Şimdi Ara

Killzone 3 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
22.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cwza

biraz daha beklicem crysısın incelemesinden sonra karar vericem
    büyük bir ihtimal killzone 3ü alıcam çünkü crysısta ps3 sürümü 720p

killzone 3 te 720p değilmi ?
  • Güzel bir inceleme teşekkür ederim.Ben oyunu bitirdim Ersin Abinin şanssızlığıymış Bug olayı bende hiç yaşanmadı =D
  • Sözde değil gerçek Next Gen oyunlardan biri. Grafikler, atmosfer ve mekanlar harika, çatışmalar sesler muazzam, multisi cod'den daha iyi saçma killstreakler, 35 saniye de nuke ve hile gibi şeyler yok. Kısa olmasi ve oyunun sonunun tatmin edici bitmemesi tek eksiği. Gelecek nesilin oyunu
  • incelemelerin sonunda koyduğunuz enteresan şeyler süper oluyor ama çok az puan verilmiş bence
  • ya şu video başlarken çalan muzik ne acaba gunfighter diye sözler geçiyor ama bulamadım arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?
  • çok güzel incelemişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

ya şu video başlarken çalan muzik ne acaba gunfighter diye sözler geçiyor ama bulamadım arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?

the viness -free
  • Çoktan bitirdik unuttuk oyunu 6 saatlik güzel bir aksiyondu.
  • teşekkur ederım paypay88 birde yetenek sızsınız turkıyenın baslangıcında guzel bır muzık var onunda ısmını bılıyorsan rıca edıcektım
  • inceleme için tesekkurler
  • Muhteşem bir inceleme olmuş... Bu çok bilgilendirici iceleme için teşekkürler emeği geçen herkese..
  • bsc'nın yapay zekayı beğendini göremedik daha :D
  • Crysis 2 ve Killzone 3 , bu aylar zevki geçecek gibi ne kadar orijinal oyun o kadar Türkçe oyun konsol için 100TL pc için 49TL çıksa şu oyunlar (Killzone 3 pc için yok tabi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 5 Mart 2011; 0:18:45 >
  • Inceleme için teşekkürler. Puan biraz düşük olmuş, bence en az 9.5 olmalıydı. Oyun hem Türkçe, hem 3D, hem Move destekli, hem de grafik, oynanış ve güzel bir konuya sahip. Daha da ne olsun
  • 720 p oyun arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chrigel
    bsc'nın yapay zekayı beğendini göremedik daha :D

Bence oyunun yapay zekası iyiydi.ben normal zorlukta oynamama rağmen zorlandım.düşmanlar armut gibi bişeyin arkasında saklanmıyor yer değiştiriyorlar.öylesine değil öldürmek için saldiriyorlardi.daha ne olacak ki? Oyunun incelemesine gelince güzel bir inceleme olmuş lakin oynanabilirlige az verilmiş gibi geldi.tamam bir cod kadar hızlı oynanisi yok lakin zaten killzonenun özelliği bu.misal need for speed (cod serisi) , gran turismo (killzone serisi).bir savaş simulasyonu gibi.bu suan için en iyi fsp.cryssis 2 cikinca bir karşılaştırmada ona bekliyorum.benim puanım açıkça : 95

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek canımı sıkan multiplayer modlardaki yavaş dönme alsammı almasammı dedirten bu sorun.

Bu arada ersin abi her zaman çok artistik kapanışlar yapıyorsunuz
  • Crysis 2 bundan daha iyi oynanabilirliği olacağına inanıyorum
  • Güzel inceleme elinize sağlık.
  • İncelemeyi hiç beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.