Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
15
Favori
58.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun ps4 e aldim bugun aksam oynayacagim. bakalim abartiliyor mu yoksa gercekten saglam bir oyun mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu silah bileme isini de cozmek lazim. Duzeltiyorum derken kiriyordum silahi durduk yere 200 groschen tamir parasi cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar support@kingdomcomerpg.com' a mail attım görselleri ekledim. Hangi platformlara türkceleşecegini sordum. Aldığım yanıt malesef türkçeleştirme çalışmamız yok denildi. :/

Geçmiş olsun.

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle_03 -- 21 Şubat 2018; 16:38:59 >

• önümüzde herhangi bi indirim günü haftası var mı ?
  • Ne çalması yahu dalga mı geçiyorsunuz? Adamlar fiyatını belirleyip satışa koymuş biz de fiyatı uygun bulup alışverişimizi yaptık. Her şeyin kaydı var. Sony'den gizli gizli çaktırmadan mı aldık sanki. Kimse de hak iddia edemez bu durum karşısında çünkü yaptığımız dijital oyun alışverişlerinde iade falan almıyor SONY. Nasıl onlar bize paramızı geri vermiyorsa parasını ödeyip de aldığımız bir ürünü bizden geri alamaz.

Yıllardır soyup soğana çeviriyorlar oyuncuyu. Zarar ediyorlarsa da etsinler zerre umrumda değil. Oyun da hiç ilgimi çekmiyor. Yıllar önce kullandığım hesapta küsürat vardı o hesaba aldım geçtim. Sırf sonradan satarım diye yeni hesap açan kalpazanlar zaten forumda çok tutunamıyor.
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Oyun resmi türkçe olacak ama ne zaman olacağı belli değil Türkçe yapacak ekip gönüllü olduğundan ve işler yavaş ilerlediğinden kendilerini bu yükün altına sokmuyor yapımcı ekip o yüzden böyle konuşuyorlar. . Pc kesin türkçe geliyor Konsollara ise x1 geleceği söylenmişti x1 gelirse ps4 gelir ama çok geç gelecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 21 Şubat 2018; 17:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ne çalması yahu dalga mı geçiyorsunuz? Adamlar fiyatını belirleyip satışa koymuş biz de fiyatı uygun bulup alışverişimizi yaptık. Her şeyin kaydı var. Sony'den gizli gizli çaktırmadan mı aldık sanki. Kimse de hak iddia edemez bu durum karşısında çünkü yaptığımız dijital oyun alışverişlerinde iade falan almıyor SONY. Nasıl onlar bize paramızı geri vermiyorsa parasını ödeyip de aldığımız bir ürünü bizden geri alamaz.

Yıllardır soyup soğana çeviriyorlar oyuncuyu. Zarar ediyorlarsa da etsinler zerre umrumda değil. Oyun da hiç ilgimi çekmiyor. Yıllar önce kullandığım hesapta küsürat vardı o hesaba aldım geçtim. Sırf sonradan satarım diye yeni hesap açan kalpazanlar zaten forumda çok tutunamıyor.

Laf cambazlığı yapmasanız artık?

Adamlar bir gün sabah kalkmışlar ve "Hadi bugün de Kingdom Come Deliverance'ın fiyatını 20 kuruşa çekelim" demişlerdir demi? Kesin.

Ortada bir insan hatasının olduğu güpegündüz ortada. Bunu istismar etmek yerine diğer oyuncular gibi ortaya konan emeğin hakkını verseniz fena olmazdı. Sony sizleri yıllardır kafanıza silah doğrultarak soyup soğana çevirmiyor. Sen kendi özgür iradenle gidip alışveriş yapıyorsun. Onların oyunlara tuzlu fiyat çekmeleri senin 20 kuruşa düşmüş bir oyunu alıp yapımcı firmanın emeğini hiçe saymanı gerektirmiyor.

Duvara anlatsam daha çok gelişme kaydederdik sanırım. Dönüp durup aynı şeyleri anlatmak zorunda kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 21 Şubat 2018; 17:50:29 >

• RPG oyun elbet ingilizce istiyor ama bence bu kadar buyutmeyin yani asiri bir İngilizce istemiyor. Bazi terimlere asina iseniz baska oyunlardan orta seviye yeterli bana kalirsa.

Bazen mesela ben konusmayi kacirirsam share ile son 1 dakikayi kaydediyorum konusma bitince oyunu durdurup izliyorum sonra siliyorum videoyu.

Diyaloglarda durdurma olsaydi keske telefondan sozluge bakarken akip gidiyor konusma

• Bugün aldim oyunu 1.03 v. patch yükleniyor direk sanirim bazi buglari cözüme kavusturmuslar, yeni baslayanlar icin hikaye akisina yönelik tavsiyelerde bulunacak var mi, seve seve dinlerim
  • Millet reddit'te oyunun en ince dip noktalarina kadar bilgi paylasiyor, "oyunun kendisini" konusuyor. Biz her oyunda cart curt dil fiyat fps kil yun..

Oyunculukta biz ne noktadayiz diye sorun once, yapimcilarin dikkatini cekmeye calisiyorsaniz.

Boyut farki, cag farki var bu bolum ile yabanci forumlarda konusulanlar arasinda.

Kac sayfa oldu. Kac gun oldu oyun cikali. Kac kere oyunda puf noktalari konusabildik? Degerli bir tip kac kere verildi. Oyunu konusmak icin o kadar anlattik ettik yine oyun konusu bitti gitti. Yazik hicbir bolumde oyun konusulamiyor. oyunu konusacak kimse bulunamiyor. Her konuda bos muhabbet her konuda bos. Bitmedi su fikirlerinizi baskalarina empoze etme derdiniz bitmedi bitmedi bitmiyor. Insanlar bunu asali cok oldu bizim ulkemizde bitmiyor bitmiyor. Ya batsin sizin kendinize ait olan fikirleriniz batsin kül olsun da kurtulalim su guzelim oyunun kendisini konusalim ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Şubat 2018; 22:38:10 >
  • İnş öyledir hocam. Bekliyoruz :)
  • Dante kullanıcısına yanıt
    redditdeki amerikalı avrupalı oyuncular kendi dillerinde oyun oynadıkları için bizim gibi dertleri yok. biz 3. dünya ülkesi olduğumuz için dil desteği gelmesini heyecanla bekleyip bunu da forumda dile getiriyoruz. bundan daha doğal bir şey olamaz
  • Bu oyunu kulaklik olmadan oynamak gibi bir hata yapmayin. Kapali alanda Atı cagirmak icin calinan islik ile genis bir binada yankı yapan ıslık

Atın yorulunca nefes nefese kalmasi vs vs oyunda cok detay var oynadikca fark ediyorsunuz. Belki cogu RPG oyununda vardir ama oyunu aldiginiza sevindiren detaylar .

Elestirilebilecek bazi noktalar var bunlardan en onemlisi bence ateş bizi etkilemiyor. Yani yanan bir seyin ustune atliyorum ama canım gitmedi simdiye kadar

• Türkçe yama olmadığı için almadım türkçe yama çıkma ihtimali yok denecek kadar az basit oyunlarda bile tr yama getirilemiyor ps4 e kaldı ki bu oyuna getirilsin...uzaktan izlicez artik oyunu

• must33_35 kullanıcısına yanıt
    Gelmeye gelecek o kesin de oyunçeviri açıkladı resmî yama gelecek diye ps4 e gelecekmi o var yoksa sad ve pc ye mi

• Oyunun Ingilizcesi bir rpg oyununa gore hafif. Witcher’daki gibi eski Ingilizce kullanilmiyor. Yani yamanin cikmasini beklemeden de oynarsaniz bir sey kaybetmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Gelmeye gelecek o kesin de oyunçeviri açıkladı resmî yama gelecek diye ps4 e gelecekmi o var yoksa sad ve pc ye mi

Pc ye kesin gelecek yama

• bende oyunu sonraları indirime girerse diye bekleyip alacaktım ama sagolsun sony bize hediye etti :)

oyun güzel alışmak gerekiyor ben ekşın seven birisi olarak oyun çok yavaş ortacağ similasyonu gibi iki üç güne bi akşamları dinlenme babında oynuyorum müzikler ortam falan sakin yani

ama ben olsam bu oyunu hem türkçe hem arapça yapardım bundan daha güzel bir misyonerlik olmaz :D oyun baya dini unsurlar üzerine (gece yamurda saat 01:00 da yerde dua eden insanlar :D)
  • bailifin ofisinde birde büyük manastırda güzel kitaplar var okumalık kitaplıkta tavsiye ederim

• french press kullanıcısına yanıt
    buna ek olarak onlar oyunu alırken fix 30 dolar 60 dolar veya euro olarak alıyorlar. adamlar 1500 euro maaşları ile 60 euro ya oyun alıyorlar biz 1500 tl maaşımızla 200 tl ye oyun alıyoruz. arada böyle bir uçurum olunca doğal olarak 4-5 kere düşünüyoruz oyun alırken
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.