Şimdi Ara

kilo sorunu intihara yaklaştım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben 14 yaşındayım spor yapmama rağmen az yememe rağmen göbeği eritemiyorum hastalığımmı var artık intihar edecem bu yüzden geçen sene teşebbüs ettim bileklerimi kestim.

• Spor salonuna yazıl sabırsız biriysen bu işe başlama ama şimdi kilo vermezsen kızlara elvada iş hayatına elveda diyebilirsin şişkocum
  • no ss no güven
  • intihar et..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love3tc

Spor salonuna yazıl sabırsız biriysen bu işe başlama ama şimdi kilo vermezsen kızlara elvada iş hayatına elveda diyebilirsin şişkocum

salak salak yorumlar yazıp çocugun umudunu kırma

kardeş kilo veremiyorum diye birşey yok öncelikle abur cubur kes kızartma bisküvi dondurma kola vs bunlar yasak lifli gıdalar sebze meyve proteinli yiyecekler tüketeceksin ve spor yapacaksın düzenli olarak herşey bundan ibaret tabi öncelikle bir diyetisyeni gitmeni öneririm
  • 4 sene sonra bişeyin kalmaz
  • tamam sen atla ben gelıyorum
  • Kaç kilosun boy nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 21 Ağustos 2010; 2:03:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

intihar et..

+1
  • baldırındaki ana damarı kes intihar ederken, çabuk ve acısız olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan04

baldırındaki ana damarı kes intihar ederken, çabuk ve acısız olur

Bence kahramanlık yapmaya çalışırken öl, tinerciler kessin seni, iç organlarını da satarlar Yada bodyworlde bağışla önce bedeninin sonra bedene hasar vermeden intihar et, fare zehiri vs. işe yarayabilirİntihar etmeden haber ver bide

• quote:

quote:

Bence kahramanlık yapmaya çalışırken öl, tinerciler kessin seni, iç organlarını da satarlar Yada bodyworlde bağışla önce bedeninin sonra bedene hasar vermeden intihar et, fare zehiri vs. işe yarayabilirİntihar etmeden haber ver bide

iç organ fikri mantıklı aslında, böbreğini satıp spor bir araba alabilirsin, yüksek hız yaparken ölmek daha mutluluk verici olabilir.

• Gerizekalı yorumlar yine üst seviyede kardeş yapcağın şu gidicen spor salonuna yazılcan hergün düzenli sporunu yapıcan istersen yanında takviyede alabilirsin yağ yakıcı fotoğrafını çek 1 sene sonra tekrar çek görürsün farkı ve intihardan uzak dur.
  • quote:

quote:

quote:

iç organ fikri mantıklı aslında, böbreğini satıp spor bir araba alabilirsin, yüksek hız yaparken ölmek daha mutluluk verici olabilir.

oda olabilir, hem başka bir arabaya çarparsan birkaç kişi daha öldürürsün, belki haberlere bile çıkabilirsin mümkünse 200+ km ile otobüs durağına gir.ss isteriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKoc

arkadaşlar ben 14 yaşındayım spor yapmama rağmen az yememe rağmen göbeği eritemiyorum hastalığımmı var artık intihar edecem bu yüzden geçen sene teşebbüs ettim bileklerimi kestim.

kilo kaç?
  • quote:

intihar et..

Noldu şimdi mutlu mu oldun? Ne bu yorum?

Ulan ölceksiniz forumda gerzeklik olsun diye. Seviyesiz seviyesiz yorumlar. Çocuk yardım istemiş sizin dediklerinize bakın ya.

Dostum eğer kiloların psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra normal sağlık problemlerine yol açıyorsa mutlaka bi diyetisyenle görüşmeni tavsiye ederim. Bu yaşlardaki kiloları vermen kolay. 25 30'dan sonra kilo almaya başlasaydın sıkıntı olurdu. Eğer azim eder inanırsan istediğin forma girebilirsin sonunda üzülme.
  • @berkan04
    Bing bang terk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [T-Rex] -- 21 Ağustos 2010; 2:48:06 >
  • quote:

O Damarı bulurken acaba acımıcakmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunnymn

quote:

intihar et..

Ulan ölceksiniz forumda gerzeklik olsun diye. Seviyesiz seviyesiz yorumlar. Çocuk yardım istemiş sizin dediklerinize bakın ya.

Dostum eğer kiloların psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra normal sağlık problemlerine yol açıyorsa mutlaka bi diyetisyenle görüşmeni tavsiye ederim. Bu yaşlardaki kiloları vermen kolay. 25 30'dan sonra kilo almaya başlasaydın sıkıntı olurdu. Eğer azim eder inanırsan istediğin forma girebilirsin sonunda üzülme.

Çok mutluyum valla sorma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bunnymn

quote:

intihar et..

Çok mutluyum valla sorma

Tamam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.