Şimdi Ara

Kimetsu no Yaiba 2019 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
17.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmini izledim sonu ağlattı combat sahneleri marvelın filmlerinden iyiydi.Nerden izledin derseniz Turk anime tvye 2sa önce düşmüştü blueray değil ama korsam çekimini çevirmişler ama kaliteliydi genede.Şuan tekrar baktım nedense kaldırmışlar

• Googleda aratırsanız korsan çekimini izleyebilirsiniz

• Bugün başlayıp beş bölümünü izledim. Gerçekten çok güzel bir animeymiş. Ben bu kadar güçlü bir görsellik görmedim OST'ler de muazzam tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi Haziran da izleyebileceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 15 Mart 2021; 14:26:59 >
  • D. kullanıcısına yanıt

Az kalmis  

• Gerekli Şeyler tarafından Türkçe'ye çevrilecek yakında, müjdeli haberi vereyim..

• Filmin Blu-Ray dijital versiyonu yanlışıkla Playstation Store üzerinden satışa çıkartılmış bir hata olarak.

https://www.reddit.com/r/anime/comments/mzarw9/so_the_demon_slayer_mugen_train_movie_is/

https://i.imgur.com/zMYEvf0.jpg

https://i.imgur.com/hVlsmKt.jpg

Güncelde kaldırıldı eğer birileri indirdiyse Blu-ray versiyonunu 2 Ay önceden leaklenmiş yani izleyebileceğiz.

Elgato gibi bir Capture Card ile PC'ye çok rahat aktarılabilir bana neden korsan konuşturuyorsunuz bilmiyorum ama zaten legal olarak burada izlemenin yolu yok  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 27 Nisan 2021; 13:19:29 >

• film japonya'da hasılat olarak spirited away'i filan geçti diyorlardı ama hem letterboxd'da hem de imdb'de filmi toplam 14 bin kişi filan puanlamış, japonlar direkt izleyip geçiyorlar galiba ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icarusualmislar -- 27 Nisan 2021; 19:37:54 >
  • Ahahaha ben bunu Goblin Slayer'la karıştırmışım, o yüzden izlemiyordum. Goblin Slayer için kötü yorumlar çoğunluktaydı benim gördüğüm, onla bunu aynı sanmışım.
    Kesinlikle izle diyebilir misiniz? Ona göre Fate'den sonra bunu izleyeyim. Orda burda bölümlerden kesitler görmüştüm de görseş olarak güzel duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Ahahaha ben bunu Goblin Slayer'la karıştırmışım, o yüzden izlemiyordum. Goblin Slayer için kötü yorumlar çoğunluktaydı benim gördüğüm, onla bunu aynı sanmışım.
    Kesinlikle izle diyebilir misiniz? Ona göre Fate'den sonra bunu izleyeyim. Orda burda bölümlerden kesitler görmüştüm de görseş olarak güzel duruyor.

Çok üstün bir şey bekleme klişe shounen ama çizimleri çok iyi, müzikler hoş akan bir seri yani izlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Ahahaha ben bunu Goblin Slayer'la karıştırmışım, o yüzden izlemiyordum. Goblin Slayer için kötü yorumlar çoğunluktaydı benim gördüğüm, onla bunu aynı sanmışım.

Fate ile aynı stüdyo zaten. Çizim, animasyon kalitesi üst düzey. Müzikleri güzel. Konusu yüzeysel ama akıcı bir seri.

• Bu arada yukarıdaki arkadaşın dediği gibi film sızdırıldı. Şu an kaliteli versiyonu indirme siteleri ve online izleme sitelerinde mevcut. Bilginiz olsun.

• Kaliteli olanin altyazisi varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Kaliteli olanin altyazisi varmi ?

var

•  

• merhaba filmin tr altyazısını bulamadım

piratebayda düşmüş indirdim ama tr altyazı olmadığı için izleyemiyorum. elinde olan varmı

• Filmi çok güzeldi.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

merhaba filmin tr altyazısını bulamadım

piratebayda düşmüş indirdim ama tr altyazı olmadığı için izleyemiyorum. elinde olan varmı

Türkçe altyazı sitesinde mevcut.

• Arkadaslar film cok iyi izleyin
    Mangaya gore gidiyor hemde

• Film baştan sona çok keyifliydi, çok iyi iş çıkarmışlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.