Şimdi Ara

kimim ben ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gece gece insan duygusallaşırmış. İşte bu yüzden tüm arzularını gece gerçekleştirme isteği. Neyse konumuza gelirsek ben yaklaşık 5 yıldır bu durumdan muzdaribim. Evdeyken sessiz en ufak bir şeye bile sinirlenen bir yapıya sahibim. Ama dışarıda (okulda- gezmede) daha iyi huylu ve tahammüllüyüm. Dışardan birisi beni görse oha çok efendi çok kibar ve anlayışlı der ama evdeyken kendimi hiç öyle hissetmiyorum. Hangisi gerçek ben, içerdeki mi yoksa dışardaki mi ? Peki bunlardan biri maske mi ben artık stabil biri olmak istiyorum yakın arkadaşlarım benden korktuklarını bile dile getirmişlerdir. Yaşım 18 bana bir tavsiye verin. ( Büyük ihtimal yarın bu yazımın çok saçma olduğunu düşünüp sileceğim umarım hızlıca yanıtlar verirsiniz. Hazır modumdayken yazayım dedim.)

• Kardeş evdeyken niye durduk yere sinirleniyorsunuz ? Normalde çoğu insan dışarıda insanlarla uğraşmaktan sinirli evde ise sakin olur sizde tam tersinin olması ilginç bir durummuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş evdeyken niye durduk yere sinirleniyorsunuz ? Normalde çoğu insan dışarıda insanlarla uğraşmaktan sinirli evde ise sakin olur sizde tam tersinin olması ilginç bir durummuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.