Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.585
Cevap
28
Favori
99.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda 15. saatteyim dövüş mekaniklerine hala alışamadım. Bende mi bir sıkıntı var yoksa karakterim mi güçsüz anlamıyorum. İdman yapılan yerdeki yüzbaşıyla idman yapabiliyorum ama konu geliştirmelere gelince yanından kovuyor beni. Yan görevleri oynayarak ilerlemek istiyorum ancak ana görev harici çoğu görevde iyi donanımlı bir kişi işimi hallediyor hemen. Sizce ana senaryoda ilerledikçe güçlenir, bu görevleri de öyle mi yaparım yoksa yanlış mı oynuyorum? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 24 Ağustos 2020; 20:2:33 >
  • Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]
    Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]
  • Oyunda çok ciddi envanter sıkıntısı çekiyorum. Bu konuda önerisi olan var mı? Karakterimin taşıyabildiği ağırlık çok az.

• UmutYil U kullanıcısına yanıt

Nexus'ta şöyle bir mod buldum,denemediğim için çalışıyor mu bilemeyeceğim ama bakmak istersen;

https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1098?tab=posts

Envanter kapasitesini arttıran ya da taşıma limitini tamamen kaldıran bir mod.Kurulumu çok basit,Kingdom Come oyunun ana klasörünün içine Mods diye bir klasör kur,verdiğim linkten indirdiğin dosyanın içindekileri,oluşturduğun Mods klasörünün içine at tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 14 Ocak 2021; 18:39:16 >
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Geforce now ile oynadığım için modlama imkanım maalesef yok. Oyunun içinde bir çözüm olsa iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

bu bir grafik modu falan mı?

• Evet Rudy enb+Volumetric shadow+Volumetric fog kullanıyordum yalnış hatırlamıyorsam.

https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1046

• Oyunda simya yapacağım lakin tarif kitabındaki türkçe anlatım bozuk hiçbir şey anlamıyorumKingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] 

• Karakter okuma-yazma bilmiyor da ondan. Büyük şehirlerden birinde katip gibi birisi var para karşılığı okuma-yazma öğretiyor

• solgunaltair S kullanıcısına yanıt

Evet az önce farkettim bizim salak okuma yazma bilmiyor Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşmanın kalan canını gösteren bir mod varmı?

• Kumanların seçilememesi bir rpg olarak eksi.

• Bu dediğin witcher da niye elfler seçilmiyor gibi burada

Olay kuman değil,demirci çocuğunun kahramana dönüşümü.

• quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Bu dediğin witcher da niye elfler seçilmiyor gibi burada

Olay kuman değil,demirci çocuğunun kahramana dönüşümü.

New Vegas'ta 4 tane factions arasında seçim yapabiliyoruz. D&D oyunlarında lawful good'dan chaotic evil'a kadar seçim yapabiliyoruz. Hatta kısıtlı bir RPG olan Fallout 4 de bile faction arasında seçim var.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

Skyrim gibi zayıf bir rpg'de iki tane faction arasında seçim var ki ana hikayede etkileri olmamasına rağmen. Rpg dediğin kendi hikayeni seçme özgürlüğü olmalıdır.

• KurtPanzerMeyer kullanıcısına yanıt

Bende bunu diyorum kötü oyun demiyorum umarım Daniel Vavra bir sonraki oyunda seçim özgürlüğü sağlar ve savaşın her iki tarafınıda deneyimleyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KurtPanzerMeyer

Skyrim gibi zayıf bir rpg'de iki tane faction arasında seçim var ki ana hikayede etkileri olmamasına rağmen. Rpg dediğin kendi hikayeni seçme özgürlüğü olmalıdır.

Witcher rpg değil o zamanKingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] 

• Witcher 3'ü fazla oynamadım ama 2'de taraf seçme olayını hatırlıyorum.

• Witcher oyununda hemen her yerde seçim hakkın vardı yanlış hatırlamıyorsam. (Baron, whoreson , Kiera ,Yen, Tris Ciri, Keçici dede , Mağaradaki cadı, vs vs) baya oldu oynayalı Hatırlayamadım hepsini. Seçimlere göre 3 4 sonla bitiyodu. Kiminle fingirdeşeceğinin seçim hakkını bile sana sunuyolar daha ne istiyosun Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] 

• Sırf dövüş/savaş sisteminden dolayı şu oyunu oynayamıyorum ya ona yanıyorum ya.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.