Şimdi Ara

Kinguin Kasa açtıkça güncel. Knife Case açıldı. Yeni knife case bekleniyor. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
4.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Bugün bir tane daha alacam kumarda kaybedesim var

1 haftadır kendimi zor tutuyorum. Alırsan aynı anda skinjoker girelim

Öyle sitelere girmiyorum genelde double takılıyorum.Siteyi denemek için item gelince girelim battı balık yan gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 500 liralık kasa açmayı planlıyorum ama, sitelere göz gezdirdim, Kinguin aklıma takıldı. 500 Lira ile kinguinde hangi kasaları açmalıyım ?
  • Dün gece 3 tane resimdeki kasadan açtım Kinguinden. Gelen itemler ve kasa resimde. Hepsi görevde kullanılmış. Kinguin Kasa açtıkça güncel. Knife Case açıldı. Yeni knife case bekleniyor.
  •  Kinguin Kasa açtıkça güncel. Knife Case açıldı. Yeni knife case bekleniyor.
    Yine Kinguinde 4 Malmö kasasından düşen silahlar. Glock FN, UPS MM, AKler görevde kullanılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Kinguin Kasa açtıkça güncel. Knife Case açıldı. Yeni knife case bekleniyor.
    Yine Kinguinde 4 Malmö kasasından düşen silahlar. Glock FN, UPS MM, AKler görevde kullanılmış.

Malmö kasası ne kadar kardamısınız zararda mı açmak mantıklı mı kinguinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Glock gelmese idi zararda idim. Gerçi yine hala zarardayım ama bu kasaların özelliği,sanırım, Negev gibi Nova gibi tırt silahların skinlerini atmaması.
  • İkisindende birer tane açtım soldakinden ve sağdakinden AK-47 | Redline çıktı yani aynı fiyata denk geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arifyesim123 -- 23 Eylül 2016; 23:01:51 >
  • 2 adet Malmoe Masters Case + 1 adet Operation Kinguin Case açtım. 46,51 TL' ye aldım.

AK-47 | Kırmızı Çizgi - En düşük fiyat: 48,87 TL
    Galil AR | Geveze - En düşük fiyat: 34,01 TL
    M4A4 | Savaş Yıldızı - En düşük fiyat: 17,66 TL
    Toplam =100,54

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.