Şimdi Ara

Kişisel Gelişim Kitaplarının Zırvalıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar size bir sorum soracağım lafım tüm kişisel gelişim kitaplarına değil öncelikle ama bazı kişisel gelişim kitapları var ki para tuzağı diyor ki çok düşün bilinçaltın yapsın düşün zengin ol gibi gibi böyle şeylere neden inanılıyor ?

• bazı kitaplar bahsettiğin gibi gereksizdir. mesela zamanında bir kitabı okumaya çalışmıştım ama 30.sayfadan sonra bıraktım. nedenide farklı farklı kişisel gelişim kitaplarından alıntılar yapması ve bu şekilde kitap oluşturması.

ama bazı kitaplar harikadır. okumak insana çok şey katar. özelliklede anthony robbins kitapları.
  • İnsanın içindeki gücü fark etmesini sağlıyor bence bazı kitaplar. Bazen geçici bir süreliğine de olsa yaşamına yön vermeye çalışıp,yaptığın şeylere dikkat ediyorsun.
  • İnanma dürtüsünden daha çok,

İnsanların duymak istediklerini yazdıkları için okunuyor diye düşünüyorum. Kimsenin annesi, babası yahut kardeşleri: "potansiyelini fark et, ayağa kalk" diye bir motto dillendirmiyor.

Objektif olarak olaya böyle bakmıyorum sadece,

Düşünün, bazen kitapları sadece siz okumak ya da daha önce okumak ve bitirmek istersiniz ya, bu KGK'da böyle bir dürtü oluşuyor. Ben okuyup, gelişeyim şeysi var nedense.

Vesselam .
  • Ahmet Şerif İzgören - Hıdır Kişisel Gelişiyor

Bu kitabı okumanızı tavsiye ederim. Kişisel gelişim kitaplarına iğneleyici göndermeler yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.