Şimdi Ara

Kinect'in 2. el olup olmaması önemli midir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-360-kinect-sensor-kinect-edventures-oyunu-118397552
    Şu linkten alacağım, biliyorum sıfır ürün yazıyor satıcı güvenilir, garantisi 2 yıllık başlamamış vs.
    Fakat kutusu açılıp kullanılıp aynen konulmuş olma ihtimali yok mudur? Ve yahut düşürülmüş olma ihtimali vs. ? Nedense gittigidiyora güvenemiyorum, başka yerlerden almak zorunda kalıyorum mağazalardan vs ama onlar az da olsa pahalı kalıyor yine de. İçimi rahatlabilecek biri var mı bu konuda?

• içinizin rahat olması için yapacağınız tek şey , biraz daha fazla ödeme yapıp sıfır ürün almak.
  • 200tlye sıfır gibi satıyım sana
  • Ürün zaten sıfır, fakat sorun olur mu xbox'un algılama mekanizmasında diye sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swift.

Ürün zaten sıfır, fakat sorun olur mu xbox'un algılama mekanizmasında diye sormuştum.

öyle sormadınız

"Fakat kutusu açılıp kullanılıp aynen konulmuş olma ihtimali yok mudur? Ve yahut düşürülmüş olma ihtimali vs. ? "
  • cce kullanıcısına yanıt
    İşte diyorum ki kutusunu açıp kullanmış olma ihtimali yok mu sıfır yazmasına rağmen? Yani kinect'te bu yapılamaz mı? Düşürülmüş olma ihtimali vs yok mu?
  • quote:

İşte diyorum ki kutusunu açıp kullanmış olma ihtimali yok mu sıfır yazmasına rağmen? Yani kinect'te bu yapılamaz mı? Düşürülmüş olma ihtimali vs yok mu?

bu sorunuza yanıt aynı:

"içinizin rahat olması için yapacağınız tek şey , biraz daha fazla ödeme yapıp sıfır ürün almak."

mağazadan görerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 2 Ağustos 2014; 11:30:19 >
  • Neyse teşekkürler o zaman cevap verdiğiniz için. :)
  • sıfır al dostum başın ağrımasın uğraş 2.el'le içinde sürekli bi acaba olacağına direk sıfır al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

sıfır al dostum başın ağrımasın uğraş 2.el'le içinde sürekli bi acaba olacağına direk sıfır al

SAğol dostum. ;D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

sıfır al dostum başın ağrımasın uğraş 2.el'le içinde sürekli bi acaba olacağına direk sıfır al

SAğol dostum. ;D

rica ederim ikinci el pek güvenilir değil ancak güvenilir olanları da var bu da biraz şans tabi sen şans'a bırakma sıfır al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.