Şimdi Ara

Kinetix Ayakkabı Giyen Kızla Sevgili Olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kinetix Ayakkabı Giyen Kızla Sevgili Olur musunuz?

(En Son Oy Tarihi: 22.5.2021)
Giriş
  • Soru başlıkta. Kız güzel falan ama kinetix giyiyor. Sevgili olur musunuz?
    Benim için dünyanın en güzel kızı da olsa, Kinetix, Lescon, Diadora falan giydiğinde gökten yere acil bir iniş yapmış oluyor gözlerimde. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Adidas giyenle halvet olduk belayı bulduk...
  • Mümkün değil hocam bakire olmamasına bile katlanabilirim ama kinetix...

Asla!!
  • Blok
  • Blok konu troll bile olsa ciddilik payı vardır
  • are you seriously
  • Abi bir insanda bak karı demiyorum en dikkat ettiğim şey ayakkabı. Nike giymiyorsa benim için bitmiştir.

Hele ki kinetix ve jump denizde boğulsa yardım etmem. Bu dünya, bize o markaları giydirecek günleri göstermesin.

Hayır biz de zengin değiliz ama bir ayakkabıyı 3 sene giyiyoruz al adam akıllı marka 3-5 sene giy. Ki kinetix falan da ucuz değil. Bir yüz daha koyarsın alırsın.

Benim aldığım nike'lar hep 250'yi geçmemiştir. Hatta geçen Boyner'den black friday zamanı 270 lik Nike'ı 160'a aldım inanmayanlara foto atarım.
  • Kız dediğin çalma adidas veya nike giymeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Abi bir insanda bak karı demiyorum en dikkat ettiğim şey ayakkabı. Nike giymiyorsa benim için bitmiştir.

Hele ki kinetix ve jump denizde boğulsa yardım etmem. Bu dünya, bize o markaları giydirecek günleri göstermesin.

Hayır biz de zengin değiliz ama bir ayakkabıyı 3 sene giyiyoruz al adam akıllı marka 3-5 sene giy. Ki kinetix falan da ucuz değil. Bir yüz daha koyarsın alırsın.

Benim aldığım nike'lar hep 250'yi geçmemiştir. Hatta geçen Boyner'den black friday zamanı 270 lik Nike'ı 160'a aldım inanmayanlara foto atarım.
    Jump'ı unutmuşum. Evet o da fazla itici.
  • ağzım açık kaldı mesajları okurken

neyse kapatayım
  • bu nedir ya

konustugum kiz pttcell li konusu geldi aklima
  • Şıklar şöyle düzeltilmeli

Evet olurum

Hayır olurum
  • konuya bak. yorumlara bak. umarim trolldur yoksa ruh hastasi misiniz kardesim? 😃
  • Dost başa düşman ayakkabı modeline bakarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

bu nedir ya

konustugum kiz pttcell li konusu geldi aklima
    Haklı abi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kinetix ayakkabı ne alaka?sen hiç giymedin sanki
  • Kinetix giyiyorsa,bimden alışveriş yapıyorsa,telefonu galaxy s3-s4 ise konuşmayın bile. Bizimle arkadaşlık kuracak kız Monaco Kraliçe'si gibi olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 8 Aralık 2018; 21:36:17 >
  • Ananız babanız dedeniz kara lastik giyiyordu ne çabuk unuttunuz yahudi seviciler.
  • Ayakkabısını napacanız kızın önemli olan iyi sevişmesi değil mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.