Şimdi Ara

KİM ARAMIŞCELL ÇOK YAKINDA ÜCRETSİZ..TEŞEKKÜRLER TÜRKCELL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
25.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlerdir bekliyordum.Bugün benimkide aktif olmuş.Çok sevindim
  • Darısı başımıza artık... Hala beklemedeyiz...
  • Sonunda oldu benimki de...

KİM ARAMIŞCELL ÇOK YAKINDA ÜCRETSİZ..TEŞEKKÜRLER TÜRKCELL

• hayırlı olsun
  • Ben de bakayım:) merak ettim şimdi teşekkürler bilgi için
  • bende hala ses yok
    bana kimaramışcell le ilgili hiçbi msj gelmedi öle bişi olduğundan bile haberim olmicak yakında...
  • Yeni CEO dan sonra Turkcell bayaa bi güzel oldu...

Avea da tam tersi...
  • gerçekten aveada tam tersi ama düzeltecez diyorlarmış avea bakalım zaman gösterecek , şu an turkell açık eskiden avea açık olurdu bende :)
    quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

Yeni CEO dan sonra Turkcell bayaa bi güzel oldu...

Avea da tam tersi...
  • arkadaşlar bu işte deneme süresi filan bunu beklemek gerekmez ben kendim kullanıyorum eğer bir sorun olmazsa telefonunuzu +905397571027 bu numaraya yönlendirin yönlendirmeyi ulaşılamıyorsa yönlendir şeklinde yapın bu kadar üstelik ücretsiz herhangi bir şekilde kontör filan gitmiyor yanlız dediğim gibi bunu telefondan yönlendirin internetten turkcell in sitesinden yaparsanız onu tam bilmiyorum sonucunda ne olur yani çok basit bende bunu araştırmıştım burda forumda yazdıkları numaraya yönlendirdim bu kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyahhs -- 23 Haziran 2007; 15:46:40 >
  • hala başlamadı mı bu kampanya
  • Telefonunuzu ulaşılamadığında +905397571027 yönlendirin yeter
  • bu ne ya! insan bi bilgilendirme smsi yollar, bu bir hizmettir, ücretsizdir diye. benimkide aktif oldu şu an ama durduk yere telefonuma müdahele ediyorlar ve bilgilendirilmiyorum.
  • +905397571027 bu numaraya yönlendirin diyen arkadaşların dediğini yaptım oldu ücretsiz üstelik tşk
  • Nasıl müdahale ? Müdahale derken ne yapıyorlar:)
    quote:

Orjinalden alıntı: cLk

bu ne ya! insan bi bilgilendirme smsi yollar, bu bir hizmettir, ücretsizdir diye. benimkide aktif oldu şu an ama durduk yere telefonuma müdahele ediyorlar ve bilgilendirilmiyorum.
  • Arkadaşlar bu servisin bir alışamadığım özelliği var...

Telefon kapalı olunca, Aradığınız kişiye ulaşılamıyor demesini istiyorum... Direk mesaj bırakın gibi birşey söylüyor...

Bu böyle olunca rahat edemedim... Düşünsenize 2 gün sonra herkes bu servisi kullanmaya başlayınca, artık aradığınız kişiye ulaşılamıyor gibi bir konuşma kalmayacak...

En azından sesli mesaj servisini de ayrıyetten aktif ya da deaktif etme gibi bir özellik koymaları lazım...

Benim isteğim, telefon kapalı gibi gözüksün, ama arayanlarında sonradan numaralarını öğrenmek... Aynı AVEA gibi...
  • Haklısın bu yönü kötü :( eğer varsa ben de daha aktif olmadı bilmiyorum ama
  • Ya ben siteden yapıyorum ama etkin değil dior. nedenki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Nasıl müdahale ? Müdahale derken ne yapıyorlar:)
    quote:

bu ne ya! insan bi bilgilendirme smsi yollar, bu bir hizmettir, ücretsizdir diye. benimkide aktif oldu şu an ama durduk yere telefonuma müdahele ediyorlar ve bilgilendirilmiyorum.

benden habersiz, "ayarlar/arama ayarları/arama aktarma/ulaşılamıyorsa aktar" ayarları değiştirilmiş. telefonla birisini ararken bi baktım "gelen arama yönlendirme etkin" diye birşey yazıyor, bende iptal etmeyi denedim ama olmadı. internet olmasa birşeyden haberim olmayacaktı.

• ben kampanya başlamıştır diye deneyeyim dedim 4 kontörümden oldum.
  • quote:

olacağıda budur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.