Şimdi Ara

Kırtasiye açmak istiyorum tavsiyeleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar cümleten herkese iyi forumlar iyi günler hayırlı cumalar :).. Gelelim konumuza şehrimde 900 Öğrenili bir okulun etrafında hiç kırtasiye veya kafe gibi bir yer yok ve ben buraya kırtasiye ve kafe tarzı bir yer açmak istiyorum. Şuan avukat yanında çalışıyorum katip olarak ama geleceği pek parlak durmuyor şuanki duruma göre bende artık kendi işimi kurmak istiyorum biraz birikim var 10 bin tl civarı dükkan kiraları uygun sizce nasıl bir yol izlemeliyim fikir ve görüşlerinizi sunarsanız çok sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haLiLx -- 10 Mart 2017; 15:26:39 >

• 10.000 liraya niyet bile çekilmez.
  • kafe tarzı bişey yoksa etrafta;

20.000 lira kredi çek

bakkal tarzı tost, poğaça, simit ve bilimum abur cubur satan bir yer aç.

tabi kırtasiye malzemesi de koy kasa arkasına.

döndün köşeyi gitti. sadece o tosttan parayı kırarsın ama okul tam gün öğrenim ise. öğle arası yetişemezsin bile
  • Belki okulun içinde kırtasiye ve kantin vardır ?
  • Güzel kardeşim öncelikle başarılar dilerim girişimci ruhun inşallah seni güzel yerlere götürür...

Tavsiyeme gelirsek;

Sektörden anlamam ama günümüzde ne iş yapacaksan yap önce devletle olan maddi ilişkilerini hesapla...

Çünkü hangi sektörde ne iş yaparsan yap o işyerinin en büyük doğal ortağı devlettir... E haliyle ortağını da karından ya da kardeşinden bile iyi tanıman gerekir...

Haa eğer milletimizin ekseriyeti gibi gönül rahatlığı ile vergi kaçırabilirim diyorsan zaten sıkıntı yok...

Sonra günümüz esnafının çoğunluğunu oluşturan, mesleği esnaflık olmayıp da bu işlere giren çakallar gibi sadece kira ile vergiye çalışıyoruz diye ağlama buralarda....

Hakkında hayırlısı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KötüKediŞero -- 10 Mart 2017; 16:47:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KIRTASİYEMİZİ KAPATIYORUZ.
    TÜM MALLARI, ETİKET FİYATININ YARISINA TOPLU ŞEKİLDE SATIYORUZ.
    DÜKKANDA 100BİN LİRALIK MAL VARDIR.
    • Kırtasiye ürünleri
    • Hediyelik eşyalar
    • Oyuncaklar
    • Ağırbaş mallar(raf+fotokobi+bilgisayar+branda)
    100bin liralık bütün bu malları 50 bin liraya bırakacağız.
    Dükkanın video linki: https://www.youtube.com/watch?v=0b-bMRryWds
    Dükkanın yeri: İzmir- Karabağlar
    İletişim: Facebook veya whatsapp: 05376644913
  • Kardeşim merhabalar

Bende senin gibi girişimci bir ruha sahip öğrenciyim.

Öncelikle senin hayalindeki kırtasiye ve cafe olayını bir düzenlenen gerek. Bu gibi yerlerde müşteri ile ilişkiler önemlidir. Hatta bu yerlerde sürekliliği sağlayan şey öğrenci memnuniyetidir.

Burdan yola çıkarak şunu söylemek ıstıyorum. Eğer müşterilerine bir çekiliş bedava alışveriş hakkı 1000.müşteriye özel ayrıcalıklar verirsen bu gerçekten seni bir adım öne çıkarır. Herkes senden bahseder. Hatta ve hatta girişe kendini tanıtan kısa bir yazı da asarsan vay Ki ne vay haline.

Diyeceklerim bu kadar. Yoksa bugün herkes cafe kırtasiye acıyor. Önemi olan devamını getirmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.