resimli Özel Baskı) : 47,50 (%50 indirim ile 95,00 liradan düşüyor)
    Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (Resimli Özel Baskı) : 55,00 (%50 indirim ile 110,00 liradan düşüyor)
    Okuyalım20 ve AMZNPR30 kodlarıyla 145,00 liradan 86,00 liraya düştü üç kitap.
    Not: Yapı Kredi Yayınları'nın sitesinden güncel etiket fiyatlarına bakıldığında Felsefe Taşı'nın 100, Sırlar Odası'nın 115, Azkaban Tutsağı'nın ise 110 lira olduğu görülecektir. Amazon'da ilk iki kitabın güncel etiket fiyatları da piyasaya göre daha düşük gözükmekte.
    Kitapyurdu, D&R gibi sitelerde genellikle %30luk bir indirim mevcut. Onda da tek kitap 70 lira gibi bir rakama geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osefer -- 10 Ekim 2020; 16:38:35 >
  • mountainwolf kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Kitapseç’te indirim kuponu var mı

• DGS kitapları için kampanya arıyorum. Teşekkürler.

• by_bozkurt kullanıcısına yanıt

D&R'da %40'a varan indirim var. Bir bakın isterseniz belki bir şeyler yakalarsınız.

• Tosla D&R 75/20
    https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-dr-harcamalarinda-kazaniyor

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 12 Ekim 2020; 13:51:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osefer

Harry Potter ve Felsefe Taşı (Resimli Özel Baskı) : 42,50 (%50 indirim ile 85,00 liradan düşüyor)
    Harry Potter ve Sırlar Odası (Resimli Özel Baskı) : 47,50 (%50 indirim ile 95,00 liradan düşüyor)
    Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (Resimli Özel Baskı) : 55,00 (%50 indirim ile 110,00 liradan düşüyor)
    Okuyalım20 ve AMZNPR30 kodlarıyla 145,00 liradan 86,00 liraya düştü üç kitap.
    Not: Yapı Kredi Yayınları'nın sitesinden güncel etiket fiyatlarına bakıldığında Felsefe Taşı'nın 100, Sırlar Odası'nın 115, Azkaban Tutsağı'nın ise 110 lira olduğu görülecektir. Amazon'da ilk iki kitabın güncel etiket fiyatları da piyasaya göre daha düşük gözükmekte.
    Kitapyurdu, D&R gibi sitelerde genellikle %30luk bir indirim mevcut. Onda da tek kitap 70 lira gibi bir rakama geliyor.
    %50 indirim ne zaman oldu hocam ya kaçırdık yine?

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günü görüp sipariş verdim ben de. Üç özel baskı kitapta da %50 indirim vardı ve adetli stok belirtilmeyip stokta var ibaresi yazıyordu ama ne yazık ki kalmamış artık.

• Stephen King O kitabı indirimde. Ciltsizi 32, Ciltli versiyonu 38 TL. Prime abonelerine özel.

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

Bunun dışında Stephen King ve Agatha Christie'nin bazı kitaplarında da iyi indirimler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrF_T -- 13 Ekim 2020; 0:37:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrF_T

Stephen King O kitabı indirimde. Ciltsizi 32, Ciltli versiyonu 38 TL. Prime abonelerine özel.

Bunun dışında Stephen King ve Agatha Christie'nin bazı kitaplarında da iyi indirimler var.

Stephen King'in diğer kitaplarının bazılarında da prime day indirimi var 60%, fiyatlar çok iyi. Altın Kitaplar'da 50% indirim bulunduğunda öpüp başının üstüne koyarsın.

• 30 TL indirim yapan kodu gece kullanırım demiştim. Bitmiş sanırım

• Prime ile 30 adet kitap siparişi verdim. Toplam 182 lira tuttu. Birkaç kitap var fiyatları 15-20 lira arasında, geri kalanları hep ucuz kitaplar. Zweig öykülerini 2,40 liraya falan alabiliyorsunuz. 30 kitap beni uzuuuuuun bir süre idare eder. Okuma listemde olan kitapları da almak isterdim ama onlardan ziyade indirimden beğendiklerimi aldım. Türk edebiyatına dair bir çok eser var indirimde mesela. Onlar da fena değil.

Amazonun prime üyelerine özel sunduğu indirimler çok iyi gerçekten.

• Listemdeki kitapları tam satın alacakken günün fırsatı bitti diye fiyatlara yine zam yaptılar. Bunlardan sadece biri olan Fatih Sultan Mehemmed Han (Ciltli): İki Karanın Sultanı, İki Denizin Hakanı, Kayser-i Rum kitabı 26 liradan 32 liraya fırladı. Hay ben sizin yapacağınız işin. Almıyorum lan.

• Amazon'daki bazı Altın Kitaplar ve İş Kültür Yayınlarının indirimleri iyiydi, 60%. Bundan daha iyisi 3-4 gün önceki OKUYALIM20 kodu ve 120-30 indirim birleşimi oldu. Son 1 haftada 45'e yakın İş Kültür yayınlarından kitap almış oldum toplamda 200TL bile tutmadı sanırım.

Son zamanlarda birinci tercihim hep Amazon oluyor.

• neverktulu kullanıcısına yanıt

Geçen Prime'ın çıktığı ilk günlerde de kitaplar için aynı şeyi yaptılar, 1 gün boyunca ya da indirim için ayırdıkları stok bitene dek devam eder sandığım indirim 02:30 civarında bitmişti. Bugün de 02:45 civarında indirimi bitirdiler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.