Şimdi Ara

Kitap çikarttirirken polise yakalandim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Y dersinin X yayinevine ait kitabini çikarttirmak için kirtasiyeye gittim. Amcaya belleki verdim yaziciya koydu çikartmaya başladi. Ben de biraz dolandim vs. a sf olan kitabin a-20.ci sayfaya kadar tamamlanmişdi, yaklaşik 20sf kalmişdi. İçeri polis girdi fakat sivil kiyafetle oğlu ile. Ben polis oldugunu anlamadim.(olay pazar günü). Yanima geldi kirtasiyeci amcaya "bizim oğlan lise 3 geçdi. Buna y dersinin ygs kitabini alcam ama ne alayim bilmiyorum dedi." ben de hemen atildim
    Çocuga sordum hangi okula gidiyosun. B okuluna dedi. Derslerin nasil hangi konulari yapiyosun vs dedim. Bir tane deneme çözmüş. Y dersinin netleri bana yakin. Amca dedim bak bu kitabi al. Ben araştirdim sizin oğlunuz da benimle ayni seviyede bu kitap oğlunuzu geliştirir. Tarzinda bişey dedim. O sirada benim kitap da tamamlandi.( polis kitabi çikti aldigimin farkinda) iyiymiş bizde çikartalim dedi. Kitaba bi bakayim dedi. Lan oğlum burda çoğaltilmasi yasak yaziyor, dedi. Boşver amca bişey olmaz dedim. Amca" ben başkomserim dedi." ben hizlica borcum ne kadar kirtasiyeci dedim o anda polis: "benle geliyorsun dedi." kitabi aldim polisin yanina gittim. ( para vermeden) polis: " bak oğlum zaten para vermedin ben sana 5 lira verim şu kitabi ver sen yukardaki kirtasiyeden işini halledersin. Kabul etmezsen savciliga gidecegim dedi." 5 lirayi aldim yukardaki kirtasiyeciye de 8.45kr tuttu 8 lira verdim ve 3 liraya kitap sahibi oldum.

Yazdiklarim tamamen hayal ürünüdür. Gerçek kurum,kişilerle hiçbir alakasi yokdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cool story bro
  • Bu Doruysa yher yherinden oynar .s
    (o bu değilde 2 dakikam ve bunu yazarken de ekstra 1 dakikam gitti kardeş.. bana 3 dakika borçlusun)
  • Yazdiklarim tamamen hayal ürünüdür. Gerçek kurum,kişilerle hiçbir alakasi yokdur.
    Yazmasaydın keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirtasiyede güvenlik kamerasi vardi fakat hayal ürünüm olduğu için bir tek ben izleyebiliyorum.

• Ne işsizler var dedirten konudur.

• Çılgınsınnn

• Hocam bi roman çıkartta okuyak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı

• İyi sardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav kafası mı bu

• beni de bi keresinde lisa ann yakalamıştı arşive bakarken
  • Gerçek bir DH'li okumaya sondan başlar.
  • Helal

• De s*qtir lo

• ben ne okudum böyle.
  • konu sahibinin mesajını sondan okumamışsan gerçek dh li değilsin :)

gerçek dh li her şeye hazırlıklı olur ve sondan okumaya başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polizom -- 16 Ekim 2017; 21:2:3 >
  • sardı
  • Ben bunu niye okudum
  • Trollse komik, degilse daha komik.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.