Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aeeb12

Resim çekmekten,oyunu oynayamıyorum

Hangi reshade hocam?

• OzanSRC kullanıcısına yanıt
    Rudy Enb+reshade,iki dosyada bu indirdiğin linkteki dosyadan çıkıyor.Kurulum anlatımı,modun indirdiğin sayfanın açıklama kısmında mevcut.
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1046
  • Selamlar r7 370 ekran kartı ve xeon x5450(3.43ghz) ile oyunu düzgün bir şekilde oynama şansım var mıdır?
  • MeriCT kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu herhangi bir sistemle iyi oynama şansı yok.

Sizin işiniz de epey zor. 15 20 fpslere, 10 saniyeyi aşan takilmalara aldirmiyorum derseniz kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bu oyunu herhangi bir sistemle iyi oynama şansı yok.

Sizin işiniz de epey zor. 15 20 fpslere, 10 saniyeyi aşan takilmalara aldirmiyorum derseniz kurun.
    Oyundaki problemler çözülmedi mi hala?
  • MeriCT kullanıcısına yanıt
    Yok hocam düzelmez temeli bozuk.

• kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    optimizasyon neysede dövüş ve vuruş hissene laf etme hocam be.Kafaya kılıç yediğimde kaç kere geri çekildim oynarken akabinde kafadan vuruş yiyince gözlereden kan akarken gerildim her defasında.Pratik yaptıkça mantığı anladıkça alışıyorsun sisteme kötü değil lakin zor benim düşüncem.Hele ok ile alışana kadar dibindeki adamı vuramassın lakin alışınca istediğini indirirsin.
  • quote:

Resim çekmekten,oyunu oynayamıyorum

Hocam TPS mod mu indirdiniz? Harika görünüyor

• tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    Yok Nvidia Ansel ile geriden çekmiştim resimleri,aslında belirtecektim ama unutmuşum.
  • quote:

Yok Nvidia Ansel ile geriden çekmiştim resimleri,aslında belirtecektim ama unutmuşum.
    Tps modu denediniz mi peki? Stabil mi?

• tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    Hayır denemedim,dolayısı ile stabil mi hiç bir fikrim yok.
  • Oyunu çok önceden almıştım ama yeni başladım ve acaip sardı. Dlcleri de almak istiyorum. Hangi dlcleri önerirsiniz. Birde oyun kendiliğinden Türkçe olarak geldi sanırım Türkçe destekli oyun ama bazı yerlerde ve sahnelerde ingilizce altyazı çıkıyor bunun nedeni nedir acaba oyunla mı alakalı dosyalar mı tam inmedi acaba.

• arkadaşlar dlc leri oynamak istedimde royal ediditon u yükledim acaba dlcler burda türkçemidir bilginiz varmı
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    öyle malesef altyazı ama idare ediyor.Yardımcı olabilir diye ek bilgi vereyim oku al kümes gibi yere gir adamlar içeri giremiyor okla vurursun zorlandıgın yerde.3-4 kişilik haydutlara uyurlarken saldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

öyle malesef altyazı ama idare ediyor.Yardımcı olabilir diye ek bilgi vereyim oku al kümes gibi yere gir adamlar içeri giremiyor okla vurursun zorlandıgın yerde.3-4 kişilik haydutlara uyurlarken saldır.
    Reis geç oldu 1 saat önce bitirdim. Harika bir oyunmuş, devamını merakla bekliyorum.

• Oyunu save sistemi yüzünden oynamak istemedim hiç, hala çok sınırlı şekilde mi save yapılıyor ?
    bende yeni oyunu çıkınca direk alırım çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

bende yeni oyunu çıkınca direk alırım çok güzeldi.
    Bende ön sipariş geçerim gözü kapalı. Umarım devam oyununda combat sistemi ya geliştirilir ya da değiştirilir. Birde oyunun haritası boş. Şejirden şehire at ile giderken at arabaları ya da at üstünde başkalarını da görelim. Avcılık detaylansın vs. Oyunun çok eksiği var ama yine de hikaye sunumu ve orta çağı yansıtışı harika.

kombat sistemini seven tek ben varım sanırım.Alışınca vuruş hissi mükkemmel vuruş yeme hissi zaten efsane kafaya darbe alınca karakter resmen için daralıyor şarıl şarıl kan akıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Oyunu save sistemi yüzünden oynamak istemedim hiç, hala çok sınırlı şekilde mi save yapılıyor ?
    Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda cevap verebilecek var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.