Şimdi Ara

Kingston Ram aldım sahte olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar n11 den 11.11 indirimlerinde eski pcmi canlandırmak için 4 gb ram aldım ama sahte olduğu yönünde şüphelerim var bilen arkadaşların değerlendirmesini bekliyorum. Alt taraftaki kendi 2 Gb Ramim üsttekiyse yeni aldığım sahte okduğunu düşündüğüm Kingston ram. Şimdiden Çok teşekkür ederim iyi forumlar. Kingston Ram aldım sahte olabilir mi? Kingston Ram aldım sahte olabilir mi?

• Modullerde kingstone yazmamasi sahte oldugunu gistermez. Calisiyorsa sorunsuz zaten onemi de yoktur. Ram, sahteaini uretip satmak icin gereksiz kompleks bir urun.
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Etikette Kingston normalde reflektör tarzı etiket kullanıyor bu bildiğin sıradan baskı hocam emin olamadım kutusu da etiketsiz korumasız geldi
  • Şuncacık ramler sahte olsa da bişey olmaz yahu :D cpu z de ne yazıyorsa odur hocam oraya bakın.
  • ugurbulluk U kullanıcısına yanıt
    Yukarıda ki satın aldığım hocam Kingstona dair bişey yok

Buda mevcutta olan ramim
    Haklısınız ama Kingston üretimi değilse (sanıyorum çin menşeli adı sanı belli olmayan bir ram) üzerine neden Kingston etiketi yapıştırıp satıyorsunuz bu direkt sahtecilik değil mi
    Not: n11.com tirsem satıcı ismi.

• pöh62 kullanıcısına yanıt
    %99 sahte ya da kingston ramin üzerine pek düşmemiş :D kullanımda bir sorun olacağını düşünmemekle birlikte ürünün fiyatını göz önünde bulundurarak rami iade edip etmemeye karar verebilirsiniz, eğer ucuzsa uğraşmazdım ben.
    150tl çekle falan 130a gelmişti isimsiz ramlerde 100 tl civarı ama Kingston fiyatına çin malı alalede bir ram almış olacam keriz yerine koyan satıcıdan da hoşlanmam hele sahte malı orjinal diye vatandaşa yutturmaya çalışan işletmelerden hiç hoşlanmam kimse keriz değil yoksa 50 tl büyük para değil keriz yerine konmak adama koyuyor hocam. Malı satıştan kaldırmışlar depolarını kapatmışlar nasıl böyle bişey olur diye patron toplantı yapmış telefonda bunları söyledi arkadaş 😁 Adamlar geri yokkayın iade ücretini yatıralım dediler Bende tamam siz bi bakın sorunu tespit edin orjinalini yollayacaksanız gönderim dedim öyle diyince de ya sorun yoksa kullanın işte demeye başladı yok kardeş keriz değilim Kingston olmayan sahte malı neden orjinali varken kullanayım dedim bakalım toplantıları biitnce ararlar galiba 🤣
  • pöh62 kullanıcısına yanıt
    O satıcı sayfasına baktığımda tüm ramleri tirx diye bir ram markası görüyorum başka yok. Chiplerde kingston ve micron chipleri gözüküyor resimlerde garip adamlar :D
    Aynen bende baktım hocam 16 çeşit ram var. Gerek yok böyle sahtekarlıklara yani fason üretim kingston yaz ucuza koy alacak adam alır zaten. Bu ülkede bu doymazlık sahtekarlık neden var anlamıyorum. Hadi çin kopyalıyor sahtecilikle üretime başladı adamlar şimdi her üründe kopyalamakla başlayıp markalar oluşturdu bizimkilerde kopya sahte malları pazarlamada birinci olur :)
  • Muhtemelen sahtedir hocam Kingston fılıgran koyuyor mutlaka etiketlere
  • aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Yani sahte ürünlere bile filigran koyuyorlar adamlar ama buna filigran bile koymamış adamlar net şekilde belli yani :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.