Şimdi Ara

KINA GECESİ VE DÜĞÜN HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLİYORUM BİRAZ GARİP GELCEK SİZE AMA BUGÜN BEN Bİ BAYAN ARAKADAŞIMIN NİŞANINA GİTTİM VE ORDA AKLIMA Bİ SORU GELDİ NEDEN NİŞAN,KINA GECESİ,DÜĞÜNLER AKŞAM OLUR ANLAMIYORUM mesela kına sabahı olamazmıydı yada nişanlar sabah olsa olmuyomu? yada nebilim düğünler sabah olsa gerdeğe girlmiyomu böle bi kural mı var bana çok garip geldi bakalım sizin düşünceleriniz neler? cvp bekliyorum

• Herkes gün içinde işlerini bitirir hazırlığını yapar akşamada düğün,nişan ne varsa gider...
  • quote:

Orjinalden alıntı: byxizmir

ARKADAŞLAR BİLİYORUM BİRAZ GARİP GELCEK SİZE AMA BUGÜN BEN Bİ BAYAN ARAKADAŞIMIN NİŞANINA GİTTİM VE ORDA AKLIMA Bİ SORU GELDİ NEDEN NİŞAN,KINA GECESİ,DÜĞÜNLER AKŞAM OLUR ANLAMIYORUM mesela kına sabahı olamazmıydı yada nişanlar sabah olsa olmuyomu? yada nebilim düğünler sabah olsa gerdeğe girlmiyomu böle bi kural mı var bana çok garip geldi bakalım sizin düşünceleriniz neler? cvp bekliyorum

karıştırma olayı akşam keyfi başka olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: dephyr

quote:

Orjinalden alıntı: byxizmir

ARKADAŞLAR BİLİYORUM BİRAZ GARİP GELCEK SİZE AMA BUGÜN BEN Bİ BAYAN ARAKADAŞIMIN NİŞANINA GİTTİM VE ORDA AKLIMA Bİ SORU GELDİ NEDEN NİŞAN,KINA GECESİ,DÜĞÜNLER AKŞAM OLUR ANLAMIYORUM mesela kına sabahı olamazmıydı yada nişanlar sabah olsa olmuyomu? yada nebilim düğünler sabah olsa gerdeğe girlmiyomu böle bi kural mı var bana çok garip geldi bakalım sizin düşünceleriniz neler? cvp bekliyorum

karıştırma olayı akşam keyfi başka olur.

• AKşam olur çünkü eskiden mmiilet gündüzleri tarlada işte olurdu.
    haa sabah istiyrosan duvak dedikleri şey sabah oluyor
  • Sabah düğün olur mu hiç? Gelin saçı, gelinlik, damat traşı, düğünden önce fotoğraf çekimi, araba süsleme vsvs
  • iide mum felan yakıon sabahleyin olmazki o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.