Şimdi Ara

kimse valor uo dan bahsetmemiş mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben gayet sevdim. herkesin elinde +12-+15 in olmadığı demir setle TP siz actionların dönebildiği, dummy siz mezarda eski usul kasılan bir yer.

combat skillerinde ph var korkmayın. özlemişim mezar basmayı vs.

şu saçma sapan revodan iyidir en azından.

• çok eksiği var.
  • Bana göre ülkemizde free şekilde hizmet veren en iyi sunucudur. Pvm pvp dengeleri çok iyi oturtulmuş bir sunucu. Bug kelimesinin kullanılamadığı bir sunucu. Öyle bir sunucu yapmışlar ki bug bulamıyorsun.

Sistemleri oldukçua fazla. Gün içinde birçok etkinlik oluyor. Birbirine meydan okuyan oyuncu ve gruplar duello yapabiliyor.

Sunucuda +12 +15 bulmak çok zor. Hatta stafflar şeffaf bir şekilde sunucudaki silah listesini bile yayınlıyor.

Elimize kalkan alıp drake kesebiliyoruz. Eski uo özlemini arayanlara göre bir sunucu.

Edit türü eşitliği bozan isteklere sert bir şekilde cevap veiyorlar. Bu yüzden eşit bir ortamda uo oynamak istiyorsanız valor uo devreye giriyor.

Sunucun en büyük sıkıntısı, zamanında server açmış veya hala server sahibi olup script işine girmiş kişilerin Valoru çekemiyor olması.
    Kedinin ciğere baktığı gibi onlarda valora bakıyor. Hatta bazı sunucu yöneticileri valoru kötülemeye çalışıyor. Bir sunucu yöneticisine yakışmayan durumlar.

Lafın özü valor oynanacak bir sunucu. 3-4 aydır eğlenerek oynuyorum.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.