Şimdi Ara

Kişisel Bakım Ürünleriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
14
Favori
8.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kullandığım daha farklı bir markaydı sanırım tam hatırlamıyorum.

Şampuan içerisine karıştırmıştım ve 1 ay kullanımda saç dökülmesini neredeyse yok etti diyebilirim. Sonra maskeye döndüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fawkes81

Benim kullandığım daha farklı bir markaydı sanırım tam hatırlamıyorum.

Şampuan içerisine karıştırmıştım ve 1 ay kullanımda saç dökülmesini neredeyse yok etti diyebilirim. Sonra maskeye döndüm.
    Çok sevindim. tek tük stres dökülmesi mi yoksa genetik dökülme mi?
  • Ağırlık genetik dökülme hocam. Genetik olarak saçlarım çok zayıf zaten. İnce ve zayıf olunca da dökülme kaçınılmaz oluyor.
  • quote:

Ağırlık genetik dökülme hocam. Genetik olarak saçlarım çok zayıf zaten. İnce ve zayıf olunca da dökülme kaçınılmaz oluyor.
    Ne kadar bakım yapsanızda fazla bakım ve yanlış ürün kullanımıda dökülmeye neden oluyor hocam. zayıf ve ince telli saçları hergün yıkamaktan kaçının ki eğer yağlı bir yapınız yoksa tabi. hergün yıkamak ve hergün şampuan kullanmak ince saçları daha cansız hale getiriyor. isterseniz dünyanın en iyi özel karışımlarla donatılmış şampuanını kullansanız bile nafile.
  • Bence de öyle ama spordu okuldu derken neredeyse her gün duş almak zorunda kalıyorum. Saçlarım zaten ince ve dalgalı. Yıkayıp fön çekmem gerekiyor.
  • quote:

Bence de öyle ama spordu okuldu derken neredeyse her gün duş almak zorunda kalıyorum. Saçlarım zaten ince ve dalgalı. Yıkayıp fön çekmem gerekiyor.
    Haklısın.
    Ama fönden önce ısı koruyucu sprey, krem veya süt kullanabilirsin. veya her duş alımında şampuan kullanma. 2 günde 1 duş ideal. terleyince saçların kokmuyorsa ne güzel sana. benimde hiçbir zaman saçlarım kokmaz. ama tabi 3,4 gün banyo yapmayıp saçlar terleyince
  • Roll-On tavsiye lazım bana.Sağlıklı olanlardan.Aliminyum içermeyen.Bir türlü bulamadım.Hem leke yapmayan hem koku ve ter yapmayan model yok neredeyse !
    Nivea ve Fa kullanıyorum yaz kış hiç sorun yok ama Aliminyum içeriyor ,artık bırakmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Roll-On tavsiye lazım bana.Sağlıklı olanlardan.Aliminyum içermeyen.Bir türlü bulamadım.Hem leke yapmayan hem koku ve ter yapmayan model yok neredeyse !
    Nivea ve Fa kullanıyorum yaz kış hiç sorun yok ama Aliminyum içeriyor ,artık bırakmak istiyorum.
    İbrahim Saraçoğlu nun Roll on ları var. bitkisel tamamen. tavsiye ederim.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Terlemeyi engelleyen roll-on lar çok zararlıdır.Kullanmanı tavsiye etmem.Ben deokat kullanıyorum diğerlerine göre fiyatı bi tık fazla ama oldukça etkili.Krem ve roll-on olarak satılıyor.Krem daha uzun süre gidiyor ama bi süre sonra kullanması sıkıcı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456

Terlemeyi engelleyen roll-on lar çok zararlıdır.Kullanmanı tavsiye etmem.Ben deokat kullanıyorum diğerlerine göre fiyatı bi tık fazla ama oldukça etkili.Krem ve roll-on olarak satılıyor.Krem daha uzun süre gidiyor ama bi süre sonra kullanması sıkıcı oluyor.
    Pudralı olanları kullanmıyorum , ama çoğu zararlı tabi.

Deokat farkı ne ? Watsons da gormustum sanırım daha mı yararlı ? Ya da az zararlı ? Leke falan bırakıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Antiperspirant içermiyor diğerleri gibi.Aliminyum var heralde emin değilim.Diğerlerinden farkı diğer kullandıklarımdan çok daha uzun süre etkili ve kesinlikle iz bırakmıyor.

Antiperspirant içermiyor diğerleri gibi.Aliminyum var heralde emin değilim.Diğerlerinden farkı diğer kullandıklarımdan çok daha uzun süre etkili ve kesinlikle iz bırakmıyor.

• alüminyum varsa onlar da sıkıntı , deneyelım bakalım 9 lira daha pahalı ama daha az zararlıysa onu tercih ederım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun baktım , hemen hemen aynı maddeler var yine de bır alıp deneyecegım.Umarım daha az zararlıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cilt temizligi için, temizleme jeli tonik krem ne önerirsiniz
  • Beyler yardımınıza ihtiyacım var, yüzümde sivilce ve güneş lekelerim var yaklaşık 6 aydır bir dolu krem vs. kullandım sonuç alamadım karaciğeri bırakmadan bunlardan nasıl kurtulabilirim kullandığınız ürünler nedir :) ? Bioderma white objective, La Roche Posay, achromin kullandım öncelerde.

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Günlük olarak mı yoksa haftalık maske olarak mı istiyorsunuz bilmiyorum ama günlük tercih ederseniz cilt temizleme jeli olarak Neutrogena markasını tavsiye ederim. Köpük olarak Nuxe markasını öneririm gül suyu var içerisinde. Günlük istersen kimyasal çok bulunan ürünlerden kaçınmalısınız. Neutrogena deep clean uzun süre kullandım tavsiye ederim. Kullandıktan sonra nemlendirici kullanmayı unutma. Nemlendirici markası olarak ta hem bütçe olarak daha uygun olan Neutrogena markasını tavsiye ederim.
    Bu markanın hem kış hemde yaz için nemlendiricisi var. Kış için olanı uzun bir tüpte var.
    Yaz için olanı Hydro Boost tavsiye ederim.

• byshakram B kullanıcısına yanıt
    Birçok ürün kullanmanız zararlı birşey. doğru ürünü bulup sadece o ürünü kullanmanız yada cildinizin ihtiyacına göre aylık periyotlarla krem veya maske kullanmanız daha doğru. Sivilce çok karmaşık bir sorun nasıl bir sivilceniz var? kil maskesini tavsiye ederim. kil maskesini çeşitli yağlar ile kullanabilirsin. Yağlar dediğim için cildim zaten yağlı bide yağ mı kullanacağım diyebilirsin ama sivilce önleyici yağlar var. Konuyu iyi incelerseniz sivilce engelleyici ürünler mevcut doğal yollarla nemlendirirsen cildini bakım yaparsan zaten olmaz sivilce falan beslenmede önemli. Genetik faktörde önemli.

• Hassas cildim olduğu için her ürün gitmiyor maalesef.
  • Hassas cildim olduğu için her ürün gitmiyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.