Şimdi Ara

kilotta yesil leke yardim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar lutfen okuyun bugunlerde kilodumda yesil lekeler var internette arastirdim bel soguklugu diyor fakat daha once herhangi bir cinsel iliskide bulunmadim yani belsoguklugu fln olamaz.Birde kilodun altinda ve sol bolumunde hep orda iki uc kilot degistirdim hep orda leke cikiyor.Bende mantar olabilir diye dusundum biraz kurcaladim apis arasini fakat yesilimsi bir sey bulamadim.En son ihtimal kotun rengi mavi belki sidikle karisip yesilimsi bir hal alabilir diye dusundum fakat bugun gri pantalon giydim yine ayni yerde ayni yesil tonu arkadaslar biraz uzun oldu kusura bakmayin ama yardimlarinizi bekliyorum.Bakalim bugunde cikarsa urologa gidicez heralde.Baska bir rahatsizligim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bel soğukluğunu elinden kapmış olabilirsin. Mastürbasyonu azalt.

• Mastürbasyonu azalt
  • Terden oluyor o.Çok terliyorsun.Kışın olmaz mesela.Beyaz don giyiyorsun kesin siyahta filan belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname2465

arkadaslar lutfen okuyun bugunlerde kilodumda yesil lekeler var internette arastirdim bel soguklugu diyor fakat daha once herhangi bir cinsel iliskide bulunmadim yani belsoguklugu fln olamaz.Birde kilodun altinda ve sol bolumunde hep orda iki uc kilot degistirdim hep orda leke cikiyor.Bende mantar olabilir diye dusundum biraz kurcaladim apis arasini fakat yesilimsi bir sey bulamadim.En son ihtimal kotun rengi mavi belki sidikle karisip yesilimsi bir hal alabilir diye dusundum fakat bugun gri pantalon giydim yine ayni yerde ayni yesil tonu arkadaslar biraz uzun oldu kusura bakmayin ama yardimlarinizi bekliyorum.Bakalim bugunde cikarsa urologa gidicez heralde.Baska bir rahatsizligim yok.

dostum bekletmeden doktora git ciddi birşey olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Terden oluyor o.Çok terliyorsun.Kışın olmaz mesela.Beyaz don giyiyorsun kesin siyahta filan belli olmaz.

bende oyle dusunuyorum beyaz kilot bugunde baya terledim dur biraz zaman gecsin zaten penisden akinti gelse donun apis bolumunde olmaz heralde. direk onde olur.

• Ben de diyorum benim don neden yeşil

Bu bel soğukluğunun çözümü var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hukukçu Bey -- 1 Ekim 2012; 21:20:55 >
  • bel soguklugu cinsel yolla bulasan bir hastalik tedavisi var %100 olumlu fakat bende bel soguklugu imkansiz cunku daha bakirim.

• desene senin don sözde pkk bayrağı denilen paçavra gibi kırmızı-sarı-yeşil renkte
  • İltihapli ishal olmasin ? Yesil olur oda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.