Şimdi Ara

Kitabım Çıktı / Gizlenen Vahşet (Korku, Gerilim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzunca yıllardır forumdayım, özellikle son dönemlerde kitap forumlarında da vakit geçirmeye çalışıyorum. Burada güzel arkadaşlıklar kurduk ve ilk kitabımın yayımlanmasıyla beraber durumu sizlerle de paylaşmak istedim.

Genellikle Stephen King & Dean Koontz okuyan birisi olarak korku ve gerilim türünde kendimi denedim ve elden satış & CNR Expo fuarı & İnegöldeki kitap fuarlarındaki adetsel başarıdan ve olumlu geri dönüşlerden sonra kitabım dün de kitapyurdu ve alternatif birkaç sitede daha satışa girdi.

Şayet bana bir şans verip destek olursanız ve okuduktan sonra görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. Desteğiniz benim için çok önemli. :)

Sevgiler
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/gizlenen-vahset/532739.html

• Kitabınız aklımda hocam, toplu sipariş verirken sizin kitabınızı da alacağım. Pek okuduğum türde kitaplardan değil ama çerezlik niyetine okurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Yorumunuzu da beklerim.

• forum indirimi yok mu
  • Dumb Truck kullanıcısına yanıt
    Fuarlarda dhliyim diyene biraz daha indiririz :)

• Hocam imzalı bir kitap gönderme şansınız var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazın toplu alım yapacaktım sizinkini de listeye ekledim okurum yazın
  • 👏🏽

• hayırlı olsun. kitabı yazım süreciyle ilgili bir başlık bekleriz hocam. nerden çıktı fikir, nasıl gelişti, süreç nasıldı?
  • @Turin Turambar. hocam teşekkür ederim, muhtemelen 2-3 günde bitirirsin, daha başlayıp da sürünen olmadı :)

@Desecration Smile olabilir hocam, işten fırsat buldukça ve tabii ki biraz da anı biriktirdikçe daha dolu olabilir, bu başlığı editlerim hatta :)

@No Smoking katılacağım ilk fuarda haber vereyim, görüşmüş oluruz hem. Elimde kitap yok :)
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    Hocam Fuarına büyük ihtimalle gelemem ama sen yinede haber ver :)

• PDF ne zaman düşer internete?
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Oğlum zaten evde 50 tane kopya var, madem bu kadar dolandırıcı bir ev arkadaşısın gir odama yürüt bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Oğlum zaten evde 50 tane kopya var, madem bu kadar dolandırıcı bir ev arkadaşısın gir odama yürüt bir tane.
    Uyu bakalım, senin Suriyeliler çoktan alıp satmış onları
  • Herkese selamlar, covid ile beraber fuarlar vurdu ancak internetten satışlarla stokları yarı yarıya erittik. (Fuat olsaydı muhtemelen 85%'leri görecektik)

Sizlerin de çorbana tuzunuz var, hem reklamın iyisi kötüsü olmaz up'ı hem de teşekkür mahiyetinde bu mesajı yazmak istedim.

12 senelik üye olarak sizden gördüğüm her destek, kitabı okuyup da özel mesaj atarak görüşlerini belirten herkes daha bir değerli geliyor bana. Tekrar tekrar teşekkürler, iyi ki varsın DH.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.