Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fotoburak

Allah akil ve fikir versin. Malinizin kolesi olmussunuz neymis gunde 1sn klavye gec geliyormus. Ne gunlere kaldik yemin ediyorum..

6000 TL'ye cihaz alınmış ve adamlar lansmanda önceki nesile göre %50 hızlı, tepki süresi 0.02 saniye vs diye överken hiç sorun yok ama telefon diğerlerine göre yarım saniye bile geç çalışınca nolacak yarım saniyeden mi desinler ?

Eğer bir telefon aynı model diğer telefonlardan farklı çalışıyorsa ortada bir sorun vardır ve bu sorunun giderilmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkansahinfs

quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Allah akil ve fikir versin. Malinizin kolesi olmussunuz neymis gunde 1sn klavye gec geliyormus. Ne gunlere kaldik yemin ediyorum..

6000 TL'ye cihaz alınmış ve adamlar lansmanda önceki nesile göre %50 hızlı, tepki süresi 0.02 saniye vs diye överken hiç sorun yok ama telefon diğerlerine göre yarım saniye bile geç çalışınca nolacak yarım saniyeden mi desinler ?

Eğer bir telefon aynı model diğer telefonlardan farklı çalışıyorsa ortada bir sorun vardır ve bu sorunun giderilmesi lazım.

Sırf Post Kasmak İçin Yazılan Boş Beleşin Tekinden Gelen Boş Yorum Hocam Takmayın Kafanıza.

Bu Arada Arkadaşlar Sorun İle İlgili Bir Güncel Bilgi Vereyim.

Apple'ın Bazı Cihazların'da Bu Sorunun Olduğunu Ve Aksine Bazı Cihazlar'da Hiç Sorunun Olmadığı Apple Mühendisleri Tarafından Biliniyormuş Ve 11.3'e Bütün Dikkat Verilmiş Sıfır Sorun Olan Bir Sürüm İçin Uğraşıyorlarmış. En Erken Şekilde Bitirme Telaşına Girip Yayınlayıp Bütün Sorunları Çözeceklermiş Ben Video'lu Şekilde Geri Bildirim Yaptım Apple Yetkilisi İle Temasa Geçerek.

Güncelleme İle Bakalım Neler Olacak Beklemedeyim.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    kardeşim yalnız değilsin aynı kaderi paylaşıyoruz tüm geri yüklemelere, sıfırdan kuruma, ıcloud değişmeme ve 3 sıfır cihaz değişmeme rağmen sıkıntı devam ediyor
  • Widget kismi tum telefonlarda var. İkincisine simdi baktim 6s te bile gecikme olmuyor. Yazilimsal bir sorun 11.3 finalde ve ara surumlerde artik hepsi kokten cozulur diye dusunuyorum.

• Ben 6+ kullanıyorum hiç sizinki gibi bir sorun yaşamadım, pil değilimi yapınca eski günlerine geri döndü telefon ✌️

• İphone 7 Kullanıyorum aynı sorun bende de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 8 Şubat 2018; 20:21:32 >
  • iPhone 7 32GB kullanıyorum böyle bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Güncel;

Video Eklendi.

Hocam bendede ahize cızırdaması mevcut değişim yaparken sorun çıkardılarmı hemen değişimmi dediler sizlere bende değişim isteyeceğimde.Cevap verirseniz mutlu olurum.

• hangi apple store ye verdiniz cihazınızı inşallah benimkinide değişirler. Bide tek merak ettiğim bişey daha var reburfished cihaz mı sıfırmı verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: akadir01

kardeşim yalnız değilsin aynı kaderi paylaşıyoruz tüm geri yüklemelere, sıfırdan kuruma, ıcloud değişmeme ve 3 sıfır cihaz değişmeme rağmen sıkıntı devam ediyor

Neler Yaptım Düzelmedi. Hareketi Azalt'ı Açınca Bir Kere Bile Yapmıyor Yukarıda Link Attım Güzel Bir Makale Yazdım. 11.3 Beta 2 İle Devam Ediyor Sorun Ben 11.3 İle Düzeleceğini Sanmıyorum Çünkü Genel'de Böyle Bir Sorun Yok. Apple'ın Haberi Bile Yoktur.

https://forum.donanimhaber.com/ios-11-in-dusmani-parallax-effect-i--131244314?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Widget kismi tum telefonlarda var. İkincisine simdi baktim 6s te bile gecikme olmuyor. Yazilimsal bir sorun 11.3 finalde ve ara surumlerde artik hepsi kokten cozulur diye dusunuyorum.

İnşallah Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

İphone 7 Kullanıyorum aynı sorun bende de var.

Umarım Düzelir. Çok Can Sıkıcı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingslayerx

quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Güncel;

Video Eklendi.

Hocam bendede ahize cızırdaması mevcut değişim yaparken sorun çıkardılarmı hemen değişimmi dediler sizlere bende değişim isteyeceğimde.Cevap verirseniz mutlu olurum.

Zorlu Center Apple Store Yukarıda Olan Sorun Yüzüne Gittim Yazılımsal Diyip Saldılar Başlarından. Ahize Aklıma Geldi Söyledim Fırça İle Temizlediler Oldu Bu Dediler Daha Beter Oldu Dedim Neresi Oldu Arkadaşım. Gittiler Cihazı Alt Katta Büyüteç İle Bakmışlar Tozlanma Olmuş Cart Curt Dediler Banane Kardeşim Dedim Kumun İçine Atmadık Kılcal Çiziği Bile Yoktu Cihazın. 17:50'de Başladılar 20:00'da Değişim Kararı Çıktı. Sıfır Cihaz Verdiler.

• Sağolun bende bir şansımı deniyeyim

• Sorun 11.3 Beta 2 İle Devam Ediyor. Ulan Animoji Ekleyeceğinize Sorunları Çözün Bu Neyin Kafası.
  • Güncel
  • Sorun yazılımsal. Değiştirdiginiz cihazın yazılım harici başka sorunu yoksa boşa degistirmissiniz. Güncelleme bekleyeceksiniz başka çözümü yok.

1000 liralık cihazınız olsa bunları sorun etmezsiniz. 6 kati olunca is değişiyor. Ben o yüzden pahalı high end ürünlerden kendimi uzak tutmaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

Sorun yazılımsal. Değiştirdiginiz cihazın yazılım harici başka sorunu yoksa boşa degistirmissiniz. Güncelleme bekleyeceksiniz başka çözümü yok.

1000 liralık cihazınız olsa bunları sorun etmezsiniz. 6 kati olunca is değişiyor. Ben o yüzden pahalı high end ürünlerden kendimi uzak tutmaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim.

Eski Cihaz Ahize Cızırdaması Yapıyordu Ama Rahatsız Etmiyordu Hemen Hemen Hepsinde Var Kronik Ama Bu Değişende Yok İşin Özeti Tek Sorunu Yoktu Boşa Değiştirdik. Aynısı Yine Devam Ediyor Bekliyoruz Adam Gibi Yazılım.

Valla Bende Sizin Gibi Yapıyordum Hayatımda İlk Yaptım Apple Dedim Taş Yapsın Alınır Ona Güvenerek Aldık Patladık :(
  • Yeni cihaz ahize cızırdaması yapmıyorsa iyi. Aslında bu sorun genel bir problem dediğiniz gibi ve sadece apple için geçerli değil. Şu an bendeki ve aile bireylerindeki tüm telefonlar yapıyor (markalar çok farklı) İlk alındığında böyle bir problem yoktu.Ancak belli bir süre yüksek ses seviyesinde kullanınca sorun oluşmaya başlıyor. Yani ürün teknolojisi ile ilgili bir dezavantaj. Bu bir bozukluk sayılmaz.

Kafanız rahat olsun. Bir kaç aya güncellemeyle sorun giderilir. Sonuçta android değil. 3-4 yıldır apple kullanmıyorum ama çok pahalı olmasa android'in yüzüne bakmam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.