Şimdi Ara

kış lastiği araştırmaları - fiyatları - önerileri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
8
Favori
37.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: intorn_

slm arkadaşlar,2002 focus ghia hb arabam için kış lastiği araştırıyorum,inanın her kafadan her lastikçiden ayrı bir yorum çıkıyor;kimi petlas al yeter diyor gibi michelin goodyear gib lastiklerden vazgeçme diyor ...anlayacağınız herkes birşey diyor;ÜCRET ÖNEMLİ OLMAMAKLA beraber sizce kış için en iyi lastik hangisidir benim araç için???aracı samsunda ve arada sırada samsun ankara yolunda kullanacam????

LASTİĞİNİZ; 195/60/15 OLMASI LAZIM DEĞİL Mİ.
    195/60/15 VEYA 185/65/15 İN TANESİNİ YAKLAŞIK 160-175 TL DEN ALABİLİRSİN.
    bunları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin:
    NOKİAN WR ,
    GOODYEAR UG8 ,
    YOKOHAMA W ,
    BRİDGESTONE LM32
    MİCHELİN A4
    ..............
    ucuz istersen;
    lassa, pirelli, toyo, petlas, sava ...

195/60/15 ebatında goodyear alayım o zaman:) teşekkür ederim

• Toyo kullanan var mı?
  • Bugün arkadaşa aldık:

195/60/15 Starmax. 4 tanesi 540 TL. 3 taksit. Sökme, takma, balans, sibop dahil.
  • GOODYEAR 195/65 R15 91T UltraGrip 8 4 adetini 600 liraya pesin aldım bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Valla geçen gün taktırdım 1500TL'ye. 4 lastik. İçime oturdu. Taktırmayıp cezasını ödeseydim daha iyiydi anasını satayım.

Cezasından kastınız "trafik cezası" ise sorun yok. Ama faklı cezalar da var. Örneğin, yol açacağınız bir kazada aracınızda bulunan ya da diğer araçta bulunanların durumları.

Kısaca, siz iyisini yapmışsınız. Kazasız ve huzurlu yolculuklar.
  • Ankara da Nokian 205 55 16 arastirmasindayim. Resmi satıcısı 230 tl çekti. otostart.com da ise 185tl+ 8,5tl montaj görüyorum. Otostart.com dan nokian alan arkadaş var mi? Varsa lastik durumunu ve montajı öğrenmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/liste/nokian-205-55-r-16-91-h-nokian-wr-g2-kis-lastigi-uretim-tarihi-2012-yili-/productDetails.aspx?productId=otkmtt441614&categoryId=259720 ben bundan 4 tane aldım bugün bayiye sorayım dedim ne kadar diye adam 300 tl fiyat verdi tanesi bir de bunlar yaz fiyatları dedi.

• Arkadaslar bende 195 60 16 kış lastiği ariyorum. Bir bayide pirelli snowsport buldum 260 tl montaj dahil fiyat aldim. Bu lastikten kullanan tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok iyi olur.

• merhaba arkadaşlar
    Aracım peugeot 307 üzerinde 17" jant 225/45 achilles atr sport lastikler var.
    Malum kış için lastik almam gerekecek bana önerebileceğiniz lastikler nelerdir zira bu konuda pek bilgili değilim
    ebat genişlik marka vb konularda önerilerinizi bekliyorum. saygılar selamlar.
    ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArKaDaŞ1983

merhaba arkadaşlar
    Aracım peugeot 307 üzerinde 17" jant 225/45 achilles atr sport lastikler var.
    Malum kış için lastik almam gerekecek bana önerebileceğiniz lastikler nelerdir zira bu konuda pek bilgili değilim
    ebat genişlik marka vb konularda önerilerinizi bekliyorum. saygılar selamlar.
    ..

Pirelli Sotto Zero modelini önerebilirim.
  • Otostart.comdan sipariş ettiğim nokian 205 55 16 lastikleri bugün Ankarada taktırdım.lastiklerin üretüm tarihi 48.12 ve rusyada imal edilmiş. Ankaradaki montaj noktası da gayet temiz ve hızlı montaj yaptılar. Henüz kar yagmadı perfomasını bilemiyorum ama yazlık goodyear optigrip lastiklerim kadar sessiz gelmedi. Kuru zemin fren performansını da başarılı buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herodoot -- 31 Aralık 2012; 14:32:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herodoot

Otostart.comdan sipariş ettiğim nokian 205 55 16 lastikleri bugün Ankarada taktırdım.lastiklerin üretüm tarihi 48.12 ve rusyada imal edilmiş. Ankaradaki montaj noktası da gayet temiz ve hızlı montaj yaptılar. Henüz kar yagmadı perfomasını bilemiyorum ama yazlık goodyear optigrip lastiklerim kadar sessiz gelmedi. Kuru zemin fren performansını da başarılı buldum

4 lastiğin maliyeti ne oldu acaba

• michelin alpin a4 205/55/16 4 tanesini sökme takma balans dahil 3 ay ertelemeli 8 taksite 1000 tl ye taktırdım.ankara turgut özal bulvarı efeogullarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boldkaptan

quote:

Orijinalden alıntı: herodoot

Otostart.comdan sipariş ettiğim nokian 205 55 16 lastikleri bugün Ankarada taktırdım.lastiklerin üretüm tarihi 48.12 ve rusyada imal edilmiş. Ankaradaki montaj noktası da gayet temiz ve hızlı montaj yaptılar. Henüz kar yagmadı perfomasını bilemiyorum ama yazlık goodyear optigrip lastiklerim kadar sessiz gelmedi. Kuru zemin fren performansını da başarılı buldum

4 lastiğin maliyeti ne oldu acaba

Montaj dahil 775e geldi, ben kullanmadım ama yapikredi 8 taksit yapıyor. Ben lastik başına 185+8.5 tl verdim ama suan sitede lastiğin fiyatı 195 olmuş

• arkadaşlar bir aydır forumu takip ediyorum ve en sonunda kışlık lastik olarak ug 8 almaya karar verdim ve 03.01.2013 günü saat 16.00 sıralarında Ankara iskitler caddesinde ilk başta duran cihan lastik goodyear bayiine gittim.Ug 8 olduğunu beyan ettiler ve çok az bir pazarlıktan sonra Word karta 8 taksit 3 ay ertelemeli tane 160 TL den 4 adet ug8 aldım.İlgileri ve alakaları mükemmeldi.Hele lastik söküp takma işi ücretsiz sadece 10 lira bahşiş karşılığı bir çay içimi sürdü.Çıkan lastiklerimide poşetleyip benim isteğim doğrultusunda bagajıma koydular.+3 derece de ug 8 sürüşü mükemmeldi.Araçta en ufak bir ses yoktu.Siz sevgili kardeşlerimle paylaşmak istedim.
    Bu arada ebatlar 195 65 15-Araç Opel Vecktra
  • http://www.otostart.com/lastik/index.php?&islem=satin_al

arkadaşlar otostartta bulunan GOODRIDE marka kışlık lastigin nasıl olduguyla ilgili bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali a -- 6 Ocak 2013; 20:00:17 >
  • Merhaba ,39.hafta 2009 üretimi Conti 810 serisi 4 adet kış lastiğim(185/65/15)
    sadece 2010 Şubat'ında kullanıldı,yaklaşık 300km.sürüldü ve çıkarıldı,kısa süre
    sonra aracımı değiştirdim ve lastikleri açıkçası ilgilenme fırsatı bulamadığımdan
    elden çıkaramadım,orijinal conti torbaları içinde oda ısısında kaldılar,gıcır gıcır
    duruyorlar,kullanıcısına adedi 75.00Tl'den bırakabilirim,küçük bir pazarlık payı
    olabilir tabi,

Selamlar
  • bursada debica marka kış lastiğine 4 adet 205-55-16 ölçüsünde lastiğe 500 tl istiyor goodyear bayisi fiyat nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

bursada debica marka kış lastiğine 4 adet 205-55-16 ölçüsünde lastiğe 500 tl istiyor goodyear bayisi fiyat nasıl ?

Tarihi yeniyse kesunlikle kacirma fiyat cok iyi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.