Şimdi Ara

Kimetsu no Yaiba 2019

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
17.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

#Action, Demons, Historical, Shounen, Supernatural

KONUSU

Eski çağlardan beri, ormanda gizlenen insan yiyen şeytanlar söylentileri dolaşmaktaydı. Bu nedenle, yerel kasaba halkı hiçbir zaman gece dışarı çıkmazdı. Ancak efsaneye göre, bir iblis avcısı, bu kana susamış şeytanların peşlerinden gidecek ve her birini avlayacaktır. Ve genç Tanjiro için, bu söylentiler yakında onun acımasız gerçekliği olacaktır...

Babasının ölümünden bu yana, Tanjiro ailesine destek olabilmek için kendisini ailesine adamıştır. Her ne kadar trajedilerle yüzleşseler de, sonunda mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk, Tanjiro'nun ailesinin katledildiği ve yalnızca kız kardeşi Nezuko'nun hayatta kalıp bir şeytana dönüşmesiyle paramparça olmuştur. Ancak, Nezuko hala insani duygu ve düşünce belirtileri gösteriyordu… Böylece Tanjiro'nun iblislerle savaşı ve kız kardeşini tekrar canlandırma amacı başlamış olur.

--Güncellenecek--

Stüdyo:ufotable

Kaynak:Manga

Çıkış Tarihi: 6 Nisan (Değişiklik Gösterebilir)

Myanimelist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 19 Mart 2019; 19:40:12 >

• 3.5 saat sonra ilk bölümü çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goblin Slayer'ın üstüne ilaç gibi geldi...
  • ilk bölüm fena değildi bi şans verilir
  • Animesinin ilk 1-2 bölümünü izleyince çok beğenip direk mangaya geçmiştim zaten şuanda günceledeyim.Animesi gayet güzel gidiyor 2.sezonda alır bence mangası sonradan daha zevkli hale geliyor çünkü. Mangası şuan 140larda idi galiba ama çok uzatmayacaklar gibi 200 bölümü anca görür.
    Anime:9.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 5 Aralık 2019; 14:47:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın en iyi yapımlarından biri olmuş, mangasını okumamıştım ama animesini ilk 14 bölüm itibari ile çok başarılı buldum. Özellikle karakterler müthiş olmuş, tabii bir de Nezuko gibi yeni bir şirinlik abidesi girdi anime dünyasına.

Bölüm 14 çok iyiydi bu arada, çok güldüm, çok keyif aldım.
  • güzele benziyor listeme aldım
  • zamanında mangası cok hosuma gitmisti. umarım animeside iyi olmustur
  • İlk başta ciddi ve dramatik olacak diye beklemiştim ama bildiğin komediye bağladı, her şekilde seyrettiriyor. Domuz kafalı için ayrı bir parantez lazım
  • Ben de çok beğendim. Mangası da çok kaliteli.
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    ilerki bölümlerde, dramatik sahneleri olacak. bu hikayede iyiler her zaman hayatta kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dergul -- 1 Ağustos 2019; 18:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dergul

ilerki bölümlerde, dramatik sahneleri olacak. bu hikayede iyiler her zaman hayatta kalmıyor.
    Ben aslında başından beri dramatik olmasını bekliyordum, son bölüm full komediydi. Güzel mi dersen güzel derim. Ama biraz daha ciddi yönlü gitse daha iyi olurdu gibime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 1 Ağustos 2019; 21:10:45 >
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    animeler hikayeleri biraz sulandırıyor. goblin slayer bölümlerinde rahatsız edici kısımlar olsa da, mangası çok daha sertti. gelecek bölümlerde dramatik sahneler yaşanacak. çünkü şeytan avcıları yenilmez değiller.
  • Zenitsu cok kanser etti inşalla değişir karakteri
  • Karekteri değişmiyor hatırladığım kadarıyla ama onunla ilgili güzel şeyler olacak ileride.
  • Kiliclarin kirilmasi sasirtti
    ozel yapildigi icin kirilmaz saniyordum
  • 19. bölümün son kısımları çok güzel olmuş. Uzun zamandır animelerde öyle kaliteli renk tonları görmemiştim. Attack on titan hariç :)
  • Son bölümün çizimleri efsane ne kadar uğraşıldığını tahmin bile edemiyorum.
  • Tanjiro son bölümde aktı resmen aktı. :D
  • Son bölümü açıp paintte anime yapanlara izleteceksin. Misal One punch man 2. sezon. Güzelim animeyi resmen paintte çizdiler. Saitama'yı rezil ettilerdi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.