Şimdi Ara

Kırıkkale de gece otel odasına girilen kadın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
11.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aykut291 (10 mesaj) Guest-7F946B81C (6 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (4 mesaj) vollkan59 (4 mesaj) Jeopol (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (18 mesaj)
  • @
144 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Kırıkkale de gece otel odasına girilen kadın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3038 Mesaj
    valla Hindistan'a geçen Corona nedeniyle hastaneye kaldırılan kız ambulans içinde tecavüze uğramıştı sanırım. ya da girişim idi. şimdi düşündüm de, bu kadın karakolda bile kendini ne kadar güvende hissedebilir bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu Polis güçlerinin son zamanlarda amacı ney? Ne yapmaya çalışıyorlar böyle davranarak?

|
    |

Böyle bir olayın tüm türkiye gündemine düşmesi gerek, nasıl sapıklarla doldu bu memleket, her gün duydukça daha da şaşırıyorum. yıllar geçtikçe ileriye gideceğimize geriye gitmişiz.

|
    |

Kardeş MHRS'den Ruh ve sinir hastalıkları bölümünden randevu al, sonrada ne yap ne et bir kız arkadaş veya erkek arkadaş (cinsel yönelimini bilmiyorum) bul ve seviş. Ha birde zinanın Türkçedeki kullanımı evli kişilerin evlilik dışı ilişki yaşaması, aldatma anlamındadır. (hukukta misal böyledir) ha sen çöl bedevisinin kullandığı anlamında kullanıyorsan ayrı tabi...

|
    |
    Logan Howlett kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [14 Aralık 2020 14:38:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TaylorT

film gibi aSD:asD:FA

|
    |

bu halk bireysel silahlansın sonraki gün savaş çıkar

|
    |

Peki adam odalara nasıl bu kadar rahat girebiliyor?

|
    |

Yooo inaniyorum. İnanmasam demezdim. Sana giren cikan ne kardes ben onu anlamadim. Git dinini kendin yasa. Sanane benim din dusmanligimdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sasasa671 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj

bu konunun dinle müslümanlıkla bir alakası yok. Bu tarz yorumlar ile insanları kutuplaştırıp kime fayda sağlıyorsunuz? Bu şekilde insanları kutuplaştırdıkça hep ülkece kaybetmeye mahkum olacaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 13 Eylül 2020; 17:26:51 >
    |
    |
    Lola Del Rio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4952 Mesaj
    Aynen bireysel silahlanma bunun çözümü süperzekalar. Seni koruyamayan devletin silah bulundurmana izin veriyorum demesi ne demek biliyor musunuz ?
    Daha kadınları koruyamayan devlet silahlanmaya izin verirse kaç tane faili meçhul cinayet işlenir kaç tane nefsi müdafaa adı altında mafya hesaplaşmaları veya politik siyasi cinayetler işlenir. Camiiye elinde kılıçla çıkan din simsalarını belinde silah milletvekilleri bakanlar takip eder tvlerde boy boy altın kaplama hem de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 13 Eylül 2020; 20:35:17 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ozandrl

Et met diyor m.k beygiri... git ortadoğuda yap bu hesap kitapları, orada anlarlar seni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Logan Howlett kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Andromedaeksi

Değerli Jeopol, keşke bireysel silahlanma ile her şey bitse. Dediğinize kesinlikle katılıyorum, it-köpek kolaylıkla silah buluyor ve başımıza bela oluyor ancak bunun çözümü bize silah verilmesi değil o it-köpeğin silaha ulaşmasını engellenmesidir. Çok zor malesef ama bireysel silahlanmanın dezavantajları çok daha fazla. Doktorun doktoru, eşlerinin birbirini, lise öğrencilerinin öğretmeni bıçakladığı ya da başka şekilde öldürdüğü bir ülkede bunların ya da yakınlarının kolaylıkla silaha eriştiğini düşünün. Ek olarak youtube'da "policeactivity" isimli kanala biraz bakarsanız bireysel silahlanmanın olduğu bir ülkede günlük yaşamın ne kadar zorlaştığını görebilirsiniz. Tek çare daha etkili kolluk, kaliteli istihbarat ve imtiyazsız halk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jeopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

uzun sure texasta yasadim.

hic de bireysel silahlanmanin getirdigi gunluk yasam zorlasmasi hissetmedim.

tabi tam tersi olur, kimsede silah bulunmaz, adalet, hukuk, emniye duzgun isler, o zaman guzel olur. fakat ideal dunyada degil de gercek dunyada yasadigimizdan bu mumkun degil.

|
    |
    Andromedaxe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : Jeopol
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.