Şimdi Ara

Kişisel Gelişim Kitapları...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sizlere bir kaç sorum öncelikle kişisel gelişim kitapları ile ilgili görüşlerimi aktarmak istiyorum.
    Kişisel gelişim kitaplarına pek sıcak bakmam çünkü kişinin hep farkında olduğu şeyleri tekrar hatırlattığı veya her şey boş pompala coş tarza sahip olduğu için
    bir çok kişisel gelişim kitabına karşı ön yargılıyım ama bir kaç kitap ilgimi çekti okuyanlar kitabın içeriği ile ilgili bilgi verirse Çok sevinirim kişisel gelişimden bahsetmemin sebebi kitaplar kişisel gelişim sınıfına giriyor işte o Kitaplar ;

-Noetik Akıl ve Korteks İrade(Mustafa Karnas)
    -Duygu ve Davranışlarınızın Patronu Olmak(Kunter kurt)
    -Şimdinin Gücü(Eckhart Tolle)

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyDro-X-GEN -- 3 Ağustos 2012; 17:40:51 >

• Bro noetik akıl ve korteks iradeyi alcam yarın çok iyi kitaba benzio yorum atarım okuyunca sen de güzel kişisel gelişim kitabı okursan tavsiye t burda memnun olurum
  • Noetik Akıl ve Korteks İrade ile ilgili çok olumsuz görüşler var internette.
    Adam yazmayı becerememiş diyorlar. Birçok yoruma gözattım az önce.

Neyse... Ben M.Barış Muslu'nun Beynini Yıka ve Beynine Format At kitaplarını öneririm.
    Bilinçaltı düzeyine inerek, problemlerden kalıcı olarak kurtulmayı öğreten teknikler içeriyor kitap.
    İyi düşünün, iyi olsun mantığından ziyade bilimsel açıklamalarla zenginleştirilmiş bir kitap.
    Eft,nlp,NeuroFormat gibi tekniklerle nasıl hayatımızı değiştirebileceğimizden bahsediyor.
    Dediklerini uygularsanız çok yol alırsınız.

Ve elbette ki mutlaka Aykut Oğut'un kitaplarını da öneriyorum.
    Ben çoookkkk fayda gördüm Aykut Oğut kitaplarından.

Bu da güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mone -- 29 Ekim 2013; 14:33:59 >

• HyDro-X-GEN kullanıcısına yanıt
    Valla hocam uzun zamandır satmaya çalıştığım kişisel gelişim seti var elimde kimse almıyo ben de 1 tanesini okudum ama çok tercih edilen bir tür değil.Millet klasiklere,fantastik kitaplara,popüler kitaplara vs.çok rağbet gösteriyor,tıpkı bnm gibi.
  • Beyler noetik akıl ve korteks iradeyi dün aldım bugün 200 deyim.Adam editör falan kullanmamış gibi cümle hataları var (aşırı da değil) ve cümleler bazı yerlerde çok uzun.İlk 30 sayfada bu ne abi diyosun ama ondan sonra adamın fikirleri mükemmel ve özgün.Ama okuduğum bölümde cern deki bilimadamları higgs bozonunu bulamayacak çünkü o düşünce gücüdür ,soyut bişeydir diyor.Şimdi cerndekiler higgs bozonunu bulurlarsa yazar haksız çıkacağı için çok üzülürüm.Ama tavsiye ederim kitap hayatın çoğu alanından bahsediyor.(yaşama sebebi ,din vs.).Ayıca yaşım 15 ama Yıka Beynini Beynine Format At %100 Düşünce Gücü ve daha birçok kişisel gelişim kitabı ve beyin üzerine makaleler okudum.Şu anda deha üzerine kitaplar okuyorum.Joshua Foer dan Einstein İle Ay Yürüyüşü adlı hafıza kitabını ,zekanızı geliştirmenizi ve olgunlaşmanızı sağlayan mükemmel kitap Einstein Faktörü nü ısrarla öneririm.Sayfaya yazmaya devam edin lütfen kitap önerisi falan da yaparsanız very thanks :D

• Kişisel gelişim kitaplari ücretsiz 330 adet

Merhaba arkadaşlar kişisel gelişimle ilgili yaklaşık 330 tane kitabı ekliyorum, listedekilerden

faydalı olacağını düşündüğümün bazılarının isimlerini aşağıda örnek olarak ekledim..Dilediğinizi seçip okuyabilirsiniz....

Adam Zeman - Bilinç Kullanım Kılavuzu

Arthur Jeon - Gündelik Hayatta Stresten Korunmak

Chin Ning Chu - Az Çabayla Çok Başarı

Frederic Vester - Düşünmek, Öğrenmek, Unutmak

Gayelord Hauser - Genç Kal Çok Yaşa

Karla Mclaren - Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

Louise L.Hay - Düşünce Gücüyle Tedavi

Oğuz Saygın - Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Rhonda Byrne - The Secret

Richard Carlson - Ufak Şeyleri Dert Etmeyin

Rollo May - Kendini Arayan İnsan

Yüz Okuma Sanatı

Toplam boyut =135 mb

LİNKLER:

http://turbobit.net/nfzsoio0hzlp.html

ALTERNATİF:

http://uploaded.net/file/4j3h40zf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.