Şimdi Ara

Kimetsu no Yaiba 2019 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
17.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm olaylar 2. sezona kaldı. Umarım erken gelir 2. sezon.
  • 1.sezon 26 bölüm olacak,2.sezon için bir duyuru yok henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

1.sezon 26 bölüm olacak,2.sezon için bir duyuru yok henüz.
    Yanlis bir anlasilma o zaman. Tesekkur ederim bilgi icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surekli antreman sikildi millet, goreve gonderseler artik.

• Baya iyiler.

• Anime MyAnimeList'te 8,94'e kadar ulaşmış.
    2.sezon olursa ufotable yapmayabilir diyorlar umarım iyi bir stüdyo devam ettirir bu seriyi.

• Ben animeyi daha izlemedim ama film olarak devamı duyurulmuş. Ufotable işi olacak yine.

https://myanimelist.net/anime/40456/Kimetsu_no_Yaiba_Movie__Mugen_Ressha-hen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 29 Eylül 2019; 19:24:40 >
  • cok iyi cizimler vardi ve bitti, guzel animeydi. umarim bircok sezon gelir.
    son bolumde
    o adam kadin kiligina girmis tam psiko :)
    inanilmaz guclu.
    son kalanada kanini verdi oda baska bir psiko :)
    trende gidenlerden birisi ates ustasi digeride o psikopatti
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Filmi mangadaki Rengoku'nun bölümlerini işliyorsa eğer baya iyi bir şey olacaktır mangada en zevkle okuduğum bölümler onlardı.
  • Durdur yere neden stüdyo değiştirirler ki?
  • güzeldi 2.sezonu kısa zamanda gelir umarım
  • Anime güzel, çizimler efsane, ostlar çok iyi, ana karakter tipik shounen tipi olsada fena değil ilgi çekici, nezuko tatlı güçlü kız güzel onu da sevdim. Ama arkadaş şu sarı kafalı çocuğu çok mu aradınız ya anime, ona kadar bölümlerde ciddiyetle devam ederken ondan sonra iyice cıvıklaştı, eski havasını biraz kaybetti. Tamam espri olsun gülelim de ben bunun kadar ''cringe'' bir karakter görmedim ya. Domuzda da komedi unsuru var ama genel olarak göze batmıyor. Seyirciyi güldüreceksen domuz üzerinden yap şu sarı çocuğa gerek var mıydı gerçekten bilemiyorum.....

Filmi çıkıyormuş aynı anime stüdyosundan bekliyoruz
  • İzlemek için bitmesini beklemiştim. Az önce ilk bölümünü izledim ve beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Anime güzel, çizimler efsane, ostlar çok iyi, ana karakter tipik shounen tipi olsada fena değil ilgi çekici, nezuko tatlı güçlü kız güzel onu da sevdim. Ama arkadaş şu sarı kafalı çocuğu çok mu aradınız ya anime, ona kadar bölümlerde ciddiyetle devam ederken ondan sonra iyice cıvıklaştı, eski havasını biraz kaybetti. Tamam espri olsun gülelim de ben bunun kadar ''cringe'' bir karakter görmedim ya. Domuzda da komedi unsuru var ama genel olarak göze batmıyor. Seyirciyi güldüreceksen domuz üzerinden yap şu sarı çocuğa gerek var mıydı gerçekten bilemiyorum.....

Filmi çıkıyormuş aynı anime stüdyosundan bekliyoruz
    O sarı kafa adam olucak ileride.

• Yeni teaser geldi. 2020 de geliyor film

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yeni teaser geldi. 2020 de geliyor film

Tam bittigi yerden devam ediyor film, yeni sezonda filmin bittigi yerden basliycak sanirim.
    4kisi birisi de ates sutunu zaten normalde rahat kazanirlar o yaratiga karsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Tam bittigi yerden devam ediyor film, yeni sezonda filmin bittigi yerden basliycak sanirim.
    4kisi birisi de ates sutunu zaten normalde rahat kazanirlar o yaratiga karsi.

Alıntıları Göster
    The Infinity Train Arcı film olacak. Sonrasında 2.sezonu gelecek. Dediğin gibi yani. Film olması daha iyi oldu. Animenin bütçesi zaten iyiydi, film ile birlikte kaliteyi daha da yukarı çekeceklerdir.

• Bitirdim. Gayet güzel bir seriydi. İzlemeyi düşünen varsa hiç beklemeden başlayabilir izlemeye.

Komedi sahneleri biraz itici gibiydi ama olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.