Şimdi Ara

Kısa cümle çeviri için yardım edebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, rica etsem aşağıdaki cümleyi ingilizceye çevirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

''Ücretsiz olarak Romalı Dönüş Görünümünü kazandım ancak sanırım teknik bir hatadan dolayı hesabıma yüklenmedi. Hesap bilgilerimi ve soruna dair ekran görüntülerini iletiyorum. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 6 Nisan 2018; 18:56:54 >

• I earn the roman turn view as free of charge but this rtv is not load in my account,i guess some technical error cause in this situation. .
    i need your help on this topic.

Google çeviri ile kapışırım
  • Şunu atlamışım

I transmit my account informations and add screen shots about this problem,.
  • teşekkürler
  • I had achieved Roman Twirl (?) figure free of charge but it hasn't been transferred into my account due to, I guess, a technical error. I'll forward screenshots concerning this issue along with my account information. I'd like to ask for your assistance regarding the issue.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychedelic Reflection

I earn the roman turn view as free of charge but this rtv is not load in my account,i guess some technical error cause in this situation. .
    i need your help on this topic.

quote:

cehalet ne kadar komik dimi yazdığınız herşey yanlış çok komik dimi

• durbakalımorada D kullanıcısına yanıt
    Sakin olun yahu, cok onemsiz bir e-mail zaten oyun hakkinda. Elinden geldigince cevirmis ve anlasilir olmus :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.