Şimdi Ara

Killzone Trilogy [1-2-3 PS3'te Move Destekli ] Ekim 2012 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sürüm Avrupa'da çok pahalıya satılacak. Amerika'da ise fiyatı daha uygun. Avrupa ve Amerika sürümleri arasında yaklaşık 50 TL'lik fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 19:5:38 >
  • Oyun çıktı. 1. bluray diskte Killzone 1 HD ve Killzone 2, 2. bluray diskte ise Killzone 3 var. Çıkmış bütün DLC'ler indirmek için kod çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Oyun çıktı. 1. bluray diskte Killzone 1 HD ve Killzone 2, 2. bluray diskte ise Killzone 3 var. Çıkmış bütün DLC'ler indirmek için kod çıkıyor.

Teşekkürler bilgilendirme için,bu sonradan çıkan komple paketler fena cezbediyor insanı.Mass effect trilogy ve bu paketi de almayı düşünüyorum.Killzone 1'i indirilebilir olarak verirler,diske koymazlar diyordum ama koymaları iyi olmuş.
  • Oyun Tr için çıktımı ve fiyatı ne kadar ?
  • Killzone 1'in PSN sürümü olacak mı peki ? Özellikle trophy desteği ile ?

Bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Killzone 1'in PSN sürümü olacak mı peki ? Özellikle trophy desteği ile ?

Bilgisi olan ?

Killzone 1 HD gelecek hafta PSN'den de satılacak. Yani Killzone 2 ve Killzone 3 varsa sırf ilk oyun için bu paketi almanıza gerek yok. Trophy desteği var. PS2 portu değil remaster yapılmış, yani oyundaki kaplamalar yenilenip çözünürlük yükseltildi.
  • quote:

quote:

Bilgisi olan ?

Killzone 1 HD gelecek hafta PSN'den de satılacak. Yani Killzone 2 ve Killzone 3 varsa sırf ilk oyun için bu paketi almanıza gerek yok. Trophy desteği var. PS2 portu değil remaster yapılmış, yani oyundaki kaplamalar yenilenip çözünürlük yükseltildi.

Beğendinmi nasıl oynanabilir haldemi ilk kz oyuınun kontroller çok kötüydü diye hatırlıyorum
  • quote:

Oyun çıktı. 1. bluray diskte Killzone 1 HD ve Killzone 2, 2. bluray diskte ise Killzone 3 var. Çıkmış bütün DLC'ler indirmek için kod çıkıyor.

nerde satılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

Oyun Tr için çıktımı ve fiyatı ne kadar ?

Bu paket Türkiye'de çıkmayacak Amerika'ya özel. Fiyatı 40$ yani 75 TL civarında. Spotçulara 1-2 haftaya gelir, 130-140 TL'den satarlar. İmkanınız varsa yurtdışından getirtin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

nerde satılıyo

http://www.tronixweb.com/store/product5160.html
  • saol çok pahalı ama tronix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 18 Ekim 2012; 20:52:49 >
  • quote:

quote:

Bilgisi olan ?

Super haber bu. Teşekkürler.
  • quote:

saol çok pahalı ama tronix

Şu an sadece tronixweb'de satılıyor mariio128 vs. gibi sitelerde yok. Zaten fiyatı standart her yerde 40$'den satılacak tek değişen kargo ücreti.
  • Ben alırım kısa süre içerisinde. Killzone 2 yi biraz oynamıştım fena değildi ama arşivlik olmuş bu paket. Killzone 1 den başlayabilirim böylece.
  • 3.yü turkce oynamak cok zevkliydi. ancak bu paketin ülkemize gelmemesi kötü oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 19:3:54 >
  • quote:

quote:

saol çok pahalı ama tronix

Şu an sadece tronixweb'de satılıyor mariio128 vs. gibi sitelerde yok. Zaten fiyatı standart her yerde 40$'den satılacak tek değişen kargo ücreti.

evet tronix kargo ücreti çok fazla mariio ya gelmesini bekleyecegim
  • arkadaşlar kusura bakmayın bir sorum olacak killzone 2 ds3 ile rahat oynayabilir miyiz? Move controller yokta o yüzden sordum :) Daha hiçbirini oynamadım makinayı yeni aldım GT5 ve Alice ile sürünüyoruz. Saygılar herkese
  • bende alıcam fakat 3. oyunun türkçe olmaması soğutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: posterx

arkadaşlar kusura bakmayın bir sorum olacak killzone 2 ds3 ile rahat oynayabilir miyiz? Move controller yokta o yüzden sordum :) Daha hiçbirini oynamadım makinayı yeni aldım GT5 ve Alice ile sürünüyoruz. Saygılar herkese

Killzone 2'de move desteği yok sanırım,3'te var.Move'suz oynanıyor,move ile bitiren olduğundan bile şüpheliyim forumda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.