Şimdi Ara

Kısa film için ses kayıt cihazı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, kısa film çekmek istiyorum ve bunun için bir ses kayıt cihazına ihtiyacım var. Aklıma takılan bazı sorular var.
    Diyelim zoom h4n aldık. Bu ses kayıt cihazını nasıl kullanıcağım ? Mikrofonla arasındaki farklar neler? ve 500- 600 lira arasındaki ses kayıt cihazı veya mikrofon önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectA -- 17 Haziran 2017; 23:42:43 >

• http://www.ilkercanikligil.com/tag/ses/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multimatom

http://www.ilkercanikligil.com/tag/ses/

hocam anlamadım bu verdiğiniz linkte ne bulmam gerekiyor?

• Ben daha önce kullanmadım ama buradaki bilgileri okuyup faydalanmıştım. Sizin de işinize yara diye düşündüm. Mikrofondan fakı ve nasık kullanılavın dair dolaylı bilgiler var.

• up

• Zoom h4n ustundeki girisler ile size hen mikrofon hem enstruman baglama imkani sunarken on tarafindaki mikrofonuyla direk kayit imkani da sunar. Kendisi hem mikser hem de mikrofon ilabilmebozelligiyle ekinimik ve kaliteli bir cizumdur.

• Hocam h4 ile direkt hiçbir şey bağlamadan ses kaydedebilirsin. Istersen mikrofon baglarsin mesela roportaj cekiyorsan yaka mikrofonu yaparsın onu kaydedebilirsin portatif olduğu için. Mikrofonun kaliteli olsa dases kaydedicisi çok fark yaratır. Zoom iyi bir cihaz kaldı ki en kötüleri bile iyi performans veriyor aliexpressteki ucuz ürünleri deneyebilirsin öncelikle 20 dolar civarı olanları. Begenmesen bile cok şey kaybetmezsin bu cihazlar hep ise yarıyor.

• Zoom h4n letgoda uygun fiyata var

• DSRL ile sessiz video çekebilir miyiz yada videoları sessiz e nasıl alırız bende bunu araştırıyorum varmı bilgisi olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.