Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kişisel Bakım Ürünleriniz

88
Cevap
10
Favori
4.531
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Hassas cildim olduğu için her ürün gitmiyor maalesef.

Alıntıları Göster
    Cildin hassas ise haftada bir kez kil maskesi kullanmanı tavsiye ederim. Günlük olarak ta ürün yerine cildini yağ yapmayan ve cildi hem tahriş hemde kurutmayan sabun kullanmanı öneririm fakat doğal olmalı. Sakal var mı yok mu bilmiyorum ama sakal tıraşı olmanı öneririm. Yüzünü devamlı yıka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Neden sabun dediniz tam tersi sabun tahriş yapmaz mı? Kil maskesi de çok duydum ne ise yarıyor tam olarak. Bende kılcal damar patlaması ve gozenekte var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Üfler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1695 Mesaj

Hocam hiç hindistan cevizi yağı denediniz mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: Üfler

Ben olumsuz mutlağım, hiçliğin cisimleşmiş haliyim. Asla elde edilemeden arzulanan, var olamayacağı için düşlenen şey.

Bu benim hiçlik krallığım ve bana verilmeyen taht bu. Ben, bütün görevlerin unutuluşu, tüm niyetlerdeki tereddütüm.

• Binbaşı
    1160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Hocam hiç hindistan cevizi yağı denediniz mi?
    Hocam vakit kısıklığı nedeniyle uğrayamıyorum fazla kusura bakmayın yeni gördüm.

Ben denedim 1 kere kullandım saçımı ağırlaştırdı, bende kalıntı hissi verdi. saçlarım sık ve sert olduğu için bu hissi vermiş olabilir. ama çok iyi yumuşattı 1 kullanımda saç yapısına göre değişir kişiden kişiye zaten.

Kız arkadaşıma hediye ettim elimde olanı daha sonra tekrar aldım bu sefer kalıntı fln dinlemicem bitircem dedim. aldım kullanmadım hiç onuda arkadaşıma hediye ettim.

Yani kısaca benden sana tavsiye ne için tercih ettin bu ürünü bilmiyorum ama benden sana tavsiye bu ürünü alma.

Ne aradığını tam olarak yaz kullanıcılar da yardımcı olurlar bende olurum elimden geldiğince.

• Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Şampuan tavsiyesi lazim.saclarim yıkama sonrasında kuru oluyor.bir iki güne kendi nemini sagliyor.varmi öneri

Bu arada konudakiler kizmj

Hocam ben antifungal özellikleri olduğu için cilt ve yüzde egzama için ve nemlendirici olarak kullanmayı düşünüyordum.
    |
    |
    Üfler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben olumsuz mutlağım, hiçliğin cisimleşmiş haliyim. Asla elde edilemeden arzulanan, var olamayacağı için düşlenen şey.

Bu benim hiçlik krallığım ve bana verilmeyen taht bu. Ben, bütün görevlerin unutuluşu, tüm niyetlerdeki tereddütüm.

• Binbaşı
    1160 Mesaj

Hocam ilaç içeren daha çok bitkisel değilde kimyasal içerikli şampuanları tercih etmen gerekir. bunu bana değilde cildiye veya dermatolog doktoruna başvurman daha doğru olur. geçmiş olsun.

|
    |
    Zaitan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nemini kaybetmemesi için hergün banyo yapma. hergün saç yıkaman nemini azaltıyor saçın. bunun için azaltman gerekli suyu. he yıkarım ama nemi azalmasın dersen bol su iç, nem takviyesi olan krem vs kullan maske kullanırsan sana John Frieda Markasını öneririm. maske kullanırsan haftada bir maske yap zaten kreme ihtiyacın olmuyor. krem kullanırsan şampuan markan ne ise o markanın kremini kullanman daha doğru olur. krem ise haftada 2 gün. duş sonrası fönü azalt,saçını sadece tara, yağ bakımı olarak Elseve iyidir basit düzeyde nem sağlar. fazla silikon yada kimyasal şampuan kullanma, sadece bitkisel de kullanma. nemlendirici köpükler var kullan ama kışın kullanman daha doğru olur. kışın kuru soğuk olduğu için. yazın ise köpük olarak onarıcı kullan, nem ağırlıklı olan değil. güneş ışınları ndan dolayı onarıcı kullanman daha mantıklı.

|
    |
    coni sins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüz temizleme jeli: Nivea Men Deep Dimension
    Duş jeli: Nivea Men Duş Jeli Deep Dimension
    Roll-on: Nivea Men Deep Espresso

Yukarıdaki 3 ürün set olarakta satılıyor. Ben Gratis'e uğradığımda set olarak görememiştim. Deep Dimension Roll-on'da yoktu. O yüzden Espresso olanı satın aldım. Diğer seçimim kesinlikle Deep Dimension Roll-on olacak.

Yüz ve duş jelleri harika. Yüz temizleme jeli cildi ve sakalları çok iyi temizliyor. Hem de geride çok güzel bir koku bırakıyor. Hatta bıraktığı güzel parfümsü koku 15-20 dk. boyunca sürüyor.

Roll-on ise fena değil. Kokusunu beğenmedim. Ürünleri aceleyle aldığım için hiç incelemedim. Espresso kokusu olduğunu okusaydım satın almazdım. Her gün duş alıyorum. Terlesem bile 1-2 gün boyunca koltuk altlarım kokmuyor. Deodorant/Roll-on almamın nedeni güzel kokusu. Parfüm kokusu beni bir müddet sonra çok bayıyor. Roll-on kokuları baymıyor. One Million ve Carolina Herrera Bad Boy kullanmıştım. Sonuç aynıydı.

Diş macunu: Amway Glister

Diş fırçası: Oral-B. Şarjlı bir modeli değil. Dil temizleme fırçası mevcut. Sorun yaşatmadan işimi görüyor. Memnunum.

Arada bir yüz temizleme/bakım maskesi kullanıyorum. Markasını hatırlamıyorum. Gratis'te satılıyor. Siyah-pembe bir paketi var.

Dudak nemlendiricisi: Blistex Med Plus

Şampuan: Kerastase Densifique Densite kullanıyordum. Bitince farklı bir ürüne geçeceğim. Nedeni bu kadar pahalı harcama yapmak istemediğimden dolayı. Loreal Density Advanced almayı düşünüyorum. Bunu ürünü kullananlar varsa saç tiplerini ve saçlarına nasıl geldiği konusunda yorumlayabilirler.

Wax: Yıllardır Osis Mess Up kullanıyordum. Bitti ve değişiklik yapmak amacıyla satın almama kararı aldım. Şu anda aklımda Goldwell Roughman ve By Vilain Gold Digger var. Büyük ihtimal Gold Digger'ı satın alacağım. YT videolarında görüyorduk, ülkede bulunmayınca da bu ürüne ayrı bir merak oluştu. Neyse ki artık Türkiye'de bulabiliyoruz.

Sakal için traş makinesi olarakta Braun Series 3 ProSkin 3080s kullanıyorum.

Roll-on hariç belirttiğim (kullandığım) ürünlerin hepsinden memnunum. O yüzden uzun uzun açıklamasını yapma gereği duymadım. Roll-on konusunu zaten yukarıda belirttim.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.