Şimdi Ara

Kingsman 2: The Golden Circle (2017) | Matthew Vaughn (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
3.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence güzel olmuş fragman. İyi film olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Fragman çok iyiydi. Bu senenin en iyi filmi olacak.
  • İyi olacak demiyorum. Neye el atsam kuruyor.
  • bekliyoruz
  • Şu fragmanlara bakarsak, 2017'nin en başarılı filmlerinden birisi olacağı kesin gibi. Zaten ilk filmle çıtayı iyice tepeye yükseltmişlerdi. Oyuncu kadrosu da çok sağlam. SD Comic-Con panelinde de iyi iş çıkardılar. 20th Century Fox boşuna güvenmiyor bu filme.
  • Anlamıyorum Colin Firth nasıl geri geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Meta 48
    Rotten 61

haydaaaaaaaaaa bu da mi patladi
  • Arkadaşlar dün akşam ön gösterimde izledim, şahane. buyrun yorumlarım :

https://www.youtube.com/watch?v=TnTIwK-ZI14
  • Bu da patladıysa artık hangi filme güvenelim?
  • Son bir senedir verdiğim bilet parasına kesinlikle değer film. Çıktığı gün gittik salon epey kalabalıktı. Kesinlikle değer ilk filmini de severek izlemiştim bence bu film daha da iyi olmuş. 9/10
  • İlk film en sevdiğim 10 film arasına girer. Bu film de çok iyiydi ama 1.filmin yeri başka

Merlin 3.filme dirilecek bence Whiskey'in ajan mı değil mi diye düşündürmesini film çok iyi vermiş belli bir noktadan sonra.

Bu sene izlediğim en iyi film kesinlikle. Oyuncuların hepsi döktürmüş. Aksiyon sahneleri çok iyiydi.
    Kilise sahnesi gibi bir efsane yoktu ama olsaydı kopya diyecektik

• Muhtesemdi demek yeridir .10/9

• aksiyon sahneleri john wick i bile ağlatacak cinsten baya iyiydi.
    İlk filme de güzel göndermeler yapmışlar. Benim hoşuma gitti, sinemada izlemeye değer.
  • filmden geldim gayet güzeldi sonunun çok tahmin edilebilir olması dışında

• Uzun zamandır bir filmde bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Mükemmel müziklerle harmanlanmış aksiyon sahneleri 10/10 olmuş. Oyuncu kadrosuna diyecek yok. Hepsi ayrı döktürmüş. İyi olacağını biliyordum fakat bu kadar beklemiyordum. Eğer 3. filmde çok iyi olursa tıpkı Dark Knight, Planet of the Apes gibi son zamanlarda çıkmış başka bir başarılı bir trilogy'miz olacaktır. Rotten'da şu an %51 gerçekten şaka gibi. Gerçekten şaka gibi. Matthew Vaughn, Warner Bros/DC seni kaparsa yaşadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

aksiyon sahneleri john wick i bile ağlatacak cinsten baya iyiydi.
    İlk filme de güzel göndermeler yapmışlar. Benim hoşuma gitti, sinemada izlemeye değer.

John Wick zaten abartılmış bir film, aslında filmin hiçbir olayı yok. Gerçi bu filmin de yok ama bu filmin (Yani ilk filminden bahsediyorum, 2. filmi henüz izlemedim.) aksiyon sahneleri -özellikle de kilise sahnesi- John Wick gibi balon filmlerle kıyaslanamaz, Matrix: Reloaded ile filan kıyaslarsın. (Kilise sahnesini Matrix'teki Neo-kopya ajanlar kapışmasıyla yarışır.) Çünkü bu film ile John Wick arasında böyle uçurum var. John Wick'te orijinal bir sahne yok. Silahı alırsın bam bam bam. Nedir, eleman hızlı davranır çenesinden, şakak kemiğinden filan sıkar ama sahneler ne kadar kaliteli olursa olsun mutlaka başka filmlerde görülmüş olan sahneler olduğundan etkilemez.

• İzlemek isteyen arkadaşlar elimde bu filme özel cinemaximum 2d seanslarında geçerli kod var ilgilenene 5 tl ye bırakıyorum.
  • İlk film nire bu film nire. Puanı çok bile olmuş. Gereksiz uzun bölümüne kesinlikle katılıyorum millet sıkıldıkça sıkıldı. Mantık hatalarını saymıyorum bile. Bazen animasyon izliyormuş gibi hissediyorsunuz. 7 bile çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

İlk film nire bu film nire. Puanı çok bile olmuş. Gereksiz uzun bölümüne kesinlikle katılıyorum millet sıkıldıkça sıkıldı. Mantık hatalarını saymıyorum bile. Bazen animasyon izliyormuş gibi hissediyorsunuz. 7 bile çok.

Şu filmde nasil mantik arayabiliyorsunuz ya belgesel mi izliyosunuz ilk filmde adam şemsiyeyi acinca arka tarafini gorebilip ateş ediyordu semsiyeyle bu sana cok mu mantikli gelmisti de 2. Filmde mantik aradin. boyle hic bir filmden zevk alamazsiniz her filmde mantik arayarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

İlk film nire bu film nire. Puanı çok bile olmuş. Gereksiz uzun bölümüne kesinlikle katılıyorum millet sıkıldıkça sıkıldı. Mantık hatalarını saymıyorum bile. Bazen animasyon izliyormuş gibi hissediyorsunuz. 7 bile çok.

Şu filmde nasil mantik arayabiliyorsunuz ya belgesel mi izliyosunuz ilk filmde adam şemsiyeyi acinca arka tarafini gorebilip ateş ediyordu semsiyeyle bu sana cok mu mantikli gelmisti de 2. Filmde mantik aradin. boyle hic bir filmden zevk alamazsiniz her filmde mantik arayarak.

Ne alakası var şemsiye ile?Ben kullanılan teknolojilere laf etmiyorum konuya laf ediyorum.Ilk film sağlam temeller üzerine kuruluydu bunda KONU tamamen saçmalıklarla dolu.
    Bir film aksiyon ve vakit geçirmek için yapılsa bile konunun saçmalıklar üzerine kurulmamasi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 30 Eylül 2017; 16:19:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.