Şimdi Ara

KİRAZ VE ZEYTİNİ ÇEKİRDEĞİ İLE YUTMAK ZARARLI MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
39.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar zeytin ve kiraz yerken genelde çekirdeğini çıkarmayı pek sevmediğim için çekirdekleri ile yutarım. Bir zararı olur mu?

• sebep?
  • Sakın yapma zararlı
  • olur bence
  • vaybee ben ilaç hapını bile boğazımda kalacak diye 5 parçaya bölüp içiyorum kaldıki sen zeytini çekirdekle yiyorsun
  • kirazı blmem ama zeytin çekirdeği miğdede en kolay hazmedilen şeylerden biri
  • Kirazın çekirdeği bildiğim kadarıyla ishal yapar
  • bişey olmaz alttan çıkar
  • Kör bağırsağına çekirdeklerden birisi gidebilir, iltihap yapar hatta apandistin patlar diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

vaybee ben ilaç hapını bile boğazımda kalacak diye 5 parçaya bölüp içiyorum kaldıki sen zeytini çekirdekle yiyorsun

+1907
  • :(
  • Karpuzu çekirdeği ile yersek ne olur ?
  • Zeytinin çekirdeğini çıkarırımda kirazınkini bi kaç zaman çekirdekli yedim Acayip derecede karnım ağrıdı. Wc'dede uzun süreler cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ventola

Karpuzu çekirdeği ile yersek ne olur ?

17 yıldır bişey olmadı
  • midesi rahatsız olan için günde 3,4 zeytin çekirdeği yemesi tavsiye ediliyor.
    konuyla alakası ypk ama, yukarıda bir arkadaş hapları bölerek içtiğini yazmış.hapların bölünmesi çok sakıncalıdır.o hapın erime süresi,nerede eriyeceği tüm hapa göre yapılmıştır.hapı çiğneyerek içip beyin kanaması geçirenleri duydum.
  • Zeytinin cekirdegini eritir ama dometesin kabugunu asla eritemez mide isin guzel tarafi
  • ee yutanlar yaşıo mu
  • Ulan okadar kiraz çekirdeği tuttum kabiz oldum çıkarıyorum bide isal yapar diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.