Şimdi Ara

Kişisel Bakım Ürünleriniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
14
Favori
8.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem

https://sachane.com/wella-sp-men-refresh-canlandirici-tonik-125ml.html

https://sachane.com/wella-sp-men-refresh-canlandirici-sampuan-1000ml.html

Benim kullandıklarım bunlar.

Bunu da kullandım ama saçta bir yapış yapış his bıraktığından hoşuma gitmedi, hala mevcut yarısı duruyor, ara ara kullanıyorum.

https://sachane.com/wella-sp-men-maxximum-dokulme-onleyici-tonik-100ml.html

Alıntıları Göster

Ben kepek önleyici olanını alayım bari şampuanım davines kepek önleyici memnunum gayet tonikte baya oldu kullanalılı linktekini kullandım galiba. ama kepekliside varmış onu alırım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Hocam sadece seçenek sundum aslında, kendi deneyimlerimi yazdım. Sizin saç yapınız hakkında bilgim yok, bütçenizi hiç bilmiyorum. Bunu ancak kendiniz biraz araştıracak birazda deneyerek bulursunuz. Kozmetik sektörü uçtu gitti, ortalama niş bir parfüm 1500 tl den aşağı değil.

Alıntıları Göster

Eskiden 6-7 çeşit parfümüm vardı hepside orjinaldi. Şimdi 1-2 tane zor alıyoruz acayip zam yemişler. Üç tane var vazgeçemediğim bunlar kaç para olursa olsun alırım dediğim tom ford black orchid, issey miyake l'eau d'issey ve chanel bleu de muazzam parfümler tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HALO

Eskiden 6-7 çeşit parfümüm vardı hepside orjinaldi. Şimdi 1-2 tane zor alıyoruz acayip zam yemişler. Üç tane var vazgeçemediğim bunlar kaç para olursa olsun alırım dediğim tom ford black orchid, issey miyake l'eau d'issey ve chanel bleu de muazzam parfümler tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

Baya zamlandılar hocam. İçlerinden black orchid ile chanel de blue kullandım. İkiside çok güzel parfümler ancak chanel ın kalıcılığı çok azdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Baya zamlandılar hocam. İçlerinden black orchid ile chanel de blue kullandım. İkiside çok güzel parfümler ancak chanel ın kalıcılığı çok azdı.

Alıntıları Göster

Aa olur mu? Chanel de çok kalıcıdır. Ama tom ford başkadır sabah sıkardım gece yattığımda yastığımda kalırdı. Yazın kaldırdığım montu kışa çıkardığımda hala üstünde kalırdı öyle bir parfüm tom ford muazzam.

• quote:

Aa olur mu? Chanel de çok kalıcıdır. Ama tom ford başkadır sabah sıkardım gece yattığımda yastığımda kalırdı. Yazın kaldırdığım montu kışa çıkardığımda hala üstünde kalırdı öyle bir parfüm tom ford muazzam.

Alıntıları Göster

Vallahi tam hatırlayamıyorum hocam denemelik almıştım sephora'dan bir kaç sene oldu. Sıktıktan 2-3 saat sonra kokusu tamamen yok oluyordu diye hatırlıyorum. Tom ford daha çok ağaç notaları içeriyor. Chanel blue de serin bir parfüm. 3 senedir yaz aylarında vazgeçemediğim parfüm Armani de gio belki bilirsiniz.

Belki chanel'ı kısa süreli kullandığım için bana öyle geldi. Uzun süre kullansam koku daha kalıcı olurdu, bir de bir parfümü ilk kullanmaya başladığınız zaman koku çok tanıdık geliyor sonradan notalar birbirine oturuyor. Serin parfüm olsa bile baharat notalarını hissedebiliyorsunuz, kışın bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir diye düşünüyorum.

Chanel'ı daha da merak ettim şimdi fiyatlara bakınca içim kararıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 8 Mart 2021; 13:28:27 >

• quote:

Vallahi tam hatırlayamıyorum hocam denemelik almıştım sephora'dan bir kaç sene oldu. Sıktıktan 2-3 saat sonra kokusu tamamen yok oluyordu diye hatırlıyorum. Tom ford daha çok ağaç notaları içeriyor. Chanel blue de serin bir parfüm. 3 senedir yaz aylarında vazgeçemediğim parfüm Armani de gio belki bilirsiniz.

Belki chanel'ı kısa süreli kullandığım için bana öyle geldi. Uzun süre kullansam koku daha kalıcı olurdu, bir de bir parfümü ilk kullanmaya başladığınız zaman koku çok tanıdık geliyor sonradan notalar birbirine oturuyor. Serin parfüm olsa bile baharat notalarını hissedebiliyorsunuz, kışın bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir diye düşünüyorum.

Chanel'ı daha da merak ettim şimdi fiyatlara bakınca içim kararıyor.

Alıntıları Göster

Evet tabii ki biliyorum ancak ben de gio hiç sevemedim. Cok kullanma fırsatım oldu sürekli hediye gelen bir parfümdü gio bana. Ancak bir türlü ısınamadım. Parfüm zevk meselesi bence, üstüne yakışanı bulmak uzun sürebiliyor kıyafet gibi tıpkı her parfüm herkese gitmiyor. Mesela gene tom ford örneği vereyim muazzam parfüm ancak herkes de muazzam durmuyor.

Spor kıyafet giyip tom ford kullanmak saçmalık bence. Ama gio spor kıyafete gider bana göre.

Benim de moralim bozuluyor kozmetik çok pahalı.

• quote:

Evet tabii ki biliyorum ancak ben de gio hiç sevemedim. Cok kullanma fırsatım oldu sürekli hediye gelen bir parfümdü gio bana. Ancak bir türlü ısınamadım. Parfüm zevk meselesi bence, üstüne yakışanı bulmak uzun sürebiliyor kıyafet gibi tıpkı her parfüm herkese gitmiyor. Mesela gene tom ford örneği vereyim muazzam parfüm ancak herkes de muazzam durmuyor.

Spor kıyafet giyip tom ford kullanmak saçmalık bence. Ama gio spor kıyafete gider bana göre.

Benim de moralim bozuluyor kozmetik çok pahalı.

Alıntıları Göster

Tabi özel günler ve klasik kıyafetler için Tom vazgeçilmez. Gio daha çok rahat, spor giyim için. Dediğiniz gibi ten rengine göre zevklere göre parfüm beğenisi değişiyor. Tekrar teşekkür ederim parfüm önerileriniz için yurtdışından belki getirttirebilirim. Orada daha makul oluyor indirimlerde.  

• quote:

Tabi özel günler ve klasik kıyafetler için Tom vazgeçilmez. Gio daha çok rahat, spor giyim için. Dediğiniz gibi ten rengine göre zevklere göre parfüm beğenisi değişiyor. Tekrar teşekkür ederim parfüm önerileriniz için yurtdışından belki getirttirebilirim. Orada daha makul oluyor indirimlerde.  

Alıntıları Göster

Ben de teşekkür ederim. Bu tarz şeylere meraklı kişilerle konuşmak zevk benim için.

• quote:

Alıntıları Göster

Refresh vs. neysede kepek kısmı herkese uymayabiliyor. Bu konuda en güzeli, yukarıda arkadaşa yazdığım gibi, küçük olanından alıp bir süre deneyimlemek. Bu süre belki 1 yılı bulacak, farklı markalar kullanacaksınız ama kendi deneyimlediğiniz gibisi olmuyor, istediğiniz kadar görüş alın, istediğiniz kadar içeriğine dikkat edin. 1-2 marka kestirdim gözüme saçhaneden ileride birde onları deneyecem, biraz pahalılar ama bakalım.

Parfüm konusuna gelince, maalesef kozmetiği kurlar fena vurdu. Piyasada da doğru dürüst satıcıda olmadığından fiyatlar uçuyor. İzmirdeyim adam akıllı parfüm satan mağaza yok. Black Orchid'i pek sevmiyorum, kapalı ortamda ciddi bunaltıcı bir parfüm, misal 4-5 saatlik bir yolculuğa çıksanız arabayla sizle yolculuk edenler muhtemelen migreni başlar  Bazen arkadaşım kullanıyordu, iş yerinin kapsına yaklaştığımda kokuyu alıyordum. Silajı çok yüksek. Hoş buna benzer hatta bundan daha ağır ve üstelik kirli kokan parfümde kullandım (Amouage Figment- araştırırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. ) Channel blue'nin kokusunu benim burnum algılamıyor. Evet ciddi ciddi ben bu parfümün kokusunu alamıyorum. Millet güzel diyor ama yok abi koku geliyor ama sanki buzlu pencere arkasından bakıyormuş gibi ama siluetini dahi göremiyor gibiyim. Ona yakın konumlandırılan Sauvage yi ise severim. İssey Miyake'yi bilmiyorum. Benimde vazgeçilmezim ve sanırım uzun sürede zirvede kalacak parfüm; Nişhane Hacivat. Silajı olsun, kalıcılığı olsun oldukça performanslı, koku güzelliği her ne kadar göreceli olsa da şu ana kadar beğenmeyen çıkmadı, genelde de çok güzel dönüşler aldım. Bu ara Tom Ford Beau de Jour çok hoşuma gidiyor. Belki klasik hayvan gibi yayılan bir Tom Ford parfümü değil ama çok hoş ve karakterli kokusu var.

• Daha önce Suavecito wax kullanan oldu mu? Amazondan almayı düşünüyorum. https://www.amazon.com/Suavecito-CV84-Pomade-Original-Hold/dp/B0065JCV84

• L'Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi kullanan oldu mu? Siyah nokta ve yağlı hafif akneli cilt için önerisi olan var mı?

• quote:

L'Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi kullanan oldu mu? Siyah nokta ve yağlı hafif akneli cilt için önerisi olan var mı?

Bütün ürünlerini kullandım hocam. 2 haftada bir yüzüme maske yaptım, 15 dk bekledikten sonra yıkadım. Ilık yada soğuk su ile yavaşça yüzünüzü durulayın. Cilde parlaklık veriyor, gerginliği alıyor, gözenekleri açıyor vs. Ben bir zararını görmedim ama kullandıktan sonra cildim uzun süreli yumuşuyor.

• quote:

Bütün ürünlerini kullandım hocam. 2 haftada bir yüzüme maske yaptım, 15 dk bekledikten sonra yıkadım. Ilık yada soğuk su ile yavaşça yüzünüzü durulayın. Cilde parlaklık veriyor, gerginliği alıyor, gözenekleri açıyor vs. Ben bir zararını görmedim ama kullandıktan sonra cildim uzun süreli yumuşuyor.

Alıntıları Göster

Önereceğiniz günlük kullanım için bir şeyler var mı? kaliteli yüzü mahvetmeyen. yağlı ve hafif akneli cilt için

• quote:

Önereceğiniz günlük kullanım için bir şeyler var mı? kaliteli yüzü mahvetmeyen. yağlı ve hafif akneli cilt için

Alıntıları Göster

Maske dediğim gibi sık sık kullanmanız gereken bir ürün değil. Günlük kullanım için peeling yada köpüklü yüz yıkama ürünlerini öneririm. Kuru, yağlı ciltler için mevcut. Neutrogena markasını öneririm. Ekstra kreminide kullanabilirsiniz. Ben şu an neutrogena yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum. Krem olarak aloe vera özlü bir yüz kremi kullanıyorum. Cildim çok ferah ve pürüzsüz oluyor, günlük gerginlik gidiyor. 2 hafta da bir loreal paris saf kil kullanabilirsin. Çeşitli cilt bakım yağları ile de maskeni zengileştirebilirsin. Jel, maske vs. önermiyorum, günlük kullanım istiyorsan köpüklü ürün tercih et. Nuxe'ün ürünleri iyidir. Ilık su ile yüzünü durula, avucunun içini dolduracak şekilde sık.

• quote:

Maske dediğim gibi sık sık kullanmanız gereken bir ürün değil. Günlük kullanım için peeling yada köpüklü yüz yıkama ürünlerini öneririm. Kuru, yağlı ciltler için mevcut. Neutrogena markasını öneririm. Ekstra kreminide kullanabilirsiniz. Ben şu an neutrogena yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum. Krem olarak aloe vera özlü bir yüz kremi kullanıyorum. Cildim çok ferah ve pürüzsüz oluyor, günlük gerginlik gidiyor. 2 hafta da bir loreal paris saf kil kullanabilirsin. Çeşitli cilt bakım yağları ile de maskeni zengileştirebilirsin. Jel, maske vs. önermiyorum, günlük kullanım istiyorsan köpüklü ürün tercih et. Nuxe'ün ürünleri iyidir. Ilık su ile yüzünü durula, avucunun içini dolduracak şekilde sık.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Maske haftada 2-3 yazmış çok o zaman o. 1-2 haftada bir kullanayım ben.

• Muhabbet güzel olmuş, takipteyim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.