Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
15
Favori
58.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus hesabımda 10.000 kalmıştı valla direk görür görmez aldım Allah razı olsun bekliyordum indirim umarım silmezler hesaptan

• Ben de her şeyi sıfırdan yaptım alabildim haber veren arkadaşa çok teşekkürler :) silinme gibi bir durum olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sırf bunun için 100.000 Rupi 33 tl ye aldım. Endo hesabi kullanmadigim halde ins birsey olmaz

Edit: Fiyat duzeltildi. 680.000 oldu. Bakalım biz gibi alan arkadaslara neler olucak insallah sorunsuz oynariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 20 Şubat 2018; 10:41:23 >
  • Ölücüler iş başında fırsatı kaçırmıyorlar hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Endonezya psnde oyunlar turkce oluyormu simdi oyuna yama gelir bizde oynayamayiz kaliriz sap gibi

Endonezyada türkçe olmuyor oyunlar patlama durumu olmaz 20 kuruşa aldın zaten sakız parası , ingilizce iyi kötü oynarsın

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Zaten kacirdim firsati Tamda hastanedeydim ulan boyle firsatlar hep zamansiz vakitte cikiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

https://store.playstation.com/en-id/product/EP4062-CUSA07180_00-ASIAKCDGAME01000

oyun 20 kuruş civarı fiyat hatası. para olan endo hesabı varsa ondan alın. yoksa gift card alıp alın. HÜCUMM
    https://www.seagm.com/playstation-network-card-psn-indonesia
    https://www.offgamers.com/buynow/idr100000-psn-card-id-discount-promo.html

Çok Teşekkür ederim iyi ki varsın

• Fırsatı haber veren arkadaşa teşekkürler. Sabah görünce hemen aldım. Akşam indiririm artık. Buglar için yeni yamayı bekliyordum satın almak için. İyiki de beklemişim

• Şu lockpick sistemi bana kafayı yedirtti sonunda. Yarım saat uğraştım 1 kez bile açamadım. Acayip zor bir sistem. Mouse ve klavye için tasarlandığı aşikar. Gamepad'de inanılmaz zor. Sol elim sürekli kayıyor. Hem sağ analogu hem sol analogu koordine bir şekilde 360 derece döndürmek gerekiyor fakat analog aşırı hassas olduğundan arada takılıyor veya ters yöne doğru titriyor. Bir de bu denediğim sandığın seviyesi kolay idi. Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olsun.
  • Sonra oyunlar niye Türkçe değil niye ugandaca var türkçe yok Türk düşmanları diye dolaşırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ps türkiye başındaki adam açıkladı bunu. Tr psn'den almasan bile Türkiye'ye sayılıyor dedi. Hem kusura bakma da 20 kuruşa aldı millet. Sen mi cebimize koyacaksın parayı.

• Kimsenin bahsettiğini duymadım ama geçenlerde ben de Mass Effect Andromeda'ya rastladım store da Kısa süreliğine bedava olmuştu. Elimdeki tüm hesaplara aldım oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTusher

Geçen ps türkiye başındaki adam açıkladı bunu. Tr psn'den almasan bile Türkiye'ye sayılıyor dedi. Hem kusura bakma da 20 kuruşa aldı millet. Sen mi cebimize koyacaksın parayı.

Sende bunu yedin

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

Geçen ps türkiye başındaki adam açıkladı bunu. Tr psn'den almasan bile Türkiye'ye sayılıyor dedi. Hem kusura bakma da 20 kuruşa aldı millet. Sen mi cebimize koyacaksın parayı.

Sende bunu yedin

Şu konuda bari sizlerden uzakta kafa dinleyeyim diyorum yok burada da buldunuz.

Sen Aral ve D&R gibi Yenisi çıkmış oyunun eskisine 150-180 TL vermeye devam et Türkçe'yi getirtirsin belki

TR PSN indirimler yapsa da yeni oyunlar için pahalı. Bunun nedeni tamamen siyasi ve politiktir. İSTİKRARLI bir şekilde artan kurlardır 6 sene öncesinde asgari ücretin bir oyuna oranına bir de bugünkü fiyatların asgari ücretin oranına bakarsan bunu zaten anlarsın.

Ben 2011 de Fifa 11'i 70 TL ye alırken bugün Fifa 18 250-280 TL den çıkış yapıyor.

Gelip burada sizin yüzünüzden Türkçe gelmiyor şu bu laflarını kendine sakla insanları biraz rahat bırakın 20 kuruşa aldılar ne mutlu onlara doya doya oynasınlar hep biz mi kazıklanacağız ?

Ayrıca Türk psnden almıyorsan bile Türk psn için sayılma olayı yok hangi psnden alırsan oraya sayılır. Bir ara Türk psnden alınsa bile İngiltere'ye sayıyor vs vs olaylaır vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Şubat 2018; 17:36:28 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Siyaseti başlatan sensin kıps istemezsen yazmazdın kıps neyse ben ps store dan aldığım yakında türkçe olacak(bunun için snein aksine destek oldum) oyunu oynıyım

• quote:

Siyaseti başlatan sensin kıps istemezsen yazmazdın kıps neyse ben ps store dan aldığım yakında türkçe olacak(bunun için snein aksine destek oldum) oyunu oynıyım

Benim hesap da Türkçe sen rahat ol
  • Süreli denemedir muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Sende bunu yedin

Sen Aral ve D&R gibi Yenisi çıkmış oyunun eskisine 150-180 TL vermeye devam et Türkçe'yi getirtirsin belki

TR PSN indirimler yapsa da yeni oyunlar için pahalı. Bunun nedeni tamamen siyasi ve politiktir. İSTİKRARLI bir şekilde artan kurlardır 6 sene öncesinde asgari ücretin bir oyuna oranına bir de bugünkü fiyatların asgari ücretin oranına bakarsan bunu zaten anlarsın.

Ben 2011 de Fifa 11'i 70 TL ye alırken bugün Fifa 18 250-280 TL den çıkış yapıyor.

Gelip burada sizin yüzünüzden Türkçe gelmiyor şu bu laflarını kendine sakla insanları biraz rahat bırakın 20 kuruşa aldılar ne mutlu onlara doya doya oynasınlar hep biz mi kazıklanacağız ?

Ayrıca Türk psnden almıyorsan bile Türk psn için sayılma olayı yok hangi psnden alırsan oraya sayılır. Bir ara Türk psnden alınsa bile İngiltere'ye sayıyor vs vs olaylaır vardı.

Karşılıksız mal aldılar bunun adı düpedüz hırsızlıktır haa dükkanı yanlışlıkla açık bırakıp içinden almışsın ha buradan fark yok tutupda hırsızı övmeyin bide ayıptır

• quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Sende bunu yedin

Karşılıksız mal aldılar bunun adı düpedüz hırsızlıktır haa dükkanı yanlışlıkla açık bırakıp içinden almışsın ha buradan fark yok tutupda hırsızı övmeyin bide ayıptır

Çalmak başka bir şey bununla alakası yok.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.