Şimdi Ara

kimya ve biyodan s.b bitirmek yerine sürekli tekrar yapsak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> kimya ve biyodan s.b bitirmek yerine sürekli tekrar yapsak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    652 Mesaj
    adam gibi konuyu çalışıp sonra düzenli tekrar yapsak nasıl olur ygs ve lys için?

malum mat geo fizik var. bazı arkadaşlar gibi sene başında limit türev integral falan bitiremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugdur -- 21 Kasım 2016; 21:12:24 >

|
    |
  • lys kimya için soru bankası çözmek şart 2 tane. biyolojide hedefine bağlı, soru bankası çözmeye gerek yokmuş gibi görünebilir ama hedefin +20 ise iyi bir soru bankası çözmelisin bazı şeyler soru çözerken öğreniliyor. bu arada türev integral çalışanlara gönderme yapmışsın ama aklı olan adam onlara çalışır, ygs hikaye bir sınav. %20 si bilgi.

• Yüzbaşı
    445 Mesaj
    lys kimya için soru bankası çözmek şart 2 tane. biyolojide hedefine bağlı, soru bankası çözmeye gerek yokmuş gibi görünebilir ama hedefin +20 ise iyi bir soru bankası çözmelisin bazı şeyler soru çözerken öğreniliyor. bu arada türev integral çalışanlara gönderme yapmışsın ama aklı olan adam onlara çalışır, ygs hikaye bir sınav. %20 si bilgi.
    Bu biyoloji soru çözerek öğrenilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallens -- 21 Kasım 2016; 20:07:54 >
    |
    |
    biyolojide sadece konu okuyarak geçen yıl 17 net yaptım lys de ve çok az tekrar yaptım bence düzenli tekrar ve sadece biyoloji denemesi çözerek 20 civarı net yaparsın +-5 sınava bağlı olarak ama ygs de değişik soruyolar geçen yıl fendeki yanlışlarımın %90 bioydu

kimyada 14 net yaptım ama ygs ve biraz organik bilgisiyle kimya sb çözmeden olmaz, palme aldım onu çözücem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackk001 -- 21 Kasım 2016; 20:11:49 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: odtulumezun

Mf4 çüyüm 3 sb biyo bitti 4 ü çözüyorum ve ayrıntı yerleri oralardan öğrendim

Hocam çatır çatır kitap bitiriyorsun. Günde kaç saat çalışıyorsun? Merak ettim.

Hocam biyoda böyle bilince çerez gibi gidiyor zaten,mezunum 8-9 saat ort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ElonMusk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: odtulumezun

Hocam biyoda böyle bilince çerez gibi gidiyor zaten,mezunum 8-9 saat ort

Anladım hocam.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: primepars

lys kimya için soru bankası çözmek şart 2 tane. biyolojide hedefine bağlı, soru bankası çözmeye gerek yokmuş gibi görünebilir ama hedefin +20 ise iyi bir soru bankası çözmelisin bazı şeyler soru çözerken öğreniliyor. bu arada türev integral çalışanlara gönderme yapmışsın ama aklı olan adam onlara çalışır, ygs hikaye bir sınav. %20 si bilgi.

Geçen sene lys kimya adına sadece palmeyi çözdüm 1 yanlışım vardı. Kimya ösymnin zorladığı bi alan degil Palme yeterli 2 kitap zaman kaybı (sıfır kimyası olmayan biri için)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,324
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.