Şimdi Ara

Kimlikimi Kaybettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kimlikim aylardır kayıb yenisini almak icin neler gerekir nereye gitcem ne yapcam para bakımından ne kadar tutar bilenler bi yardımcı olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: necrolyte00

Arkadaşlar kimlikim aylardır kayıb yenisini almak icin neler gerekir nereye gitcem ne yapcam para bakımından ne kadar tutar bilenler bi yardımcı olabilirmi

Hemen odersen cezasini 55 tl ama sonra oducem dersen ( max 15 gun ) 75 tl gibi bir rakam. Yapman gereken muhtara gidip kayip oldugunu dile getirmek 2 resim ile. Ardindan sana bir belge vericek o belge ile kaymakamliga gidiceksin 10 dk ya kimligon hazir
  • bana dediler polise falan git kayıb bılmemnesi ckar cart curt o tarz bişey dediler fakemi?
  • Oha ya cezadamı koymuşlar eskiden sadece kart parası adı altında biraz kazık bir ücret alıyorlardı aman aman Allah düşürmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrolyte00

bana dediler polise falan git kayıb bılmemnesi ckar cart curt o tarz bişey dediler fakemi?

Kayip calinti olarak bildirildoginden numarasi degisiyor , zaten uzun suredir yaptirmadiysan ve kotu insanlarin eline gectiyse gecmis olsun :(
  • eskiden gazeteye ilan falan veriliyordu şimdi yokmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.