Şimdi Ara

Kırık makine orjinal oyun bakar mısınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bir bakar mısınız kırık xbox da orjinal oyun oynanmak istenirse ne olur daha önce yazılmış ise link atarsanız sevinirim ben bulamadım şahsen bir cevap yazarsanız sevinirim ama daha önce deniyen ya da kesin bilen bir arkadaş yazarsa çok daha güzel lur

• Normal oynarsın işte... Ama live meselesini soruyorsan fikir ayrılıkları var. Kimisi diyor bir şey olmaz banlanmazsın, kimisi diyor banlanırsın gene de.
  • Fwli makinede orjinal oyun oynayabilirsin birşey olmaz. Ama live konusunda fikir ayrılıkları var. Ama bence Livede de yinede banlanırsın. Çünkü live banlanması oyunun içinden olmuyor profiline oluyor
  • yok şimdi ben orj,nal alıcam oynıycam bitircem orjinal makinada sonra mkinası kırık olan arkadaşa vericem o alacak oda biterecek kırık oynayamıyormuiş galiba oyunu o bitirince ben geri alıp oynamamadevam edicem orjinal makinada ama ondan önce 1 kere kırık alete g,recek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaltı

yok şimdi ben orj,nal alıcam oynıycam bitircem orjinal makinada sonra mkinası kırık olan arkadaşa vericem o alacak oda biterecek kırık oynayamıyormuiş galiba oyunu o bitirince ben geri alıp oynamamadevam edicem orjinal makinada ama ondan önce 1 kere kırık alete g,recek?

birşey farketmez çalışır
  • bende orjinal var aynı tas aynı hamam fw oynuyorsan kayıt altına alınırsın eğer orjinal alıcaksan hepsini orjinal al ve fwsiz oyna.
  • Fikir ayrılığı falan yok banı yersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.