Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
15
Favori
58.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

türkçe gelmemiş diyorlar ?

sadece trophy listesi türkçe oldu diye mi paylaştın bunu

Alıntıları Göster
    Oyunun Türkçe çevirisi onaylanmış yeni bir güncelleme ile tamamen desteği gelecek denilmiş kupaların Türkçe olma nedeni ön hazırlık diyebiliriz.Sony bu işlerde biraz problem yarattığı için süreç zaman almış.

Sonradan kupa listesi durduk yere Türkçe yapılıp dil desteği olmayan oyun olmaz.
  • Güncelleme ile geldi diyenler bilmeden etmeden niye geldi diyorki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox a da Türkçe geliyorsa alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Güncelleme ile geldi diyenler bilmeden etmeden niye geldi diyorki
    Bende onu dedim lüzumsuz biri demişti buralardadir

• Dün son durum ne diye mail attım durum bu arkadaşlar.

Hello and many thanks for your kind support. Although we would be happy to have your language localization of the game, as a game developer we don´t orchestrate the all the language adaptations and the distribution to certain regions, like yours. It is more in the hands of the publisher and the distributors´ releations. However, if this would happen one day we would be glad to shout out the news loud to the world.

Thank you for your patience.

• Gelse keşke TR desteği indirim bitmeden. TR gelmesini bekliyorum alıp oynamak için.
  • Bir kaç ay önce türkçe geliyordu konuya bakayım dedim hala türkçe yok
  • Kingeva K kullanıcısına yanıt
    siz kime yazmıştınız bu cevap için ben warhorsestudios e mail atmıştım onlar deep silver a yönlendirdiler
  • Bu oyuna Türkçe gelmez ve bu oyunu konsolda oynamak işkence resmen hele özellike lockpicking olayı falan konsolda parmağını falan kırıyorsun ben bu oyunu çok isteyerek beklemiştim lakin konsolda oynanmıyor o yüzden bırakma kararı aldım arkadaşlar boşuna beklemeyin yama falan gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: WildClawzz

Bu oyuna Türkçe gelmez ve bu oyunu konsolda oynamak işkence resmen hele özellike lockpicking olayı falan konsolda parmağını falan kırıyorsun ben bu oyunu çok isteyerek beklemiştim lakin konsolda oynanmıyor o yüzden bırakma kararı aldım arkadaşlar boşuna beklemeyin yama falan gelmez
    oyun bana da çok zor geldi ya.

Bir nebze gerçekçiliği kısıp biraz daha oynanabilir bir oyun yapsalarmış iyi olurmuş.

Şuan kanser oldum ve bir daha oyuna gireceğimi sanmıyorum.
  • Evet anlaşıldığı üzere son mesaj 19 Ocakta atıldığına göre pek oynayan yok fakat yine de bir şansımı deneyeyim dedim. fast travel olayı beni kanser ediyor resmen normal yürüme hızında iconun haritada bir noktadan bir noktaya gitmesini dakikalarca bekliyorum. Hele gidilecek yer uzaksa bildiğin buna fast travel diyenin ben alnını karışlarım. Ama YouTube da PCden oynayanların videolara bakıyorum zınk diye gidiyor. Bunun bir çözümü var mı oyun beni sardı aslında ama sırf şu uzun süren fast travellar yüzünden oynamayı bıraktım

• PS4'te bu oyunu oynayıp bitirebilen varmı gerçekten ? pc sürümünü bilmiyorum ancak ps4 e aldığıma pişman oldum grafikler desen 2008 den kalma kontroller desen gta sanandreas bile daha iyiydi 3 4 saat tahammül edebildim gerçekten çıkmasını merakla bekliyordum çok da sevdiğim bi oyun türü ancak oynayamadım benim yanlış yaptığım birşey mi var acaba?
  • Ben türkçe altyazı bekliyorum . Trophy türkçe yaptılar oyun ingilizce neyin kafası bu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leeu

PS4'te bu oyunu oynayıp bitirebilen varmı gerçekten ? pc sürümünü bilmiyorum ancak ps4 e aldığıma pişman oldum grafikler desen 2008 den kalma kontroller desen gta sanandreas bile daha iyiydi 3 4 saat tahammül edebildim gerçekten çıkmasını merakla bekliyordum çok da sevdiğim bi oyun türü ancak oynayamadım benim yanlış yaptığım birşey mi var acaba?
    ben platlamıştım zamanında yokluktan. Grafiklerin o kadar kötü olduğunu hatırlamıyorum sonuçta AAA değil oyun ve pubg kadarda kötü değildi. Oynanabilirlikte evet kötüydü ama sırf mount blade yokluğunda gider diye oynamıştım. Plat için hiç adam öldürmeden hikayeyi bitir kupasıda çok saçma ve oyuna uymamış, aynı saçmalık metro oyunlarında da vardı.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Valla çok direndim alışırım belki diye ama malesef ortaçağa bayılırım türünde belki tek oyun ancak yok olmadı şuan pcde alsam mı diye düşünüyorum bannerlord çıkacak gibi gözükmüyor çünkü.
  • Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot Trailer

• Hala türkçe değil mi arkadaşlar bu oyun? İndirimde ve 89,5₺ şuan Plus üyelik olanlar için.
  • Indirimlerden tek bu oyunu aldım. Baya güzeldi sevmistim ama yarim kalmisti tekrar aldım. Tavsiye ederim

• Kingdom Come: Deliverance | Royal Edition Çıkış Fragmanı | PS4

• Şu oyunun konsol versiyonlarına bir türlü Türkçe altyazı getirmediler arkadaş yılan hikayesine döndü. Oysa ki ne umutlanmış, hevesle beklemiştim :(

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.